www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Ani mru mru - Ratownicy
Autor Wiadomo¶æ
mati82 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Wiek: 41
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 873
Sk±d: Sopot !
Wys³any: Sob Mar 06, 2010 8:01 pm   Ani mru mru - Ratownicy

Ani mru mru - Ratownicy 2009 (nowa wersja)
http://www.youtube.com/watch?v=rQylLrlySbo

polecam ;)
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Do³±czy³a: 27 Lis 2005
Posty: 831
Sk±d: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wys³any: Nie Mar 07, 2010 8:33 pm   

Dobre :P
 
 
     
wopr rewal 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 20 Lut 2006
Posty: 535
Sk±d: Sosnowiec
Wys³any: Pon Mar 08, 2010 11:38 am   

Ten skecz powstał w Rewalu napisany przez Marcina na plaży(na serwetce)Kabaret spędza co roku 2 tyg.wakacji w Rewalu,są bardzo zaprzyjaznieni z nasza drużyną ratowniczą.Tak jak na scenie tacy sami sa w życiu codziennym.Waldek''Kołek" ma stopień MR WOPR co zrestą zdumą podkreśla i niezle pływa sprzętem motorowodnym.Ulubiony lokal w Rewalu to Robinson Crusoe.ulubione miejsce odpoczynku to wieża nr.1 i tor wodny
 
     
mati82 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Wiek: 41
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 873
Sk±d: Sopot !
Wys³any: Pon Mar 08, 2010 12:01 pm   

jak nas widzÄ… tak nas parodiujÄ… ;)

w ramach moich "voyage" po kąpieliskach może w końcu uda mi się zawitać na zachodnio-pomorskie ;)
 
     
wopr rewal 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 20 Lut 2006
Posty: 535
Sk±d: Sosnowiec
Wys³any: Pon Mar 08, 2010 3:47 pm   

Mati,zapraszam serdecznie,co do kabaretu parodiowanie to ich zawód,aczkolwiek na plaży są bardzo pożyteczni;np.w zeszłym sezonie ostrzegali przed zagrożeniami przez megafon,i muszę powiedzieć że bardzo skutecznie(fajnie to wyglądało) a Waldi ''Kołek'' na stanowisku to spore wsparcie.Pzdr
 
     
Malina. 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³a: 15 Sie 2007
Posty: 124
Sk±d: Stargard Szczec.| Lwów
Wys³any: Wto Mar 09, 2010 7:36 pm   

To nie żadne bajki, szczera prawda. Wiem, bo sama pracowałam w Rewalu w ostatnim sezonie i z chłopakami się zapoznaliśmy (ratownicy) nawet pobawiliśmy razem w Robinsonie. Także bardzo sympatycznie! Zresztą w tamtym roku też rozmawialiśmy z nimi o tym skeczu, także fajnie, fajnie. Pozdrawiam Rewal! Malina.
 
 
     
Gaylord 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Do³±czy³: 23 Kwi 2006
Posty: 157
Sk±d: buu
Wys³any: Czw Mar 11, 2010 6:58 am   

nie przepadam za kabaretami, ale Ci jeszcze mają trochę oleju w głowie, a z ratownikami im poszło całkiem całkiem.

Ciekawi mnie gdzie w temacie pochowały się naburmuszone grubki (gwoli przypomnienia z topicu http://www.forum.wopr.net.pl/topics5/2847.htm ), toć Wasze sacrum ratownicze (koszulka już nie mówiąc o sczytnych "idejach" i innych górnolotnie wydumanych pierdołach) zostaje totalnie zdesakralizowane, zbeszczeszczone i sprofanowane. W ogóle to jak artyści sceniczni śmieli posłużyć się koszulką woprowską? Jak w ogóle można próbować robić sobie jaja z tak poważnego fachu? A teraz do rzeczy, Panie i Panowie szczególnie aktywni w temacie młodych ratowników z Człuchowa - bądźcie konsekwentni i pojedźcie "ani mru mru" po całości albo raz na zawsze zamknijcie klapy i nauczcie się traktować rzeczywistość tak jak należy ją odbierać, czasami odnoszę wrażenie że po drugiej stronie siedzi stetryczały dziadzio któremu nie pozostaje nic w życiu innego niż narzekanie i marudzenie.

Jestem pewny że wypisujecie jacy to nie jesteście "och" i "ach" a (stety lub niestety), miałem przyjemność spotkania w życiu na szkoleniach i w pracy wielu ratowników - starszych i młodszych, z Warszawy i z całej Polski (zatem próbka jest zdecydowanie repzereprezentacyjna), i tym czasem okazuje się że w połowie to rozwydrzone bachory których nie można spuścić z oczu, z zaniżonym poczuciem własnej wartości (tak, tak - kolejne stopnie ratownicze to antidotum na niską samoocenę, wypisywanie bzdur na forum też:). No i to tyle.

pozdrawiam z Warszawy z nadzieją, że czytają to forum ludzie inteligentni i choć w pewnym stopniu radzący sobie z rozpoznaniem co z przymróżeniem oka potraktować można, a co nie.
 
