www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Praca dla Ratownika WOPR za granicÄ…. ProszÄ™ o pomoc.
Autor Wiadomo¶æ
lukasz71991 
Czasem zaglÄ…da


Do³±czy³: 03 Cze 2015
Posty: 3
Wys³any: Pon Cze 22, 2015 9:17 pm   Praca dla Ratownika WOPR za granicÄ…. ProszÄ™ o pomoc.

Witam wszystkich Ratowników! Mam kilka pytań odnośnie pracy Ratownika Wodnego za granicą, proszę Was o pomoc, ponieważ nie mam wystarczającej wiedzy na ten temat. Mam 24 lata, przygodę z ratownictwem zacząłem w 2005r. w tym czasie przez 4 lata pracowałem nad jeziorami i teraz mija 3 rok, jak pracuję na etacie w Aquaparku, wszystkie lata pracy mam udokumentowane w legitymacji, dodatkowo posiadam Ratownika Śródlądowego (kiedyś wymagany), oczywiście aktualne KPP, dodatkowo patent sternika motorowodnego, patent na obstawe regat żeglarski i certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy z użyciem AED. Chciałem porzucić swoją dotychczasową pracę na basenie ze względów zdrowotnych, tzn. starczy mi już tego chloru, tej całej chemii i spróbować swojej szansy za granicą. Czy ma ktoś może jakieś "kontakty" gdzie taką pracę można nabyć? Gdzie się zgłosić? Jakie dokumenty należy ze sobą posiadać? Głównie interesuję mnie Niemcy, Hiszpania i jeżeli są jeszcze jakieś inne ciekawe propozycją, to chętnie bym się chciał o nich dowiedzieć. Chciałbym wyjechać wraz z kolegą, jednak jeżeli ktoś chciałby się dołączyć, wie, co gdzie, jak, to mogę podać numer telefonu i możemy się wspólnie umówić.

Za pewne wiele osób przebywających na tym forum, pracowała jako Ratownik za granicą, posiada jakieś kontakty do firm/osób które je zatrudniały, bardzo proszę o pomoc.
 
     
ola80 
Czasem zaglÄ…da


Do³±czy³a: 21 Sty 2016
Posty: 3
Wys³any: Nie Sty 31, 2016 2:28 pm   

Jest wiele ofert tego typu.
 
     
tofibox 
Wypowie się, choć w ostateczności


Wiek: 58
Do³±czy³: 04 Mar 2013
Posty: 8
Sk±d: Brescia
Wys³any: Sro Lip 13, 2016 12:01 am   

We Wloszech musicz miec papiery wloskie, przynajmniej na polnocy w Lombardii i tego sie nie przeskoczy. Nie wiem jak jest na poludniu bo to "dziki zachod". WOPR jest czlonkem ILS ale nie moze weryfikowac uprawnien WOPR - tylko moga Ci potwierdzic papier ratownika lub instruktora a z tego sie tu smieja. Moze ze stopniem instruktora mozna sie zatrudnic ale watpie. Kurs na ratownika jest smiesznie prosty ale niestety trzeba znac jezyk. Przeszedlem ta droge wiec macie pewne infofmacje, przynajmniej z Lombardii...
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 16