www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Zamknity przez: Perykles
Nie Kwi 09, 2017 8:13 pm
Zespół stresu pourazowego u ratowników medycznych
Autor Wiadomo
myszka14141 
Czasem zagląda


Wiek: 29
Doczya: 31 Mar 2017
Posty: 3
  Wysany: Pi Mar 31, 2017 12:14 pm   Zespół stresu pourazowego u ratowników medycznych

Dzień dobry, mam na imię Ewelina i chciałabym Państwa prosić o wypełnienie krótkiej ankiety, która posłuży mi jako pomoc w pracy licencjackiej. Ankieta skierowana jest do wszystkich ratowników medycznych czynnych zawodowo. Tematem ankiety jest zespół stresu pourazowego (PTSD) u ratowników medycznych. Ankieta jest w pełni anonimowa a jej zawartość zostanie wykorzystana tylko do celów naukowych. Poniżej przesyłam link do ankiety.
Niejednokrotnie na stronach internetowych czytałam opisy tragedii, których świadkami byli ratownicy medyczni. Takie sytuacje nie pozostają bez echa, zarówno te ujawnione jak i te głęboko skrywane, dlatego proszę Państwa o pomoc w poruszeniu tej kwestii.
Po dotychczasowym zgłębieniu literatury tematu mogę śmiało powiedzieć, że oddają Państwo życie i zdrowie dla nieznajomego człowieka, którym jest pacjent za co pozostaje tylko dziękować.

docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSctPzy2...viewform?c=0&w=1
 
     
bienio 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomg: 3 razy
Wiek: 56
Doczy: 25 Maj 2012
Posty: 403
Skd: Woda
Wysany: Pi Mar 31, 2017 8:14 pm   

myszka14141 napisa/a:
krótkiej ankiety, która posłuży mi jako pomoc w pracy licencjackiej


Nie, nie i jeszcze raz nie. Łatwiej studiów już się chyba nie da zrobić, wszystko pod ręką, no i jeszcze na taką łatwiznę nie pierwszy raz ktoś "wpada". A pochodź trochę, postaraj się, włóż trochę wysiłku - zdobywasz przecież licencję ...

[ Dodano: Pią Mar 31, 2017 8:16 pm ]
A i tak link nie działa.
_________________
- MR WOPR
- Sternik Motorowodny
- RW
- IRR - sp. Pływanie
- KPP, RWP, RWŚ, RWM
- Ratownik Wodny MSW
- Trener Klasy II - Pływanie
---------------------------
 
     
myszka14141 
Czasem zagląda


Wiek: 29
Doczya: 31 Mar 2017
Posty: 3
Wysany: Pi Mar 31, 2017 9:22 pm   

Posta nie mogę edytować. Przepraszam za kłopot tutaj wklejam poprawny link.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSctPzy285KJg516LFjVJ5p0rLtdI1ALfHKd3bo5quF-3ifmbg/viewform?c=0&w=1

Co do Pana "bienio"- gdybym poszla na "latwizne" to zrobiłabym prace podladową opisalabym byle temat i zrobila licencjat. Ale nie ja stram sie jak moge, próbuje cos zrobic, cos napisac, zeby "zasluzyc" na tytuł ratownika medycznego zatem prosze nie wytykac mi lenistwa.

[ Dodano: Pią Mar 31, 2017 9:34 pm ]
[quote="myszka14141"][/quote="bienio"]Łatwiej studiów już się chyba nie da zrobić

prosze mi uwierzyć da sie ponieważ ja wybrałam najtrudniejsza forme czyli prace badawczą, co owocuje własnie takimi sytuacjami.
 
     
bienio 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomg: 3 razy
Wiek: 56
Doczy: 25 Maj 2012
Posty: 403
Skd: Woda
Wysany: Wto Kwi 04, 2017 10:51 am   

myszka14141 napisa/a:
próbuje cos zrobic, cos napisac


Była pewna pani co coś tam, coś tam potrafiła, ale zdania nie zmienię. Szkoda, że znieśli policealne studium, ostatni rocznik kończył chyba w 2014 roku. Teraz to wszyscy lic. Kowalski - jak wchodze do Urzędu to aż śmiech mnie bierze jak widzę takie tytuły.

myszka14141 napisa/a:
wybrałam najtrudniejsza forme czyli prace badawczą


Dziecko, czy Ty wiesz co to znaczy praca badawcza?
_________________
- MR WOPR
- Sternik Motorowodny
- RW
- IRR - sp. Pływanie
- KPP, RWP, RWŚ, RWM
- Ratownik Wodny MSW
- Trener Klasy II - Pływanie
---------------------------
 
     
myszka14141 
Czasem zagląda


Wiek: 29
Doczya: 31 Mar 2017
Posty: 3
Wysany: Nie Kwi 09, 2017 11:33 am   

bienio napisa/a:
Teraz to wszyscy lic. Kowalski - jak wchodze do Urzędu to aż śmiech mnie bierze jak widzę takie tytuły.


Ludzie się kształcą a to Pana śmieszy - bardziej irracjonalnej wypowiedzi dawno nie czytałam. To, że jest taki system kształcenia nie oznacza, że można z nich kpić ponieważ z niego korzystają.

[ Dodano: Nie Kwi 09, 2017 11:52 am ]
bienio napisa/a:
Dziecko, czy Ty wiesz co to znaczy praca badawcza?


Po pierwsze nie jestem dzieckiem. Mimo iż jestem dwukrotnie młodsza od Pana nie oznacza, że może sobie Pan wypisywać co się Panu podoba. Niestety ale to o Panu świadczy oraz o Pana poziomie kultury i ogłady.
Po drugie - Pozwoliłam sobie prześledzić Pana wypowiedzi i odpowiedzi innych użytkowników. Wniosek jest jeden. Jest Pan niezwykle problemowym człowiekiem, który kolokwialnie mówiąc szuka dziury w całym.
Po trzecie- kończę licencjat zatem wiem co to jest praca badawcza. Sądząc po Pana niesmacznych przytykach na temat wyższego wykształcenia nie trudno zgadnąć iż go Pan nie ma, co za tym idzie nie ma Pan pojęcia o pisaniu pracy badawczej i o czynnościach jakich jej napisanie wymaga. Widzi Pan tylko jedną ankietę umieszczoną przeze mnie na forum i uważa, że to wszystko co zrobiłam w celu napisania pracy. Nic bardziej mylnego.
Po czwarte- zdobywam tytuł licencjata a nie "licencje". Kosztowało mnie to trzy lata ciężkiej pracy i wysiłku- o czym Pan nie ma pojęcia.
Po piąte- nikt Panu nie każe wypełniać ankiety, to jest Pana dobra wolna.Wystarczyło przeczytać, powiedzieć w duchu "nie" i wyłączyć. Jednakże robienie problemu z niczego i bicie piany jest jak widać ulubiona Pana czynnością. Zatem kończę z Panem dyskusje ponieważ słowne przepychanki w tak błahym temacie uwłaczają mojej godności.
Do widzenia
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapyta do SQL: 17