www.forum.wopr.net.pl Strona Główna www.forum.wopr.net.pl
Najwi?ksze w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Mam pytanie.
Autor Wiadomość
sdf 
Czasem zagląda


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Sedziszow Mlp
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 10:29 pm   Mam pytanie.

Czy od tego roku obowi?zkowo , przy podbijaniu legitymacji WOPR nale?y mie? podbite badania lekarskie ? S?ysza?em , ?e od tego roku nie s? wymagane ?
Prosz? o szybk? odpowiedz , DZI?KUJ?.
 
     
She! 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 200
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 10:49 pm   

w Olsztynie nie wymagane
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 10:53 pm   

Badania lekarskie nie maj? nic wspólnego z podbijaniem legitymacji na dany rok :cool:
 
     
Perykles
Starszy Forumowicz WOPR


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 419
Skąd: in?d
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 11:15 pm   

Faktycznie badania lekarskie nie s? ju? wymagane w tym roku a konkretnie od 7 grudnia 2009 kiedy to wesz?a w ?ycie UCHWA?A NR 8/4/IX/09 ZARZ?DU G?ÓWNEGO WOPR z dnia 6 grudnia 2009 roku . Za??cznik do tej uchwa?y zawiera REGULAMIN PROWADZENIA DOKUMENTACJI, KORESPONDENCJI I EWIDENCJI w krórym mo?emy przeczyta? co nast?puje
§ 9
Wa?no?? uprawnienia do pracy w legitymacji cz?onka WOPR na dany rok nadaje i potwierdza prezes w?a?ciwej jednostki wojewódzkiej WOPR lub upowa?niona przez niego osoba, w tym prezes jednostki terenowej WOPR, po:
1) Op?aceniu sk?adki cz?onkowskiej;
2) Odbyciu unifikacji lub weryfikacji, zgodnie z odr?bnie obowi?zuj?cymi w tej sprawie przepisami;
3) Okazaniu wa?nej karty identyfikacyjnej WOPR.
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Dołączyła: 27 Lis 2005
Posty: 831
Skąd: CIECHOCINEK/TORU?
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 9:41 am   

No dobra ale sami zobaczmy jak to wygl?da kiedy chce odby? jakiekolwiek szkolenie organizowane przez ZG musze posiada? badania lekarskie ,wiec predzej czy pó?niej itak kazdy z nas musi je zrobi? .

Pozdrawiam
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13