www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Święta święta :)
Autor Wiadomo
Młoody 
Stały bywalec


Pomg: 1 raz
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 537
Skd: chleb!
  Wysany: Pi Gru 23, 2011 1:34 pm   Święta święta :)

Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych oraz bezpiecznie przepracowanego 2012 roku życzy Młoody :wink:


_________________
Lifeguard -> Trained to save your ass, not kiss it.
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Pi Gru 23, 2011 2:03 pm   

Młoody, jestem Ci wdzięczny, że wyprzedziłeś mnie z tematem :wink: Dziś wyjątkowo trudno mi cokolwiek kreatywnego stworzyć :wink: Dzięki za życzenia!

Drodzy ratownicy, ratowniczki, członkowie, użytkownicy forum, sympatycy i przyjaciele wopru, życzę Wam wszystkim udanych Świąt Bożego Narodzenia i odrobiny odpoczynku od pracy oraz naszej wielkiej pasji jakim jest WOPR. Trwajcie w tym, co kochacie, rozwijajcie się, zdobywajcie coraz wyższe uprawnienia :wink: Może za parę lat to od Was będzie zależeć przyszłość WOPRu? Może to właśnie z Tobą Go będzie mi dane pracować w przyszłości na kąpielisku? :wink:


P.S. Jestem już z Wami tu na forum 6 lat, nim się obejrzałem, na moim liczniku wybija magiczna liczba ponad 1000 postów :shock: Niedługo żarówki zaczną się przepalać :roll: Chciałbym w tym miejscu powiedzieć wszystkim coś bardzo ważnego...właściwie to sam nie wiem, jak zacząć...bycie z Wami, czytanie tych wszystkich postów - tych dobrych, pozytywnych jak i tych gorszych bardzo dużo mnie nauczyło. Patrzę w przeszłość, w moje raczkowanie tutaj, pojawienie się jako kursant na MRW :lol: i przyznam szczerze, że to dzięki Wam, dzięki forum mogłem się rozwinąć merytorycznie, poznać różne przepisy o których nie mówiło się na kursach albo szybko ulatywały z głowy, poznać opinię na różne tematy, dojść z Wami do wspólnych wniosków oraz przedyskutować kilka kontrowersyjnych rzeczy. Mimo, że z wieloma osobami nie było (jak na razie) dane spotkać się osobiście, już teraz wiem, że mam do czynienia z bardzo wartościowymi ludźmi, których połączyła wspólna pasja.

P.S. 2 Muszę Wam powiedzieć coś bardzo ważnego, otóż postanowiłem z różnych przyczyn, zależnych jak i niezależnych ode mnie, z przyczyn rodzinnych, z przyczyn finansowych jak i własnego sumienia, że zamykam pewien rozdział na forum i....zamierzam z Wami być tu na forum przez kolejne 6 lat!!! :cool: Taka mała niespodzianka Bożonarodzeniowa i co dla niektórych psikus na Nowy Rok :o

Pozdrawiam!!
 
     
caroll 
Doświadczony Forumowicz WOPR
Courage.


Doczya: 25 Pa 2011
Posty: 60
Skd: Wrocław
Wysany: Pi Gru 23, 2011 4:41 pm   

DeVu piękny post, dużo daje do myślenia :)
Ja pomimo tego iż jestem nowa, tez myslę że za 6 lat spojrzę, a tutaj na liczniku będzie 1000 postów i będę tylko wspominać jak to wszystko się zaczęło, jak pokochałam ratownictwo i dążyłam do tego by nie udowadnić wszystkim dookoła, że mogę, potrafię, tylko sobie. Spełnić się. Mam nadzieję , że osiągnę możliwie jak najwięcej i życzę tego również Wam :)
Dokształcajmy się, pokonujmy wszelkie bariery , spełniajmy się , w końcu jesteśmy przyszłością WOPRu , sprawmy , byśmy mogli być z niej dumni :) Ja napewno dołożę do tego wszelkich starań i myślę ze wszyscy początkujący też :)
Jak to powiedział DeVu , kto wie ? może kiedyś będzie nam dane razem pracowac :) ?


Również Wam życzę moi Drodzy, Wesołych Świąt , tej pięknej chwili odpoczynku wśród rodziny , przed kolejnym rokiem , ciężkiej i wspaniałej naszej WOPRowskiej pracy :)
 
     
immortal 
Stały bywalec



Doczy: 02 Wrz 2007
Posty: 587
Skd: sercem na morzu...
Wysany: Pi Gru 23, 2011 6:15 pm   

W imieniu swoim, moderatorów (tych którzy i tak nie napiszą) oraz Administratora Forum (który jest dość mocno zapracowany) również chciałem złożyć wszystkim osobom odwiedzającym forum najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego narodzenia.

