www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
ROWY
Autor Wiadomo¶æ
MONIKA 
Stały bywalec



Do³±czy³a: 27 Lis 2005
Posty: 831
Sk±d: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wys³any: Czw Maj 30, 2013 5:14 am   ROWY

Witam ma pytanie odnośnie opinii pracy w miejscowości Rowy ktoś był wie cośna ten temat ? Ktoś sie może wybiera ?
 
 
     
Michael K. 
Doświadczony Forumowicz WOPR
Michael K.


Wiek: 57
Do³±czy³: 20 Cze 2010
Posty: 63
Sk±d: prosto z wody - SKMK
Wys³any: Czw Cze 13, 2013 3:34 pm   

Baza w Rowach to szkoleniowa baza Słupskiego WOPR. Położona przy samej plaży (wejście i dojazd od ul. Plażowej ) i przy porcie. Chłopaki śpią w dwóch kontenerach na piętrowych łóżkach , dziewczyny w murowańcu. Prysznic i ubikacja 1 w budynku damskim i 1 zewnętrzny. Oprócz tego wiata pod którą odbywają się odprawy , służy również do biesiadowania w trakcie posiłków , szkoleń czy projekcji filmowych. Dodatkowo pomieszczenia magazynowe oraz parking na sprzęt motorowodny (wszystko zamykane na klucz) oraz namiot medyczny. Stanowiska na plażach podzielone na prawobrzeżne (Słowińska-wschodnia) i lewobrzeżne (zachodnia) rozmieszczone w różnych odległościach od siebie w rejonie wejść na plażę.
W porcie w pogotowiu hybryda i skutery. Dzień zaczyna się pobudką i poranną zaprawą fizyczną (bieg , pływanie , holowania , akcje pozorowane, gry i zabawy na plaży), następnie toaleta , śniadanie odprawa , pobieranie sprzętu i wymarsz do pracy na wieże. Po dotarciu na plażę rozstawianie stanowisk (oznaczanie kąpieliska bojkami, przygotowanie sprzętu ratowniczego , wywieszenie flag i zgłoszenie gotowości do pracy na wieżach) i rozpoczęcie dyżuru. Potem praca do końca ustalonej godziny. Następnie zwijanie stanowisk i powrót do bazy na odprawę. Po niej toaleta i obiadokolacja. Później czas wolny a o 22 cisza nocna. Tak w skrócie wygląda dzionek gdy jest lampa.
W przypadku gorszej pogody były dyżury na plażach a część ekipy pozostawała w bazie i przy poprawie aury wszyscy dołączali na wieże.

[ Dodano: Czw Cze 13, 2013 4:41 pm ]
Ekipa zawsze była doborowa i wesoła. Sprzęt , batalistyka i kwatermistrzostwo na 5. Gdy tylko potrafisz współpracować w zespole to dasz radę i będziesz zadowolona.Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej to szukaj kontaktu z ludźmi ze Słupska.
Przy okazji GORĄCE POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH KLAWYCH RATOWNIKÓW I RATOWNICZEK Z ROWÓW. :wink:
_________________
Michael K.
RW Morski
RW Śródlądowy
RW PÅ‚ywalni
RW WOPR
Ratownik KPP
Sternik Motorowodny
 
     
Apollo 
Wypowie się, choć w ostateczności
Ratownik Wopr z KPP


Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Maj 2013
Posty: 7
Sk±d: GdaÅ„sk
Wys³any: Czw Lut 20, 2014 6:25 pm   

Czekaj czekaj.
"dzień zaczyna się pobudką i poranną zaprawą fizyczną (bieg , pływanie , holowania , akcje pozorowane, gry i zabawy na plaży)".

"Po dotarciu na plażę rozstawianie stanowisk (oznaczanie kąpieliska bojkami, przygotowanie sprzętu ratowniczego , wywieszenie flag i zgłoszenie gotowości do pracy na wieżach) i ROZPOCZĘCIE dyżuru".

" Następnie zwijanie stanowisk i powrót do bazy na odprawę. Po niej toaleta i obiadokolacja. Później czas wolny a o 22 CISZA NOCNA".

Oczywiście jak rozumiem płatne jest tylko 8 godzin czyli ROZPOCZĘCIE do ZAKOŃCZENIA dyżuru.
Wiecie - ja akurat sam z siebie zawsze sobie rano czy po pracy robiłem zaprawki, czy to siłownia czy bieganie czy pływanie. Ale nie rozumiem czemu miałbym iść spać po 22, wstawać o 5 rano i to za darmo :O .
PS: Argumenty typu "lecisz tylko na kase" proszę sobie darować, pracowałem 5 sezonów nad morzem, trochę ludzie wyciągnąłem z wody i TYLKO raz mi matka małej dziewczynki podziękowała, kocham pomagać ludziom ale stać 8 godzin za darmo ? i do tego 2-3 godziny latać i wykonywać polecenia szefa za darmo ?
Jeżeli coś mi się porąbało to proszę wytłumaczyć mi o co chodzi :v .
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 16