www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: DeVu
Nie Gru 21, 2014 2:31 pm
Szkolenia Specjalistyczne, Szkolenie wysokościowe ??
Autor Wiadomo¶æ
sztondi 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 38
Do³±czy³: 11 Lis 2005
Posty: 359
Sk±d: CzÄ™stochowa
  Wys³any: Pi± Gru 02, 2005 10:48 pm   Szkolenia Specjalistyczne, Szkolenie wysokoÅ›ciowe ??

Mam pytanie, Czy szkolenie wysokościowe przydaje się w Ratownictwie wodnym :?: Mam możliwość zrobienia takiego kursu ale na co mi się to przyda to ja nie wiem ostatnio przeczytałem na jakies stronie że wymagają tego GO :?: Czy warto zrobić taki kurs i czy jest on naprawde potrzebny w ratownictwie wodnym :) najpierw musze nabrać doświadczenia w pracy nad Woda i to jest najważniejsze ale jeśli mi ktoś wyjaśni bliżej o tych szkoleniach specjalistycznych czy są ważne, potrzebne i na co się przydają z góry dzieki :) 8)
 
 
 
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wys³any: Sob Gru 03, 2005 9:30 am   

Osobiscie uwazam iz przydatnosc w/w qrsu jest znikoma w ratownictwie wodnym (moze poza paroma wyjatkami np zabezpieczanie prac na jakies zaporze itp) ale wiadomo im mamy wiecej roznego rodzaju qrsow jestesmy bardziej atrakcyjni :wink: Z tego co wiem to qrs ten bardzo przydaje sie w pracy na budowie i to np w USA dzieki niemu mozesz dobrze platna (choc bardzo wyczerpujaca) prace znalezc.. Pozdrawiam :D
 
 
baca 
Zasłużony dla Forum WOPR

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2005
Posty: 348
Sk±d: Podhale
Wys³any: Nie Gru 04, 2005 10:06 pm   

W programie szkolenia nt. ratownictwo na wodach szybkopłynących, "uprawianym" przez Śląskie WOPR duża część zajęć związana jest z różnymi formami zabezpieczenia wysokościowego. Takie umiejętności bardzo przydają się podczas działań ratowniczych np. podczas powodzi.
Jeśli to szkolenie jest prowadzone przez dobrych fachowców (na Twoim terenie działa świetna grupa Jurajska GOPR) to warto skorzystać...

Pozdrawiam

baca
 
 
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wys³any: Pon Gru 05, 2005 3:06 pm   

baca napisa³/a:
W programie szkolenia nt. ratownictwo na wodach szybkopłynących, "uprawianym" przez Śląskie WOPR duża część zajęć związana jest z różnymi formami zabezpieczenia wysokościowego

Osobiscie uwazam ze lepiej byloby wybrac odrazu qrs na wodach szybkoplynacych bo szkolenie wysokosciowe napewno sprawi iz pewne elementy w/w qrsu nie beda dla Ciebie nowoscia lecz bezposrednio do dzialan podczas powodzi Cie nie przygotowuja. Po co placic dwukrotnie skoro wystarczajace umiejetnosci mozna nabyc podczas qrsu na wodach szybkoplynacych. Inna sprawa jesli finansowo mozesz sobie na to pozwolic to jest oczywistym ze napewno na dobre wyjdzie Ci taki qrs :wink: Pozdrawiam :mrgreen:
 
 
pioro6 
Starszy Forumowicz WOPR
RW



Wiek: 37
Do³±czy³: 09 Wrz 2005
Posty: 333
Sk±d: Pomorskie
Wys³any: Pon Gru 05, 2005 4:55 pm   

Czy może ktoś wyjaśnić na czym polega kurs na wodach szybkopłynących. chodzi mi głownia o program takiego szkolenia :)

Pozdrawiam !!!
 
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytañ do SQL: 17