www.forum.wopr.net.pl Strona Główna www.forum.wopr.net.pl
Najwi?ksze w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Strona www.ratownicy.wopr.net.pl
Autor Wiadomość
nemzi 
Site Admin

Wysłany: Czw Maj 10, 2012 8:31 am   Strona www.ratownicy.wopr.net.pl

Drodzy,

w zwi?zku z tym, ?e zbli?a si? sezon, a poziom narzeka? na mój czas reakcji w akceptowaniu og?osze? na portalu ratownicy.wopr.net.pl jest mizerny, zdecydowa?em si? na usuni?cie moderacji.

Zosta?a ona wprowadzona kilka lat temu, po tym, jak du?o osób wrzuca?o wielokrotnie to samo og?oszenie lub zamieszczali w dziale "Oferty pracy " informacj? o tym, ?e pracy poszukuj?. Po wprowadzeniu ka?de og?oszenie by?o r?cznie akceptowana (zarówno oferta, jak i cv).

Poniewa? nie mog? moderowa? og?osze? z wystarczaj?c? cz?stotliwo?ci?, wybieram mniejsze z?o i likwiduj? moderacj?. Oznacza to, ?e po dodaniu oferty lub wpisu b?dzie on od razu pojawia? si? na stronie. Przykr? konsekwencj? mo?e by? natomiast ba?agan, jaki si? tam zacznie pojawia?, o ile nie b?dziemy starali si? zachowywa? umiaru.

W zwi?zku z powy?szym pro?ba - nie zamieszczajcie po kilka razy tego samego wpisu, je?li ju? jeste?cie w bazie, od?wie?ajcie poprzedni, a nie wrzucajcie nowego.

W skrajnych przypadkach nadu?ywania tego, ?e wpisy s? otwarte b?d? usuwane wszystkie wpisy danej osoby blokowana mo?liwo?? dodania zg?oszenia na przysz?o??. Oczywi?cie mam nadziej?, ?e taka sytuacja si? nie pojawi. :)

Mam nadziej?, ?e pomo?e to wszystkim szukaj?cym fajnej pracy na najbli?szy sezon. Odwiedzajcie www.ratownicy.wopr.net.pl - troch? nowych og?osze? ju? dzi? tam jest.

Pozdrawiam,
nemzi

DeVu 
Stały bywalec

Wysłany: Czw Maj 10, 2012 4:27 pm   

Je?eli chodzi o stron? www.ratownicy.wopr.net.pl - Pan Henryk Górki ma 2 konta i to na samej górze! :wink: Ja swoje te? zaktualizowa?em. Nie wiem dlaczego, ale nie jest w ogóle widoczne.

Na stronie fajnie by by?o wprowadzi? stopnie zawodowe lub ogólnie - ratownika wodnego.

Odpowiedz do tematu