www.forum.wopr.net.pl Strona Główna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DeVu
Pią Maj 25, 2012 11:36 am
karty pływackie
Autor Wiadomość
Basia_chinka 
Czasem zagląda


Wiek: 32
Dołączyła: 03 Sie 2006
Posty: 2
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Czw Sie 03, 2006 2:04 pm   karty pływackie

chciałabym się dowiedzieć jak jest z kartami pływackimi?? czy każdy ratownik może je sam wydawać?? jeśli tak to skąd wziąć blankiety?? czy można na tym coś zarobić?? czy potrzebne są jakieś pieczątki czy coś??
pozdr
 
 
     
des1001 
Młodszy Forumowicz
Klonik :P


Wiek: 31
Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 17
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 3:04 pm   

Musisz posiadać stopień minimum RW, pieczątke. Co do blankietów to w woprze są do nabycia a ratownik z 1 wydanej karty ma 5 zł.
 
     
Basia_chinka 
Czasem zagląda


Wiek: 32
Dołączyła: 03 Sie 2006
Posty: 2
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 1:06 pm   

Dzięki za odpowiedź :)
Mam jeszcze jedno pytanie: co musi być na takiej pieczątce (oprócz imienia i nazwiska)??
 
 
     
ania14 
Wypowie się, choć w ostateczności


Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 6
Skąd: Legnica
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 7:35 pm   

Imie i nazwisko, stopień ratowniczy
 
     
Rafal 
Młodszy Forumowicz
SRW



Wiek: 30
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 24
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 7:41 pm   

a czy specjalne karty pływackie też wydaje RW?
_________________
2006- MRW
2007- sternik motorowodny
2007- RW
2007- IP BLS/AED
2008- KPP
2009- Instruktor sportu- pływanie
2009- SRW

www.centralna.pl
 
 
     
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Skąd: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 8:14 pm   

Cytat:
a czy specjalne karty pływackie też wydaje RW?

Aby wydac specjalna karte plywacka nalezy posiadac stopien minimum SRW. Pozdrawiam :mrgreen:
_________________
www.facebook.com/DruzynyNadmorskieTarnowskiegoWOPR
 
     
Eqes 
Forumowicz WOPR


Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 29
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 1:40 pm   

Jesteś pewny ze SRW może wstawiać specjalną kartę pływacką?? Pytam bo słyszałem że tylko instruktor WOPR może takową wystawiać.
_________________
www.wopr.opole.pl
 
     
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Skąd: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 11:07 pm   

Eqes napisał/a:
Jesteś pewny ze SRW może wstawiać specjalną kartę pływacką?? Pytam bo słyszałem że tylko instruktor WOPR może takową wystawiać.

Tak jestem pewny, a na dowod tekst UCHWAŁY nr 3/1/03 PREZYDIUM ZARZĄDU GŁÓWNEGO WOPR z dnia 13 kwietnia 2003 r. zmodyfikowanej uchwałą nr 1/18/05 Prezydium Zarządu Głównego WOPR z dnia 8 października 2005 r (oznaczone * w tekscie). A oto interesujacy nas jej fragment:

§ 2
2.Egzaminy w celu uzyskania specjalnej karty pływackiej może prowadzić: starszy ratownik WOPR, instruktor WOPR, instruktor wykładowca WOPR, zwany dalej egzaminującym, który posiada okresowe upoważnienie wydane przez Prezesa właściwej jednostki wojewódzkiej WOPR.*


Pozdrawiam :mrgreen:
_________________
www.facebook.com/DruzynyNadmorskieTarnowskiegoWOPR
 
     
Eqes 
Forumowicz WOPR


Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 29
Skąd: Opole
Wysłany: Sob Paź 07, 2006 8:29 am   

No i proszę to się nazywa rzetelna informacja. Dziękuje. Moje wszelkie wątpliwości zostały rozwiane.
_________________
www.wopr.opole.pl
 
     
Catzpeer 
Wypowie się, choć w ostateczności
Ratownik


Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 13
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Paź 15, 2006 11:23 am   

W sumie do tej pory nigdy sie nie interesowalem specjalnymi kartami plywackimi.
Czy ktorys z Was moglby mi powiedziec dokladnie jak to wyglada w praktyce?
Ide sobie do biura wojewodzkiego, skladam podanie o wydawanie kart?
Jak to wyglada ze strony finansowej?
Jak to jest z blankietami? Ile mozna ich dostac jednorazowo, itp.
Ogolnie mowcie o roznych takich szczegolach ;)
Prosze o konkretne odpowiedzi ;)
_________________
pozdrawiam, Catzpeer
 
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysłany: Nie Paź 15, 2006 3:42 pm   

W sumie nie wiem jak jest naprawdę, ale wydaje mi się, że tylko SRW i I WOPR mogą takie karty wyrabiać. Koszt to 40zł więc zysk z takiej karty móglby wynosić prawdopodobnie 8,40zł.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13