www.forum.wopr.net.pl Strona Główna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DeVu
Sro Maj 30, 2012 8:41 am
banalne-karta pływacka
Autor Wiadomość
karolaawf 
Młodszy Forumowicz


Dołączyła: 05 Sty 2009
Posty: 16
Skąd: jaworzno
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 9:42 am   banalne-karta pływacka

witam, od ilu lat mozna zdawac na karte plywacka? bo w uchwale 3/1/03
PREZYDIUM ZARZĄDU GŁÓWNEGO
WODNEGO OCHOTNICZEGO POGOTOWIA RATUNKOWEGO
z dnia 13 kwietnia 2003 r. pisze tylko :

"§ 8

Kartę pływacką i specjalną kartę pływacką bez obowiązku zdawania egzaminu może uzyskać osoba, która ukończyła 12 lat oraz posiada aktualną klasę sportową w pływaniu (wydaje się je na podstawie dokumentu właściwego organu Polskiego Związku Pływackiego) oraz członek WOPR posiadający uprawnienia ratownicze."

czyli jak jest osoba ktora ma np 10lat i chce zdawac na karte to moze? dobrze to rozumiem czy poporstu pominelam jakis fragment w ktorym jest jasno okreslony wiek. jezeli tak to prosze napiszcie gdzie to konkretnie pisze. z gory dzieki
_________________
Jedyną przyczyną cierpienia za wyjątkiem fizycznego bólu jest przywiązanie...
 
     
Zuba 
Forumowicz WOPR


Wiek: 26
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 36
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 10:41 am   

Wydaje mi się że kartę pływacką może otrzymać każda osoba ( bez względu na wiek), która a pozytywnie zdała egzamin.
Ja osobiście zadawałem na kartę pływacką jak byłem w pierwszej klasie szkoły podstawowej ( w wieku 8 lat). I nikt mi nie robił najmniejszych problemów. Zdałem i dostałem:)
_________________
2008r.- MRW
2008r.- VDWS
2009r.- Żeglarz Jachtowy
2010r.- Sternik Motorowodny
 
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 11:59 am   

Nie ma bariery wiekowej.
 
     
s.o. 
Stały bywalec


Wiek: 56
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 629
Skąd: woj.łodzkie
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 6:14 pm   

Obowiązuje nowa UCHWAŁA nr 1/6/08 PREZYDIUM ZARZĄDU GŁÓWNEGO WODNEGO OCHOTNICZEGO POGOTOWIA RATUNKOWEGO z dnia 17 grudnia 2008 r. w sprawie kart pływackich". W uchwale tej pominięto kwestię wieku.
_________________
s.o.
 
     
karolaawf 
Młodszy Forumowicz


Dołączyła: 05 Sty 2009
Posty: 16
Skąd: jaworzno
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 6:49 pm   

wiec w sumie dalej niewiemy w jakim wieku mozna juz zdawac na karte powolujac sie na jakas uchwale.... :idea:
_________________
Jedyną przyczyną cierpienia za wyjątkiem fizycznego bólu jest przywiązanie...
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 10:23 pm   

Wiemy :smile:


Kartę pływacką można zdawać w każdym wieku, o ile osoba przepłynie dany dystans.
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Dołączyła: 27 Lis 2005
Posty: 831
Skąd: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 8:46 am   

DeVu napisał/a:
Kartę pływacką można zdawać w każdym wieku, o ile osoba przepłynie dany dystans.


ZGADZAM SIE W ZUPEŁNOŚĆI Z WYPOWIEDZIĄ KOLEGI
POZDRO
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14