www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
WOPR NIVEA Plus GSM czerwony w 2006r.?
Autor Wiadomo
patryk9 
Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 39
Doczy: 08 Sty 2006
Posty: 25
Skd: Kostrzyn nad Odrą
Wysany: Pi Cze 16, 2006 9:49 pm   WOPR NIVEA Plus GSM czerwony w 2006r.?

czyżby nowe komplety na plażę w 2006 miały być czerwone ????

PRZECZYTAJCIE I JEZELI KTO TO MOZE POTWIERDZIC ZDJĘCIAMI TO PO PROSZE !!!
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=110555152
 
     
Skacowany 
Starszy Forumowicz WOPR
RW


Wiek: 40
Doczy: 29 Mar 2005
Posty: 336
Skd: Kostrzyn nad Odrą
Wysany: Pi Cze 16, 2006 10:03 pm   

Ciekawe, czyzby jednak za plecami ratownikow i pomimo sondy na glownej stronie WOPR-u wprowadzono czerwone zamiast pomaranczowego? Ciekawe kto na tym najbardziej zarobi....ekipa z samej gory?
Swoja droga to dziwne bo obecnie sluzby ratownicze przerzucaja sie na cos bardziej zblizonego pomaranczowego koloru wystarczy wejsc na strone akatexu ( tzw. czerwien neonowa) albo nitzsche (tzw. czerwien ostrzegawcza)....ale coz WOPR lubi sie wyrozniac.

PS
Sezon sie nie zaczal a juz ktos handluje kompletami, potem sie dziwic ze ktos musi chodzic w dresie....uzywanym przez 3 sezony :-)
 
 
     
Ishtar 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl



Doczya: 17 Kwi 2005
Posty: 209
Skd: Wrocław
Wysany: Pi Cze 16, 2006 10:06 pm   

Ktoś mówił że na niektórych kąpieliskach brakuje sztormiaków dla ratowników? Widać ten od aukcji ma ich nadmiar jeszcze przed sezonem :shock:
 
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Sob Cze 17, 2006 8:36 am   

Ciekaw jastem jak będzie wyglądał czerwony dres ;) I dlaczego nie ma krótkich spodenek?
 
     
wspiratnur
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczy: 17 Sie 2005
Posty: 10
Wysany: Sob Cze 17, 2006 10:40 am   

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=110749193
- znalazły sie i krótkie spodenki...
jestem tylko ciekaw jakie komplety rozda w sezonie swoim ratownikom GRUPA TRZYMAJACA WŁADZĘ.......

a tak swoja drogą co do koloru to watpie w to zeby sie przyjął w środowisku ratowniczym, a szczególnie wsród społeczeństwa. wszyscy ludzie kojarzą Ratownika poprzez wyróżnijący sie w tłumie żywy pomarańczowy kolor.
jestem sceptycznie do tego nastawiony
 
     
frezee 
Doświadczony Forumowicz WOPR
haha ^^


Wiek: 35
Doczy: 28 Lip 2005
Posty: 85
Skd: Słupsk
Wysany: Sob Cze 17, 2006 1:17 pm   

koledzy w ustce zaczeli juz sezon jedna wieza stoi od 15 czerwca chyba sie wybiore zeby zobaczyc nowe ciiuszki :D
_________________
www.wopr.slupsk.pl
 
 
     
KcK 
Starszy Forumowicz WOPR
So Others May Live



Wiek: 36
Doczy: 25 Lip 2005
Posty: 414
Skd: Starogard Gdański Opole Poznań
Wysany: Sob Cze 17, 2006 1:31 pm   

Hmm. Pogubiłem się trochę teraz. Zawsze był pomarańczowy, potem jakaś ankieta, plany itd... i w końcu miało zostać bez zmian. Mimo to w sezonie 2005 niektórzy mieli już czerwone koszulki, czapeczki, polary. Słyszałem, że nawet łódki przemalowywali na czerwony :roll:

To w końcu ten czerwony został oficjalnie zaakceptowany czy nie?? Zależnie od sklepu są i pomarańczowe koszulki i czerwone. Może za rok będą w paski :lol: ??
_________________
Młode Wilki zawsze razem będą szły ku przeznaczeniu...
 
 
     
Skacowany 
Starszy Forumowicz WOPR
RW


Wiek: 40
Doczy: 29 Mar 2005
Posty: 336
Skd: Kostrzyn nad Odrą
Wysany: Sob Cze 17, 2006 2:09 pm   

Z tego co widac ankieta byla chyba elementem socjotechnicznym ZG WOPR jakoby majacym nam pokazac, ze to ratownicy wlasnie ci z dołu maja wplyw na to co sie dzieje na gorze (czyt. mamy wplyw na to w co nas ubieraja).
Z tego co wiem to WOPR nie ma oficjalnie zatwierdzonego koloru i mozna sie ubierac od bialego przez niebieski po zołty. A czerwony w tamtym roku byl efektem tlumaczenia ze wszystkie sluzby ratownicze w UE ubieraja sie tylko i wylacznie na czerwono. A wiadomo Polacy zawsze mieli tendecje do "owczego pedu"

KcK jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase, pewnie ktos na gorze w WOPR ma brata/ciocie/wujka ktory zajmuje sie szyciem czerwonych ubranek, a ze interes podupadal bo czerwony nie modny (od jakis 15 lat) to ktos szlachetny postanowil wspomoc rodzinny biznes zgodnie z maksyma kto ma ratownika w rodzinie nie zginie. Drugi Pan działacz z gory ma pewnie babcie ktora zajmuje sie produkcja czerwonych lodzi....ktore pewnie bedzie trzeba wymienic....i tak mozna byc mnozyc przyklady. A jak sie pomaga komus to zazwyczaj liczy sie na jakies profity....Hm....powiewa chyba troszke sarkazmem ale zorientowani wiedza o co chodzi i jak sie to odbywa...przetargi....male wieksze...nepotyzm...itp itd.

