www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Z pianka czy bez??
Autor Wiadomo¶æ
Mr.Bartson 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
MÅ‚odszy Ratownik



Do³±czy³: 27 Sie 2007
Posty: 125
Sk±d: Cieszyn
Wys³any: Nie Sty 20, 2008 8:02 pm   

jak dołączyłem do tego tematu i zaczęła się rozmowa o tych piankach to szczerze mówiąc, o to pytałem bo "męczyłem się" robiąc takie zaliczenia, które wymagają na egzaminie (100na czas, 150holowania, potem jeszcze pod wodą... itd.), pianka by zmniejszyła wysiłek (tylko, że zanurzyć by się nie dało :roll: )...
od tamtego czasu jednak rozpływany jestem wystarczająco i teraz tak naprawdę mi to lotto czy pianka by mogła być czy też nie bo problemu z wytrzymałością nie mam.
_________________
Elita Elity Elitarnych Elit
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Do³±czy³a: 27 Lis 2005
Posty: 831
Sk±d: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wys³any: Pon Sty 21, 2008 11:48 am   

ja tez generalnie nie mam nic do ludzi zdających kursy ratownicze w piankach , chociaż osobiście nie widziałam żeby instruktorzy pozwalali na stosowanie pianek podczas kursu chyba że warunki atmosferyczne są kiepskie :) pozdro
 
 
     
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Sob Sty 26, 2008 10:35 pm   

jak ktos chce zdac na lajcie to polecam wyslanie nnej osoby ktora zrobi to za niego...
po to sa egzaminy zeby dac troche w kosc. pianka bylaby ulatwieniem dla slabo plywajacych (dla mnie jest utrudnieniem raczej:) sens egzaminu raczej jest taki by ratownik plywal lepiej i jak sam kolega przyznal po rozplywaniu pianki juz nie potrzebuje. nie dziwie sie ze niektorzy nie chca pracowac z ludzmi ktorzy ida zawsze na latwizne... wymogi kursowe naprawde nie sa jakies wygorowane. ktos kto ma z nimi problemy niech pomysli o innym zajeciu lub poprostu wezmie sie do roboty. ja z kolega bym chetnie popracowal zeby mu pokazac ze te trudniejsze drogi daja wiecej pewnosci siebie w wodzie. plywania w piance by nie bylo...
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
     
tytus 
Doświadczony Forumowicz WOPR
MRrrrr


Do³±czy³: 26 Cze 2007
Posty: 43
Sk±d: Olsztyn
Wys³any: Nie Sty 27, 2008 2:11 pm   

Zdecydowanie pianka na kursie NIE! Kurs jest od nauki i zrozumienia/zobaczenia jak się ciało ludzkie i człowiek zachowuje w wodze. Powinno być w ogóle to zabronione bo daje to dodatkowy"bonus" przy zdawaniu. Można to porównać do tego, jak sportowcy na olimpiadzie by pływali ze sterydami we krwi(odżywki itp.) i Ci uczciwi. Osoba pływająca w piance na egzaminie jest tak jak ten nieczysty sportowiec na olimpiadzie:] taka moja prywatna opinia jest na ten temat :razz:
Pozdrawiam
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 17