Choć ostatnimi czasy nabieram wstrętu do naszej organizacji to życzę Wam w nowym roku dalszej siły do rozwijania się w naszej pasji.
Ja życzę sobie by ratownictwo wodne przestało być utożsamiane tylko z WOPRem :)

P.S. Nie wiem DeVu czy mnie w 2012 roku zatrudnią gdzieą na piasku bo chyba nie zamierzam płacić składki :D
_________________
"We wszystkich dyskusjach i kłótniach ostatnie słowo należy do moderatorów..."
 
 
     
Młoody 
Stały bywalec


Pomg: 1 raz
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 537
Skd: chleb!
Wysany: Pi Gru 23, 2011 7:02 pm   

DeVu napisa/a:
Może to właśnie z Tobą Młoody będzie mi dane pracować w przyszłości na kąpielisku? :wink:


Raz już byliśmy blisko ale minęliśmy się na stanowisku jak miałeś za mnie zastępstwo :wink:
_________________
Lifeguard -> Trained to save your ass, not kiss it.
 
     
jakub 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
WOPR w Zbąszyń



Wiek: 28
Doczy: 14 Lip 2011
Posty: 173
Skd: Zbąszyń
Wysany: Pi Gru 23, 2011 7:12 pm   

ja również pragnę złożyć wam wszystkim życzenia spokojnych i radosnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie, bogatego gwiazdora oraz aby zdrowie was nie opuszczało.Na przyszły rok wytrwałości w dążeniu do celów i aby przyszły sezon jak i cały rok był dla was taki jakim byście go sobie wymarzyli

Ps. DeVu życzyłbym sobie abym miał to szczęście przepracować z tobą choć jeden sezon
_________________
2011- MRW ;]
06.07.2012- sternik motorowodny ;]


"Wstań, nim pogrzebią Cię razem z godnością" Hemp Gru
 
 
     
Mateo 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Ratownik WOPR


Wiek: 31
Doczy: 19 Wrz 2011
Posty: 140
Skd: London, United Kingdom
Wysany: Sob Gru 24, 2011 12:51 pm   

Także życzę wam wszystkiego dobrego z okazji Świąt. I aby udało się zrealizować kolejne wasze cele w Ratownictwie Wodnym.
_________________
W stanie spoczynku(chwilowo)...
 
     
Osiola 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomg: 2 razy
Doczy: 30 Wrz 2007
Posty: 499
Skd: Świnoujście
Wysany: Sob Gru 24, 2011 2:19 pm   




:)
_________________
1183

www.wopr.swi.pl
http://www.facebook.com/wopr.swinoujscie
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Sob Gru 24, 2011 2:26 pm   

Hm....właśnie mnie namówiłeś na jechanie do Świnoujścia w sezonie :lol:
 
     
Osiola 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomg: 2 razy
Doczy: 30 Wrz 2007
Posty: 499
Skd: Świnoujście
Wysany: Sob Gru 24, 2011 2:38 pm   

ok, tylko do TAMY wkoncu pojedź ;)
_________________
1183

www.wopr.swi.pl
http://www.facebook.com/wopr.swinoujscie
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Sob Gru 24, 2011 2:56 pm   

Zrobię wszystko, co w mojej mocy :o
 
     
Michael K. 
Doświadczony Forumowicz WOPR
Michael K.


Wiek: 57
Doczy: 20 Cze 2010
Posty: 63
Skd: prosto z wody - SKMK
Wysany: Nie Gru 25, 2011 6:11 pm   

Zdrowych Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Wszelkiej Pomyślności w Nowym Roku Wszystkim WOPR-owcom i Ratownikom. :grin:
P.S. Wywołany do tablicy - czemu nie - nigdy nie mówię nigdy. :???:
Pozdrówko. :wink:
_________________
Michael K.
RW Morski
RW Śródlądowy
RW Pływalni
RW WOPR
Ratownik KPP
Sternik Motorowodny
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Doczya: 27 Lis 2005
Posty: 831
Skd: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wysany: Pon Gru 26, 2011 9:25 am   

ja tez życze wszystkiego najlepszego :)
 
 
     
nygus400 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Wiek: 41
Doczy: 23 Wrz 2011
Posty: 146
Skd: Łódzkie WOPR
Wysany: Pon Gru 26, 2011 6:48 pm   

spokojnych zmian i duuuużo zdrówka!
_________________
kiedyś usłyszałem:
lepszy pijany ratownik na stanowisku niż trzeźwy w domu - wciąż nie daje mi to spokoju...
 
     
wopr rewal 
Stały bywalec



Pomg: 1 raz
Doczy: 20 Lut 2006
Posty: 535
Skd: Sosnowiec
Wysany: Sro Gru 28, 2011 1:34 pm   

KACA POTWORA W NOWY ROK
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapyta do SQL: 16