www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
WIBOR informacje na temat pracy.
Autor Wiadomo¶æ
MÅ‚oody 
Stały bywalec


Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 537
Sk±d: chleb!
Wys³any: Czw Cze 03, 2010 11:19 am   

Kwadreiro napisa³/a:
Jestem dobrej myśli, że Ktoś rozsądnie i na spokojnie odpowie na post,

KcK napisa³/a:
aby gesotr się wypowiedział we własnej osobie...


Myślę, że gestor śledzi naszą dyskusję i było by bardzo miło jeśli zechciałby rzeczowo i spokojnie wszystko wyjaśnić.

Może dostał jakiś sygnał z kosmosu że bezpłatny staż dla tych co u niego nie pracowali będzie świetnym pomysłem a może ma racjonalne argumenty, które nikomu nie przyszły do głowy (poza kasą!).

Pozdrawiamy gestora! :grin:
_________________
Lifeguard -> Trained to save your ass, not kiss it.
 
     
wódz druga rewa 
Forumowicz WOPR


Do³±czy³: 01 Cze 2008
Posty: 32
Sk±d: z kÄ…towni
Wys³any: Czw Cze 03, 2010 11:18 pm   

Z tym jeżdzeniem Jeepem (dokładnie to Aro) w piance to ani nie kara ani lans. zapewne chłopaki narzekali że muszą czekać aż gość zdejmie pianke to postanowił iść im na rękę i zdjąc ją dopiero na bazie.

Są organizowane profesjonalne kursy z zakresu pierwszej pomocy wraz z treningiem na ani. Co prawda nie ma na to żadnych papierów ale wiedza nabyta na nich jest bezcenna. Szef jest ratownikiem medycznym i przykłada do tego dużą wagę.

Z tym stażem dla osób które pracowały w innej miejscowości nadmorskiej to też nie do konca. Rozpatrywane indywidualnie. Dokładnie nie wiem także nie traktujcie tego co napisze jako pewnik, ale często staż jest skracany do kilku dni.

Wielu było takich co nie chciało obcinać włosów i chodzili z długimi kilka dni aż wreszcie sami prosili o obcięcie, bo czuli się dziwnie w grupie łysych łbów. Nic na siłę.

Mam nadzieje że troche wyjaśniłem bo raczej nie będę miał dostępu do internetu w najbliższym czasie i więcej info nie udziele.
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Do³±czy³a: 27 Lis 2005
Posty: 831
Sk±d: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wys³any: Pi± Cze 04, 2010 9:49 am   

wódz druga rewa napisa³/a:
Z tym stażem dla osób które pracowały w innej miejscowości nadmorskiej to też nie do konca. Rozpatrywane indywidualnie. Dokładnie nie wiem także nie traktujcie tego co napisze jako pewnik, ale często staż jest skracany do kilku dni.


Ale fajnie po tylu latach pracy nad morzem, trafiam do WIBORa i indywidualnie gestor prponuje mi pracuje społeczną ale spokojnie bo bedzie o kilka dni mniejsza niż reszty bo zamiast 31 to 28 dni :)wiec zapewne powinnam być wdzieczna ???:) no jazda bez trzymanki .Czego to ja sie jeszcze nie dowiem przed tym sezonem :)

POZDRAWIAM MONIA
 
 
     
MÅ‚oody 
Stały bywalec


Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 537
Sk±d: chleb!
Wys³any: Pi± Cze 04, 2010 9:53 am   

To Ja rozumiem, że również Starsi Ratownicy WOPR muszą odbywać ten staż??!!

O w mordÄ™.
_________________
Lifeguard -> Trained to save your ass, not kiss it.
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Do³±czy³a: 27 Lis 2005
Posty: 831
Sk±d: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wys³any: Pi± Cze 04, 2010 10:12 am   

MÅ‚oody napisa³/a:
To Ja rozumiem, że również Starsi Ratownicy WOPR muszą odbywać ten staż??!!

No tak by wypadało z ich rozumowania .Nie ważne czy to jest MR RWM czy tez SRW chodzi o ludzi ktorzy nigdy nie pracował w Firmie WIBOR.Bynjamniej ja tak to odbieram .Zreszta zapomniałam jestem kobietą wiec nie mam szans na wspolprace z WIBORem :)
 
 
     
paliinka 
Wypowie się, choć w ostateczności


Do³±czy³a: 15 Cze 2009
Posty: 7
Sk±d: Sosnowiec
Wys³any: Pi± Cze 04, 2010 11:06 am   

Moniko... nie dość że jesteśmy kobietami, pominę ten fakt, ale jak już to wyobrażasz sobie siebie łysą?? Bo ja nie bardzo..

Zresztą jest jakaś różnica czy będzie się łysym czy obciętym np na 6-9mm?
Kwestia złapania za włosy przez tonącego.. to nie wiem, ale jakoś ja nie dam rady trzymać się za włosy takiej długości.. to niektórzy są zdolni...
Moim zdaniem, jak ktoÅ› chce, to ok.. ale jak dla mnie, taki nakaz jest absurdem.... :o
 
     
Malaka_hor 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Mieszko



Wiek: 31
Do³±czy³: 18 Maj 2009
Posty: 177
Sk±d: Horyniec Zdrój
Wys³any: Pi± Cze 04, 2010 11:08 am   

MONIKA napisa³/a:
Nie ważne czy to jest MR RWM czy tez SRW chodzi o ludzi ktorzy nigdy nie pracował w Firmie WIBOR.

