www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: DeVu
Pi± Maj 25, 2012 12:50 pm
PLAŻA - OD ILU LAT??
Autor Wiadomo¶æ
sztondi 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 38
Do³±czy³: 11 Lis 2005
Posty: 359
Sk±d: CzÄ™stochowa
Wys³any: Czw Cze 14, 2007 1:59 pm   

Czaicie jak by w Helikopterze gopr latal 16 latek albo 16 latek jezdzil w karetce :?: OPANUJMY sie choc wopr to ochotnicza organizacja badzmy jacys obiektywni co potrafi 16 latek :?: no szybko pływa , ale to skora i kosc nie ma sily , psychiki doroslej .16 lat to jeszcze oglada Bajki i gra na kompie pol dnia :cool: Jak takiego zatrudnic , ja bym na staz nawet nie wziol , no moze do klarowania wszystkiego do tego sie nadaje :wink: APEL ---16latkowie dajcie se siana skonczycie 18 lat nabierzecie masy miesniowej i jakies dorosle podejscie wtedy ubiegajcie sie o prace a teraz idzcie ogladac MINI MINI czy Wieczorynke cholerka wie :cool: sorry ze tak ostro pojechalem ale taka jest prawda :wink: dojdzie co do czego i małolat nie darady podjasc odpowiedzialnosci , wyciagnie 120 kg faceta na plecach :?: pzdr raczej na barkach NIE , eech :cool:
_________________
2005 - MÅ‚odszy Ratownik Wopr
2006 - Sternik Motorowodny
2007 - Ratownik Wopr
2011 - Ratownik KPP
2011 - RWP, RWÅš, RWM
2012 - Instruktor PÅ‚ywania
2013 - Instruktor Kulturystyki
 
 
     
Skacowany 
Starszy Forumowicz WOPR
RW


Wiek: 40
Do³±czy³: 29 Mar 2005
Posty: 336
Sk±d: Kostrzyn nad OdrÄ…
Wys³any: Czw Cze 14, 2007 2:59 pm   

Sztondi czy Ty masz jakie kompleks mieśniowy, bo w Twoich postów płynie to, ze jak ktoś nie ma bicepsa jak Pudzian to dupa z niego nie ratownik. Z tą niedojrzałością 16-latka to chyba troche przesadzasz. Tym bardziej ze mamy doczynienia obecnie z akceleracja młodych osób. Wiec nie uogólniaj, jak w przypadku postu z policjantami. Po to jest sprzet na kapielisku, zeby go uzywać a nie na targać wszystkich na barach. Poza tym jest zespół ratowniczy, który ma współpracować razem....
Także staż jak najabardziej....bo kiedy ktos sie ma uczyc? Jak ma 18 lat? Wtedy juz chce się pieniadze normalne zarabiać.

P.S Czasem 16-latek przejęty rolą potrafi sie zachować dojrzalej niż starszy wiekowo ratownik, który ma juz wszystko i wszystkich gdzies.
_________________
Zawsze powinieneś przerwać CPR po drugim Au!ze strony pacjenta
 
 
     
qulimbo 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Wiek: 34
Do³±czy³: 07 Kwi 2007
Posty: 154
Sk±d: Å»ary
Wys³any: Czw Cze 14, 2007 3:26 pm   

sztondi napisa³/a:
kompie pol dnia


Gdybym Miał tyle czasu na kompa to chyba by to oznaczało że się pogodzę z losem kopacza rowów... Nigdy nie miałem tyle czasu, za wyjątkiem wakacji, w które i tak nie chciało mi się na komputerze siedieć, a cześci do kompa za darmo prawie mam... Masz dziwne stereotypy wbudowane ;P

sztondi napisa³/a:
APEL ---16latkowie dajcie se siana skonczycie 18 lat nabierzecie masy miesniowej


W wieku 13 lat chodziłem na zapasy i na siłownię regularnie (szósta podstawówki) i podnosiłem tyle ile waży dorosły człowiek (średnio z 80kg) i naprawdę z tym problemów nie mam. Nie widać po mnie abym miał wielkie mięśnie i nie chwalę się tym. A uważam żę faktycznie 16latkowie wcale nie musza być gorsi, To zależy od wychowania i od genów i testosteronu.

Narcyz jakiÅ› jesteÅ› siÄ™ wydaje mi.

DOdaje:
P.S. Rada dla młodych (w wieku do 13-14 lat):
- Nie pakujcie na dużych obciążeniach bo potem jak ja będziecie mieli ledwie 172cm wzrostu, to się nie opłaca. Najlepiej pompeczki i podciąganie się... Szkoda wzrostu, dobrze że nie mam problemu z urodą, bo mój wzrost niestety nie jest na modela, haha :D :) Miłych dni :)
 
     
sztondi 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 38
Do³±czy³: 11 Lis 2005
Posty: 359
Sk±d: CzÄ™stochowa
Wys³any: Czw Cze 14, 2007 7:01 pm   

Nie jestem narcyzem :cool: po prostu po przeczytaniu postow Skacowanego dolazłem do wniosku ze macie czesiowo racji po to jest forum zeby sie wymieniac złotymi myslami i zmieniac zdanie jednak jakies tam swoje ale mam :wink:

P.S. Rada dla młodych (w wieku do 13-14 lat):

Się ma tyle lat to lekki trening obwodowy mozna zastosowac, a co do wzrostu to mit siłownia nie powoduje ze sie nie rosnie nie wiem kto to wymyslil :roll:
_________________
2005 - MÅ‚odszy Ratownik Wopr
2006 - Sternik Motorowodny
2007 - Ratownik Wopr
2011 - Ratownik KPP
2011 - RWP, RWÅš, RWM
2012 - Instruktor PÅ‚ywania
2013 - Instruktor Kulturystyki
 
 
     
Kociu 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Ehh


Do³±czy³: 22 Maj 2007
Posty: 109
Sk±d: Szczecin/Bartniki
Wys³any: Czw Cze 14, 2007 7:27 pm   

Noo sztondi ladnie pocisnales po nas (tzn 16latkach) tylko ze ze man na kursie byly chlopaki w wieku lat 15 co daliby popalic niejednemu RW albo SRW wiec tutaj nie jest tak jak mowisz.


