www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Wodne zabawy ratowników
Autor Wiadomo¶æ
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
  Wys³any: Pon Lip 17, 2006 8:37 pm   Wodne zabawy ratowników

Dzis w programie UWAGA w TVN pojawil sie reportaz pt: "Wodne zabawy ratowników".. Program mozna ogladnac tutaj. Chyba komentarz zbedny :evil: MSW czyli m in nasz "sponsor" juz o wszystkim wie (nie ma tego w zalaczonym fragmencie).. ale to juz nie pierwszy taki sygnal jak wspomniano ktory do nich dotarl :? W szczegolnosci polecam ciekawe wyjasnienia przedstawicieli WOPR :idea: Za to Policja jest po naszej stronie.. szkoda tylko ze w tym negatywnym przypadku a nie kiedy my ich wielokrotnie prosimy o pomoc (bo i tak bywa) :| Pozdrawiam :mrgreen:
 
     
woprowiec1985 
Czasem zaglÄ…da


Wiek: 38
Do³±czy³: 05 Cze 2006
Posty: 2
Sk±d: Åšwietokrzyskie
  Wys³any: Wto Lip 18, 2006 9:00 am   

te cioty z tvn juz nie wiedza kogo sprowokowac. :evil:
 
 
     
Gaylord 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Do³±czy³: 23 Kwi 2006
Posty: 157
Sk±d: buu
Wys³any: Wto Lip 18, 2006 9:12 am   

dobrze, że sprawa wyszła na jaw. Ucywilizuje to na pewno w jakiś sposób "sprzedawanie" biletów, może panowie pomyśla nad wystawianiem jakiś rachunków za to, bo jest pewne, że dobrym pomysłem jest dorabianie sobie do paliwa w ten sposób.
 
     
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wys³any: Wto Lip 18, 2006 11:08 am   

woprowiec1985 napisa³/a:
te cioty z tvn juz nie wiedza kogo sprowokowac

Wedlug mnie owe "cioty" nie musialy prowokowac ratownikow do zachowan jakie prezentowali, a wrecz czynili to masowo bez jakichkolwiek prowokacji.
Gaylord napisa³/a:
bo jest pewne, że dobrym pomysłem jest dorabianie sobie do paliwa w ten sposób

Moze dla Ciebie jest to pewne dla mnie jest niedopuszczalne z jednego prostego powodu-lodz ratownicza podczas dyzuru sluzy jedynie do zapewniania bezpieczenstwa a nie do zarabiania pieniedzy :!: Ratownicy maja pilnowac kapieliska a nie dorabiac jako taksowkarze dajac przy tym jeszcze zly przyklad-powodujac zagrozenie bo wedlug mnie takowym jest niewatpliwie tworzenie fal bez potrzeby blisko osob kapiacych sie (co innego gdy jest to spowodowane interwencja ratownicza) czy przewozenie osob bez kapokow. Jesli uzyska sie odpowiednie zgody to prosze dorabiac do paliwa poza godzinami pracy. Sam niejednokrotnie bylem kuszony przez ludzi na plazy roznymi ofertami (odpowiadam za skuter) lecz nigdy ani ja ani zaden moj kolega nie mial nawet watpliwosci by odmowic. To w jakiej formie jestesmy zatrudnieni jest wyraznie napisane w umowie wiec jesli ktos ma ochote na dorabianie w taki sposob moze sie zastanowic nad zajeciem sie czym innym np zatrudnieniem sie na promie.. Pozdrawiam :mrgreen:
 
     
szatanski 
Czasem zaglÄ…da
ratownik WOPR


Do³±czy³: 18 Lip 2006
Posty: 2
Sk±d: Ostrowiec Åšw./100lica
Wys³any: Wto Lip 18, 2006 4:38 pm   

zadnej prowokacji tu nie ma ....oni po prostu nagrali to co sie dzieje!kolega ma racje jak chce sie zarabiac na wozeniu ludzi to trzeba taksoowkarzem zostac!co innego zarabianie ne wypożyczaniu sprzetu a co innego takie "zabawy"....wstyd i tyle!a Prezes mozer powinien iwedziec ze to nie nie jest sposoob na napelnienie baku tej motoroowki...to WOPR ktoory obstawia to kapielisko powinien zadbac o pieniadze na benzyne!
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 16