Ja nigdy nie pracowałem w firmie i nikt nie mówił nic o stażu. Nie wiem czy to ważne ale mam 17 lat pracowałem 2 miechy nad morzem i nie ma żadnego problemu.
_________________
Wierze
Ochraniam
Pomagam
Ratuje
 
 
     
MÅ‚oody 
Stały bywalec


Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 537
Sk±d: chleb!
Wys³any: Pi± Cze 04, 2010 11:13 am   

No to uważaj, żebyś się nie zdziwił jak dojedziesz na miejsce... :)
_________________
Lifeguard -> Trained to save your ass, not kiss it.
 
     
Malaka_hor 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Mieszko



Wiek: 31
Do³±czy³: 18 Maj 2009
Posty: 177
Sk±d: Horyniec Zdrój
Wys³any: Pi± Cze 04, 2010 11:29 am   

MÅ‚oody napisa³/a:
No to uważaj, żebyś się nie zdziwił jak dojedziesz na miejsce... :)
sugerujesz, że gestor kłamał proponując mi prace a rzeczywistości staż?
_________________
Wierze
Ochraniam
Pomagam
Ratuje
 
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Do³±czy³a: 27 Lis 2005
Posty: 831
Sk±d: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wys³any: Pi± Cze 04, 2010 11:48 am   

Malaka_hor napisa³/a:
sugerujesz, że gestor kłamał proponując mi prace a rzeczywistości staż?

Nikt nic nie sugeruje ale mam prosbę daj znać jak to wszytko wygladało na miejscu ok
 
 
     
MÅ‚oody 
Stały bywalec


Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 537
Sk±d: chleb!
Wys³any: Pi± Cze 04, 2010 12:02 pm   

Malaka_hor napisa³/a:
sugerujesz, że gestor kłamał proponując mi prace a rzeczywistości staż?


Może nie kłamał tylko wyszedł z założenia że znasz sprawę i wiesz jak to wygląda.

ProszÄ™ o relacje!
_________________
Lifeguard -> Trained to save your ass, not kiss it.
 
     
Malaka_hor 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Mieszko



Wiek: 31
Do³±czy³: 18 Maj 2009
Posty: 177
Sk±d: Horyniec Zdrój
Wys³any: Pi± Cze 04, 2010 12:07 pm   

Napisze co i jak ale to po sezonie. Przed chwilą gadałem na gg z koleżką i mowił mi, że jak pracowałem w innych miejscowościach nadmorskich nie mam mowy o żadnym stażu. Chyba, że ktoś pracował na koloni to wtedy tak.
_________________
Wierze
Ochraniam
Pomagam
Ratuje
 
 
     
wódz druga rewa 
Forumowicz WOPR


Do³±czy³: 01 Cze 2008
Posty: 32
Sk±d: z kÄ…towni
Wys³any: Pi± Cze 04, 2010 7:04 pm   

już wiesz monika dlaczego kobiet nie zatrudniają. napisałem że staż z reguły jest skrócony do kilku dni a nie o kilka dni. czyli może trwać np 2 dni. ale tak napisałem nie jestem pewien czy wogóle będzie staż w takiej sytuacji. Czytaj dokładnie

[ Dodano: PiÄ… Cze 04, 2010 7:07 pm ]
sorry mój błąd. jednak miałaś racje. źle się wyraziłem
 
     
ALLADYN 
Forumowicz WOPR


Do³±czy³: 26 Sty 2008
Posty: 33
Sk±d: Zabrze
Wys³any: Sob Cze 05, 2010 12:36 am   ehh

Osłabiają mnie bzdury które tu piszecie. Co jeden to mądrzejszy. Zauważcie ile osób pracowało już w Firmie Wibor przez te lata (tzn ile sie przewinęło) a ile osób wypowiada się na forum na jej temat. Przewinęło sie pewnie ok 300 a wypowiada się negatywnie 5. To mówi samo za siebie. Chciałem Was tylko poinformowac że ludziom pracującym w Wiborze nie chce sie pisać tu na forum i odpowiadać na głupie posty ludzi którzy coś tam gdzieś słyszeli od osoby która też coś tam gdzieś słyszała itp. W ten sposób tworzą się mity i chcąc je wszystkie obalać trzeba by siedzieć codziennie przy kompie i dyskutować, a nikt nie ma na to ochoty. Obale tylko jeden mit: staz dotyczy tylko osob ktore nigdy nie pracowaly nad morzem nie wazne jaki maja stopien.
A odnosnie rabania ludzi na kase to powiem tylko tyle ze Wibor jako jedyna firma zatrudnia rowniez MRW po tych nowych kursach, czego nikt inny nie chce robic. A na kase to rabie WOPR wprowadzajac swoja reforme.
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomóg³: 8 razy
Do³±czy³: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wys³any: Sob Cze 05, 2010 12:52 am   Re: ehh

ALLADYN napisa³/a:
Wibor jako jedyna firma zatrudnia rowniez MRW po tych nowych kursach, czego nikt inny nie chce robic.


Bo młodszy ratownik wopr według nowych przepisów nie może pracować za kasę. Czy Wibor tego jeszcze nie wie?
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 17