     
KcK 
Starszy Forumowicz WOPR
So Others May Live



Wiek: 36
Do³±czy³: 25 Lip 2005
Posty: 414
Sk±d: Starogard GdaÅ„ski Opole PoznaÅ„
Wys³any: Czw Mar 11, 2010 3:56 pm   

Skecz dobry. Ale tak się zastanawiam- to nie jest parodia, może odrobinkę wyolbrzymiona rzeczywistość. Jeśli jakiś ratownik powie, że nie ma z tym nic wspólnego i w ogóle, nigdy, broń Boże, jakim prawem, to potrzebuje psychoterapeuty :lol:

Gaylord nie spinaj się tak. Każdemu na słońcu z czasem zaczyna ODBIJAĆ tylko niektórym za często i bez względu na pogodę. Także nie widzę problemu w krytykowaniu idiotycznych zachowań- w końcu taka mentalność Polaków :razz:

Co do sacrum, ja nie salutuje na widok znaczka WOPR ani jakoś go nie ubóstwiam ale niektóre zachowania wkurZAJĄ bo nasza mentalność ma to do siebie, że jak ludzie widzą ten znaczek na jednym idiocie [siedzi z browarem i najwiekszym mozliwym napisem ratownik jaki znalazł, albo idzie na impreze w koszulce z pracy "bo DZIEWCZYNY na to lecą"] to potem kojarzą, że każdy z tym znaczkiem jest idiotą równie albo jeszcze bardziej stukniętym. A to poza dupną opinią przeszkadza w najmniej spodziewanych sytuacjach. Np ojciec podtopionej dziewczynki do ratownika: " tylko imprezy i panienki a pomoc i tak nie potrafisz" i dalej wyklepuje jej wode z płuc.
_________________
Młode Wilki zawsze razem będą szły ku przeznaczeniu...
 
 
     
Gaylord 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Do³±czy³: 23 Kwi 2006
Posty: 157
Sk±d: buu
Wys³any: Czw Mar 11, 2010 10:10 pm   

KcK napisa³/a:
Gaylord nie spinaj się tak. Każdemu na słońcu z czasem zaczyna odpier....ć tylko niektórym za często i bez względu na pogodę. Także nie widzę problemu w krytykowaniu idiotycznych zachowań- w końcu taka mentalność Polaków

przeciwnie - nie spinam siÄ™ tylko bawiÄ… mnie Ci co majÄ… to w zwyczaju.
 
     
michal_27 
Czasem zaglÄ…da
27_michal


Wiek: 43
Do³±czy³: 10 Mar 2010
Posty: 1
Sk±d: slask
Wys³any: Pi± Mar 12, 2010 12:11 am   

wopr rewal----wopr rewal to ciekawe IMIE i NAZWISKO.

Co do moich postow, to ich ilosc NAPEWNO sie zwiekszy, wpost proporcjonalnie do ilosci bajek wypisywanych tutaj przez w/w uzytkownika.
 
     
immortal 
Stały bywalec



Do³±czy³: 02 Wrz 2007
Posty: 587
Sk±d: sercem na morzu...
Wys³any: Pi± Mar 12, 2010 7:43 am   

Panowie spokojnie - trzymajcie się tematu, bez osobistych wycieczek, które nic mądrego zazwyczaj nie wnoszą a będą nagradzane Ostrzeżeniami.
_________________
"We wszystkich dyskusjach i kłótniach ostatnie słowo należy do moderatorów..."
 
 
     
wopr rewal 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 20 Lut 2006
Posty: 535
Sk±d: Sosnowiec
Wys³any: Pi± Mar 12, 2010 1:09 pm   

Immortal,nie rozumiem bo żadnych wycieczek personalnych do nikogo nie robię,w przeciwieństwie do kolegi Michał_27,jeżeli ktoś wpisuje się na forum tylko po to żeby zrobić osobista jak to nazwałeś wycieczkę np.pod moim adresem to siedział cicho nie będę,a moderator niech zdecyduje,Pzdr Krzysztof Olkuszewski
 
     
immortal 
Stały bywalec



Do³±czy³: 02 Wrz 2007
Posty: 587
Sk±d: sercem na morzu...
Wys³any: Pi± Mar 12, 2010 4:51 pm   

Niech się Szef nie denerwuje - mój post skierowany był właśnie do Michał_27 Chyba faktycznie napisałem go zbyt ogólnikowo.
_________________
"We wszystkich dyskusjach i kłótniach ostatnie słowo należy do moderatorów..."
 
 
     
KcK 
Starszy Forumowicz WOPR
So Others May Live



Wiek: 36
Do³±czy³: 25 Lip 2005
Posty: 414
Sk±d: Starogard GdaÅ„ski Opole PoznaÅ„
Wys³any: Sob Mar 13, 2010 8:21 pm   

Thx za ukulturalnienie mojego posta. Ach ta mentalność, w miejsce kropek zawsze wstawią sobie nie to co trzeba :razz: ale moderator podkreślił co należy wstawić w wykropkowane miejsca :grin:

Pozdrawiam.
_________________
Młode Wilki zawsze razem będą szły ku przeznaczeniu...
 
 
     
abdul
MÅ‚odszy Forumowicz


Do³±czy³: 06 Maj 2005
Posty: 23
Sk±d: Copa Cabana
Wys³any: Nie Mar 14, 2010 11:43 am   

Jim Carrey w roli ratownika. Stare, ale jak ktoś nie widział to polecam :)

http://www.youtube.com/watch?v=GIhPBm4xAko
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 16