Poza tym teraz ludzie rozwijaja sie i dojrzewaja szybciej ( wystarczy moja klasa gdzie chlopy jak deby po 195cm a ja mam 167 xD) :twisted: :twisted:

No ale to kwestia tego na kogo sie trafi to tak sie spostrzega reszte z tej grupy.
 
     
hombre 
Wypowie się, choć w ostateczności
RW


Wiek: 38
Do³±czy³: 07 Cze 2007
Posty: 10
Sk±d: Szczecin/PoznaÅ„
Wys³any: Czw Cze 14, 2007 8:04 pm   

sztondi:
"zwykłe" ćwiczenia na siłce rzeczywiscie nie mają wpływu na wzrost, ale jak jedziesz rwanie, martwy ciąg, itp. to to naprawdę bardzo wpływa.

qulimbo:
hehe, mi też pozostaje nadrabianie urodą ;) (tylko 170 cm :P )
_________________
żeglarz - stare czasy ;)
MR - 2004
RW - 2006
 
     
BarMos 
Doświadczony Forumowicz WOPR
MR 2005


Do³±czy³: 05 Sty 2006
Posty: 89
Sk±d: WÅ‚odawa
Wys³any: Czw Cze 14, 2007 8:09 pm   

Sztondi ja od 8 lat trenuje zapasy. Rozpocząłem prace na kapielisku w wieku 16 lat za kase. Nie miałbym zadnego problemu z wyciągnięciem kolasią wazącego 100kg a wazyłem 74kg. Prosze zebys nie uogólniał. Miałem na plazy kolesia który miał 23 lata a zachowywał sie jak dziecko zero odpowiedzialnosci. Przychodził nawalony do pracy, spał na pomoscie....takze jeszce raz prosze nieuogólniaj
_________________
2005- MÅ‚odszy ratownik WOPR
2006- Sternik motorowodny
2008- Ratownik WOPR
 
 
     
qulimbo 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Wiek: 34
Do³±czy³: 07 Kwi 2007
Posty: 154
Sk±d: Å»ary
Wys³any: Czw Cze 14, 2007 8:35 pm   

sztondi napisa³/a:

P.S. Rada dla młodych (w wieku do 13-14 lat):

Się ma tyle lat to lekki trening obwodowy mozna zastosowac, a co do wzrostu to mit siłownia nie powoduje ze sie nie rosnie nie wiem kto to wymyslil :roll:



Chyba jesteś niedouczony z biologii czy po prostu nigdy nie interesowałeś się "teorią pakowania na siłce". Nie daje się młodym ROSNĄCYM ludziom ciężarów, ponieważ zwyradniają kręgi kręgosłupa, spłaszczają, deformują (oczywiście mowa o dużych ciężarach jakie ja na zapasach brałem). Takie regularne treningi powodują, że ścięgna między nimi, oraz same kręgi są ciągle naciskane, kręgosłup robi się owszem - mocny i przyzwyczajony do ciężarów i obciążeń, ale nie rośnie na długość, bo po prostu jest ciągle wywierany na niego nadmierny nacisk. Stąd "mit" o nierosnących pakerach.
 
     
sztondi 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 38
Do³±czy³: 11 Lis 2005
Posty: 359
Sk±d: CzÄ™stochowa
Wys³any: Czw Cze 14, 2007 8:54 pm   

ja ta mam 193 wzr i waze 98 kg ale nie uroslem
_________________
2005 - MÅ‚odszy Ratownik Wopr
2006 - Sternik Motorowodny
2007 - Ratownik Wopr
2011 - Ratownik KPP
2011 - RWP, RWÅš, RWM
2012 - Instruktor PÅ‚ywania
2013 - Instruktor Kulturystyki
 
 
     
Kociu 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Ehh


Do³±czy³: 22 Maj 2007
Posty: 109
Sk±d: Szczecin/Bartniki
Wys³any: Czw Cze 14, 2007 9:17 pm   

sztondi napisa³/a:
ja ta mam 193 wzr i waze 98 kg ale nie uroslem


jedyne 40kg ciezszy :P jestes :D
 
     
mati82 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Wiek: 41
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 873
Sk±d: Sopot !
Wys³any: Wto Cze 19, 2007 6:53 am   

sztondi napisa³/a:
16 lat to jeszcze oglada Bajki


ja tez lubię i oglądam bajki - czyli według Ciebie jestem złym ratownikiem?

gdybyś nie podał w profilu ile masz lat to oceniając poziom Twoich postów powiedziałbym, że masz 14-15 lat
 
     
qulimbo 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Wiek: 34
Do³±czy³: 07 Kwi 2007
Posty: 154
Sk±d: Å»ary
Wys³any: Wto Cze 19, 2007 12:34 pm   

Cytat:
gdybyś nie podał w profilu ile masz lat to oceniając poziom Twoich postów powiedziałbym, że masz 14-15 lat


Popieram. Sztondi musi mieć jakiś kompleks albo bardzo zaniedbane wychowani i kulturę osobistą na niskim poziomie.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytañ do SQL: 18