PS Ten czerwony kolor to tak pasuje do naszych wladz - jesli wierzyc newsweek-owi D
W koncu przyzwyczajenie druga natura czlowieka....
_________________
Zawsze powinieneś przerwać CPR po drugim Au!ze strony pacjenta
 
 
     
KcK 
Starszy Forumowicz WOPR
So Others May Live



Wiek: 36
Doczy: 25 Lip 2005
Posty: 414
Skd: Starogard Gdański Opole Poznań
Wysany: Sob Cze 17, 2006 6:48 pm   

Szkoda słów. Oni zamiast kolorami strojów powinni zająć się sami sobą. Uprawnienia motorowodne i żeglarskie są nieaktualne czy własciwie ich nie ma wcale, na plażach brakuje sprzętu, ratownicy nie mają normalnych warunków a im sie zachciało kolorki zmieniać.

Bo w UE mają czerwone?? Jak dadzą nam sprzęt taki jak na zachodzie to wtedy możemy rozmawiać o kolorach strojów :evil: Albo niech zmienią i każdemu dadzą komplet za free :lol:

Im więcej sie interesuje WOPR'em tym więcej minusów tutaj widze. No, ale ja jestem od pilnowania bezpieczeństwa nad wodą, a nie pilnowaniem porządku wśród władz.

Pozdro.
_________________
Młode Wilki zawsze razem będą szły ku przeznaczeniu...
 
 
     
wspiratnur
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczy: 17 Sie 2005
Posty: 10
Wysany: Nie Cze 18, 2006 9:17 pm   

hmm interesuje mnie jeszcze jedna sprawa związana z tymi NIVEA`MI w sezonie 2006

bedąc w POBIEROWIE na kąpielisku strzezonym spotkałem ratowników siedzących w pomarańczowych kompletach

gdzie podziały się nowe - CZERWONE?
sprzedane już?
u każdego na pułeczce przyszykowane do sprzedania?
 
     
frezee 
Doświadczony Forumowicz WOPR
haha ^^


Wiek: 35
Doczy: 28 Lip 2005
Posty: 85
Skd: Słupsk
Wysany: Pon Cze 19, 2006 8:13 am   

bo czerwonych nie ma
w ustce chlopaki normalnie pracuja na pomaranczowym :D
_________________
www.wopr.slupsk.pl
 
 
     
baca 
Zasłużony dla Forum WOPR

Doczy: 04 Pa 2005
Posty: 348
Skd: Podhale
Wysany: Pon Cze 19, 2006 2:19 pm   

Skacowany napisa/a:
KcK jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase, pewnie ktos na gorze w WOPR ma brata/ciocie/wujka ktory zajmuje sie szyciem czerwonych ubranek, a ze interes podupadal bo czerwony nie modny (od jakis 15 lat) to ktos szlachetny postanowil wspomoc rodzinny biznes zgodnie z maksyma kto ma ratownika w rodzinie nie zginie. Drugi Pan działacz z gory ma pewnie babcie ktora zajmuje sie produkcja czerwonych lodzi....ktore pewnie bedzie trzeba wymienic....i tak mozna byc mnozyc przyklady. A jak sie pomaga komus to zazwyczaj liczy sie na jakies profity....Hm....powiewa chyba troszke sarkazmem ale zorientowani wiedza o co chodzi i jak sie to odbywa...przetargi....male wieksze...nepotyzm...itp itd.

Megakosmiczne bzdury....
Gratuluje :x

baca
 
     
frezee 
Doświadczony Forumowicz WOPR
haha ^^


Wiek: 35
Doczy: 28 Lip 2005
Posty: 85
Skd: Słupsk
Wysany: Pon Cze 19, 2006 3:13 pm   

to nie sa kosmiczne bzdury tylko polskie realia :d
_________________
www.wopr.slupsk.pl
 
 
     
baca 
Zasłużony dla Forum WOPR

Doczy: 04 Pa 2005
Posty: 348
Skd: Podhale
Wysany: Pon Cze 19, 2006 3:23 pm   

frezee napisa/a:
to nie sa kosmiczne bzdury tylko polskie realia :d

Polskimi realiami jest destruktyzm, defektyzm, oczerstwa, zazdrość... itd...
Podawanie absurdalnych, fantastycznych i niesprawdzonych wiadomośći bez podania jakichkolwiek na to dowodów jest dodatkowo lekkomyślnością i brakiem obiektywizmu.

Nie będę się rozwodził, bo już wiele razy na Tym Forum zwracałem na to uwagę...
Nie róbmy proszę Państwa z Forum ściany płaczu oraz opluwaczki bo to nie tędy droga...

baca
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Pon Cze 19, 2006 3:29 pm   

Skacowany chyba troszkę przegiołeś. Babcia zajmująca się łodziami? heh...

Myślę, że osoby z góry mają ważniejsze sprawy niż zajmowanie się produkcją koszulek, strojów i łodzi. Bez przesady.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapyta do SQL: 17