www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: DeVu
Nie Gru 21, 2014 2:36 pm
Szkolenie skuterowe rowy
Autor Wiadomo¶æ
jetpilot 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 02 Wrz 2011
Posty: 181
Sk±d: Åšwiat...
Wys³any: Sro Mar 21, 2012 3:15 pm   Szkolenie skuterowe rowy

Na stronie Słupskiego WOPR- www.wopr.slupsk.pl ukazały się informacje o Centralnym szkoleniu skuterowym.
Koszt 690 zł, dwa terminy.

KtoÅ› siÄ™ wybiera? Bo ja siÄ™ aktualnie zastanawiam.
_________________
"Widzicie co tam jest napisane na dachu? Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"- Z. Kołodziejski
 
     
Osiola 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomóg³: 2 razy
Do³±czy³: 30 Wrz 2007
Posty: 499
Sk±d: ÅšwinoujÅ›cie
Wys³any: Sro Mar 21, 2012 4:05 pm   

ja sie zastanawialem nad wyjazdem ale zaczynam sie bawic w OWD no i 900zl na I mam odlozyc to jeszcze 700 utopic to za duzo wyjdzie narazie ;/
_________________
1183

www.wopr.swi.pl
http://www.facebook.com/wopr.swinoujscie
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomóg³: 8 razy
Do³±czy³: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wys³any: Sro Mar 21, 2012 4:25 pm   

Ja stwierdziłem, że nie będę wykładał kasy w kurs, który nie będzie mi potrzebny :wink: Na razie nie brałem udziału w żadnym szkoleniu "specjalistów" i chyba tak już pozostanie :wink:

Nurkowanie polecam, pierwsza liga :wink: Ja siÄ™ zastanawiam nad Rescue Diver Padi :smile:
 
     
Osiola 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomóg³: 2 razy
Do³±czy³: 30 Wrz 2007
Posty: 499
Sk±d: ÅšwinoujÅ›cie
Wys³any: Sro Mar 21, 2012 8:01 pm   

DeVu napisa³/a:
Ja siÄ™ zastanawiam nad Rescue Diver Padi


to moj docelowy stopien narazie
_________________
1183

www.wopr.swi.pl
http://www.facebook.com/wopr.swinoujscie
 
     
Ares 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Do³±czy³: 13 Gru 2011
Posty: 120
Sk±d: Gorzów Wielkopolski
Wys³any: Sro Mar 21, 2012 9:46 pm   

DeVu napisa³/a:
Na razie nie brałem udziału w żadnym szkoleniu "specjalistów" i chyba tak już pozostanie

Ja brałem udział w szkoleniu operatora AED i jestem zadowolony.[/quote]
_________________
Spartanie nie pytajÄ… ilu!
Lecz gdzie sÄ…!
 
     
Osiola 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomóg³: 2 razy
Do³±czy³: 30 Wrz 2007
Posty: 499
Sk±d: ÅšwinoujÅ›cie
Wys³any: Sro Mar 21, 2012 10:44 pm   

DeVu napisa³/a:
Na razie nie brałem udziału w żadnym szkoleniu "specjalistów" i chyba tak już pozostanie


szkoda , ale juz rozmawialismy na ten temat, sa szkolenia na ktore warto jechac, nawet nie tylko dla papierka ale do tego zeby byc w formie takze poza sezonem, poznac fajnych ludzi, poznac cos nowego, ja jeszcze wietrznice musze odwiedzic, moze sie uda w tym roku
_________________
1183

www.wopr.swi.pl
http://www.facebook.com/wopr.swinoujscie
 
     
rafaco
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Do³±czy³: 01 Kwi 2007
Posty: 180
Sk±d: Bialystok/ Sopot
Wys³any: Czw Mar 22, 2012 12:09 am   

Jak by WOpr troszkę dofinansował taki kurs to czemu nie bedzie trzeba pogadac z prezesami hehe :cool:
_________________

 
     
MÅ‚oody 
Stały bywalec


Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 537
Sk±d: chleb!
Wys³any: Czw Mar 22, 2012 12:56 am   

Ale kurcze 690 zł!? Bez przesady...
_________________
Lifeguard -> Trained to save your ass, not kiss it.
 
     
mati82 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Wiek: 41
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 873
Sk±d: Sopot !
Wys³any: Czw Mar 22, 2012 6:18 am   

MÅ‚oody,
Bez przesady, ile był byś w stanie zapłacić za kilkudniowe szkolenie skuterowe ?
Byłem na szkoleniu rok temu i koszt szkolenia jest dobrze wyliczony.

Osiola napisa³/a:
sa szkolenia na ktore warto jechac, nawet nie tylko dla papierka ale do tego zeby byc w formie takze poza sezonem


Uważam, że ratownik który rozważa pracę na kąpielisku morskim powinien szkolenie skuterowe odbyć

Polecam szkolenie !!!
 
     
jetpilot 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 02 Wrz 2011
Posty: 181
Sk±d: Åšwiat...
Wys³any: Czw Mar 22, 2012 7:01 am   

MÅ‚oody napisa³/a:
Ale kurcze 690 zł!? Bez przesady...


hmm nie wiem za dobrze jakie w Słupsku maja skutery, ale takie przeciętne spalanie skutera to około 20-25 litrów. 160 konny skuter potrafi spalać 40-50 litrów na godzinę przy manetce na maksa, cena paliwa ok 6 zł, do tego dochodzi wyżywienie, nocleg, ubezpieczenie, wynagrodzenie instruktorów; plus koszta ukryte jak amortyzacja sprzętu i ewentualne naprawy, asystenci (nie wiem ilu ...) koszty eksploatacyjne skutera (oleje, płyny pierdoły).

