www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
jak radzicie sobie z ABSami??
Autor Wiadomo¶æ
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Pon Kwi 09, 2007 4:56 pm   

MODERATOR
Wypych, twoj post zawieral tyle wulgaryzmow ze juz nie mialem ochoty ich kropkowac... postaraj sie napisac to poprawna polszczyzna. polecam czytanie ambitniejszych ksiazek...
MODERATOR
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
     
sairus20 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 24 Mar 2007
Posty: 145
Sk±d: Sie biorÄ… dzieci
Wys³any: Sro Kwi 11, 2007 12:46 am   

Ja tez miałem takiego ABS-a co szpanował robieniem jakis dziwnych rzeczy (masturbacje i inne) w wodzie. Nie moglem "wyprosic" go z kąpieliska bo poprostu był duzy i siny a ja mały i chudy... :razz: Dobra opcje zaproponował mi kieyś mój trener od karate...Zaproponowałem mu wyscig na 50m on w płetwach ja bez...Zgodził sie bo niby czemu nie... Zmieniłem spodenki na zwykłe nie ratownicze...Po skoku do wody dopadłem go po jakis 5m :mrgreen: pod woda i pokazałem mu dno...I tak mu je pokazywałem na zmiane z powierzchnia przez kilka chwil... :razz: Odechciało mu sie basenu i wody na dlugo bo już goscia potem nie widziałem...
_________________
2003 MR
2004 Sternik Motorowodny RW
2005 OWD PADI
2008 AOWD PADI
2009 St Sternik Motorowodny???
 
     
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Sro Kwi 11, 2007 10:10 am   

sairus20 napisa³/a:
pod woda i pokazałem mu dno...I tak mu je pokazywałem na zmiane z powierzchnia przez kilka chwil...

najlepszy sposob jaki istnieje :twisted: nie raz karkowi proponowalem wejscie do wody i zawsze jakos potulnieli :twisted:
jednak trzeba dostosowac komunikat do odbiorcy. podstawowa zasada komunikacji brzmi by mowic tak by odbiorca zrozumial...
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
     
Robert75 
Forumowicz WOPR



Wiek: 49
Do³±czy³: 21 Lut 2007
Posty: 34
Sk±d: Warszawa/GdaÅ„sk
Wys³any: Sro Kwi 11, 2007 11:59 am   

to ja miałem inną sytuację na basenie... około 6 cyganów kąpało się w ubraniach spodnie i koszulki ( bez butów, ale to szczegół ). Powiedziałem, że na basenie się pływa w kąpielówkach, a oni zgodnym chórem że woda jest brudna i nie chcą się brudzić... no i co takim powiesz, napakowani obrośnięci, oblepieni złotem - na bogato... A więc powiedziałem, ze oprócz chloru który odkaża zanieczyszczenia jest też "inny" środek który w ten sposób działa że jak się pływa w ubraniu potem robi się uczulenie i wysypka.... I miałem następny problemik, Oni chcieli się kapać po chwili już na golasa... Doszliśmy do porozumienia że nic się im nie stanie jak będą mieli tylko kąpielówki ;)
_________________
Pozdrawiam :)
 
 
     
KcK 
Starszy Forumowicz WOPR
So Others May Live



Wiek: 36
Do³±czy³: 25 Lip 2005
Posty: 414
Sk±d: Starogard GdaÅ„ski Opole PoznaÅ„
Wys³any: Sob Kwi 14, 2007 5:13 pm   

Ja miałem weselej. Koledzy z wierzy udali się na obiad, a ja sam zostałem na plaży. Jakieś 40min to trwało. W wodzie 1 osoba, na plaży raczej spokój bo pogoda zniechęcała do plażowania. I z niedaleka słyszę krzyki w moim kierunku. Na kocyku 4 ABS'ów każdy wyższy i szerszy ode mnie, podchmieleni ale jeszcze trzymali się na nogach. "młody napij się z nami" "tylko jednego" "no dalej młody bo ci wpier****" Jednym słowem wesoło tym bardziej, że jeden prosty od takiego typa by mnie bił w trampki a mój nos w potylice. Także trzeba był podejść psychologicznie, spokojnie ale bez strachu wytłumaczyć kim jestem co tu robię i jakie są zasady (zakaz spożywania alkoholu na plaży). Takim tłumaczeniem chłopaki mnie polubili (czego żałowałem) bo zaczęli mnie traktować jak kumpla i interesować się sprzętem na stanowisku. Jeden zaproponował układ "daj mi powiedzieć jedno zdanie przez megafon i spier***, nie będziemy ci zawracać głowy". Zaryzykowałem.... Typ przez megafon powiedział że "Siwy ma małego" i poszli sobie (na czworakach i tarzając się w pisaku) z plaży. Nikt tego nie widział, nie słyszał a ja w dziękowałem Bogu, że przeżyłem. Jak przybijali mi piątkę na dowidzenia prawie straciłem głowę bo koleś się zachwiał i nie trafił w rękę mimo, że się starał...
_________________
Młode Wilki zawsze razem będą szły ku przeznaczeniu...
 
 
     
niufel 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
sie gra sie ma



Wiek: 38
Do³±czy³: 27 Kwi 2006
Posty: 128
Sk±d: PoznaÅ„
Wys³any: Pon Kwi 16, 2007 3:32 am   

przewaznie wystarczy zdjac koszulke i zaprosic do tanca :twisted: chyba ,ze faktycznie jest ich wiecej wtedy musi wkroczyć nasza kochana policja :evil: :evil:
_________________
trzeba w siebie wierzyć i siebie ćwiczyć!!
 
 
     
Sebastian 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Wiek: 35
Do³±czy³: 01 Sie 2006
Posty: 113
Sk±d: WÅ‚ocÅ‚awek
Wys³any: Pon Kwi 16, 2007 5:02 pm   

jakiedys miałaem taka sytuacje ze ABS wypłynał po za kompielisko i zwracałem mu kilka razy uwage przez papuge a on zero reakcji,miałem troche obawy jak on zareaguje jak do niego popłyne ale coz zaryzykoałem,skoczyłem do wody ,zaraz znalazłemsie koło niego i mówie zeby wrócił na kompielisku a ten do mnie ze co on kur*** zwierzak jest ze bedzie siedział w klatce,mówi ze sie marnuje pływajac tam wiec do niego pokaz na co cie stac i wybralismy trase na druga strone jeziora(odległosc jakies 1,5 km)przepłynał 200 m i padł :mrgreen: i pózniej przychodziłdo mnie zebym potrenował z nim heh wiec ABS tez człowiek i mozna jakimis korkami dojsc do porozumienia:)
_________________
2006r. - MÅ‚odszy Ratownik WOPR
2006r. - PÅ‚etwonurek KDP/CMAS (P2)WM,PN,
2007r. - Ratownik WOPR
2009r. - KPP
2010r. - ?
DORAN Niechorze 07',08',09',11',12'?



Nikt nie powiedział ze bedzie łatwo...


WWW.WOPR.WLOCLAWEK.PL NIE MA LIPY !
 
     
niufel 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
sie gra sie ma



Wiek: 38
Do³±czy³: 27 Kwi 2006
Posty: 128
Sk±d: PoznaÅ„
Wys³any: Wto Kwi 17, 2007 12:11 am   

tez chciałbym trafiać na takich jasińskich absow :shock:
_________________
trzeba w siebie wierzyć i siebie ćwiczyć!!
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytañ do SQL: 17