No i z tego co przeczytałem dostaje się dwa uprawnienia za jednym wyjazdem, a niestety na innych szkoleniach, zaczyna to działać tak że po czwartym przyjeździe dostaje się jakiś tam papierek, co szczerze powiedziawszy mnie denerwuje... ale więcej będę mógł powiedzieć po szkoleniu;)
_________________
"Widzicie co tam jest napisane na dachu? Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"- Z. Kołodziejski
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomóg³: 8 razy
Do³±czy³: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wys³any: Czw Mar 22, 2012 7:26 am   

Ares napisa³/a:
Ja brałem udział w szkoleniu operatora AED i jestem zadowolony.

Ale nikt nie powiedział, że nie będziesz zadowolony :wink: Ja mam certyfikat Europejskiej Rady Resuscytacji BLS-AED (sponsorowany przez pracodawcę) i uważam, że robienie w tym przypadku Operatora AED jest zbędne. Oczywiście możemy tutaj mówić o przypomnieniu wiedzy i umiejętności ale nie bądźmy nygusami - można samemu skrzyknąć ludzi, zaprosić ich na spotkanie szkoleniowo-integracyjne, otworzyć książkę, włączyć slajdy, pouczyć się, przećwiczyć z kolegami kluczowe elementy za darmo a już po wszystkim iść na pizze i piwo.
Wiem - to dla niektórych czarna magia :roll: Ciekawe ile drużyn i jednostek tak robi?
mati82 napisa³/a:
Uważam, że ratownik który rozważa pracę na kąpielisku morskim powinien szkolenie skuterowe odbyć

Z tym się zgodzę, pod warunkiem, że na danym kąpielisku są skutery :mrgreen:
Osiola napisa³/a:
sa szkolenia na ktore warto jechac, nawet nie tylko dla papierka ale do tego zeby byc w formie takze poza sezonem, poznac fajnych ludzi, poznac cos nowego, ja jeszcze wietrznice musze odwiedzic, moze sie uda w tym roku

Osobiście uważam, że na każde szkolenie warto jechać :wink: Kwestia czasu i pieniędzy :wink: Niestety któregoś przeważnie brakuje :sad: Dlatego bardziej patrzę pod kątem użytkowania z danego kursu/szkolenia. Nurkowanie czy nauczanie pływania mam prawie na co dzień, mój starszy sternik motorowodny już 3 lata leży pod biurkiem - dlatego nie chcę, aby to samo stało się z innymi kursami/szkoleniami. Nie chcę płacić za coś, z czego nie będę korzystał bo później i tak będę musiał od nowa sobie wszystko przypomnieć.
 
     
Ares 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Do³±czy³: 13 Gru 2011
Posty: 120
Sk±d: Gorzów Wielkopolski
Wys³any: Czw Mar 22, 2012 8:25 am   

DeVu napisa³/a:
Oczywiście możemy tutaj mówić o przypomnieniu wiedzy i umiejętności ale nie bądźmy nygusami - można samemu skrzyknąć ludzi, zaprosić ich na spotkanie szkoleniowo-integracyjne, otworzyć książkę, włączyć slajdy, pouczyć się, przećwiczyć z kolegami kluczowe elementy za darmo a już po wszystkim iść na pizze i piwo.


Podoba mi się ten pomysł :cool:
_________________
Spartanie nie pytajÄ… ilu!
Lecz gdzie sÄ…!
 
     
jetpilot 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 02 Wrz 2011
Posty: 181
Sk±d: Åšwiat...
Wys³any: Czw Mar 22, 2012 8:46 am   

DeVu napisa³/a:
Oczywiście możemy tutaj mówić o przypomnieniu wiedzy i umiejętności ale nie bądźmy nygusami - można samemu skrzyknąć ludzi, zaprosić ich na spotkanie szkoleniowo-integracyjne, otworzyć książkę, włączyć slajdy, pouczyć się, przećwiczyć z kolegami kluczowe elementy za darmo a już po wszystkim iść na pizze i piwo.
Wiem - to dla niektórych czarna magia :roll: Ciekawe ile drużyn i jednostek tak robi?


trochę pewnie robi, ale nie zawsze się tak da, czasami brakuje specjalistów, u nas ekipa instruktorów stara się to robić ciągle, ale ciężko zrobić taką wietrznicę czy skutery,
_________________
"Widzicie co tam jest napisane na dachu? Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"- Z. Kołodziejski
 
     
norbi_desa 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
WPR WLKP


Pomóg³: 1 raz
Wiek: 37
Do³±czy³: 01 Wrz 2010
Posty: 137
Sk±d: Jarocin
Wys³any: Czw Mar 22, 2012 11:18 am   

ja mam zamiar byc
 
 
     
KOSTEK_KOSTECKI 
Doświadczony Forumowicz WOPR



Wiek: 32
Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 79
Sk±d: ChrzÄ…szczyżewoszyce
Wys³any: Czw Mar 22, 2012 4:08 pm   

ja również :) . I-szy termin zapewne będe :D . Apropo ceny za szkolenie... Jak najbardziej adekwatna do typu, jakości szkolenia. W CENIE (może nie wszyscy wiedzą), koszty noclegu, wyżywienia.
_________________
"So others may life" - Lifesaving: my passion
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytañ do SQL: 17