www.forum.wopr.net.pl Strona Główna www.forum.wopr.net.pl
Najwi?ksze w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
ZAROBKI RATOWNIKÓW
Autor Wiadomość
lubi?_p?ywa? 
Wypowie się, choć w ostateczności

Wysłany: Wto Maj 21, 2013 10:32 pm   

Jak najbardziej tak, ale w niektórych miejscach proponuj? 1300 z? i potem si? dziwi?, ?e brakuje ratowników na pla?y albo ?e Ci co pracuj? to do niczego si? nie nadaj?;)

ratol 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz

Wysłany: Wto Maj 21, 2013 11:14 pm   

She! napisał/a:
MultiGrupa z AQUASFERY w Olsztynie z kazdego ratownika wyci?ga do swojej kasy 5pln za godzin?. Przetarg wygrany za ok 15.00 ratownik dostaje 9-9,5pln

A ile z ka?dego ratownika wyci?ga? do swojej kasy wiceprezes warmi?sko-mazurskiego WOPR, kiedy zarz?dza? ratownikami na AQUASFERZE?

szary89 
Doświadczony Forumowicz WOPR

Wysłany: Sro Maj 22, 2013 7:49 am   

2800 brutto + spanie + jedzenie 2 posi?ki nad morzem w 2012
2500 brutto + spanie i obiady tylko na mazurach w 2011

Jak na polskie warunki to my?le ,?e dobra stawka

justii 

Pomogła: 4 razy
Wysłany: Sro Maj 22, 2013 8:35 am   

2000 brutto z jedzeniem i spaniem, dla RW nad morzem w 2012r.

Wystarczy poszuka?

mati82 
Stały bywalec

Wysłany: Sro Maj 22, 2013 9:20 am   

K?pielisko morskie, oko?o 2500 netto + spanie w b.dobrych warunkach + jedzenie.
Minusem jest to, ze na ca?e k?pielisko jest 1 stary skuter i limit 70 litrów paliwa na ca?y sezon! O pozosta?ym sprz?cie ratowniczym szkoda gada?.

Podejmuj?c prace jako ratownik warto spojrze? troch? szerzej ni? tylko na pieni?dze.

justii 

Pomogła: 4 razy
Wysłany: Sro Maj 22, 2013 10:28 am   

mati82, nie wiem gdzie tak jest, ale tam gdzie ja i szary89 byli?my do dyspozycji by? sprawny, w miar? nowy sprz?t i brak wi?kszych ogranicze? co do ilo?ci paliwa...

mati82 
Stały bywalec

Wysłany: Sro Maj 22, 2013 11:41 am   

Pisa?em generalnie aby na ofert? patrze? z ro?nych perspektyw. Chyba najlepiej szuka? opinii od ratowników którzy kiedy? pracowali ju? na danym terenie.
Opis który wy?ej napisa?em jest z ?ycia wzi?ty niestety. Chwilowy zachwyt (kasa i socjal) znik? po wydarzeniu w którym nie mogli uda? si? do akcji bo w baku opary a na szkolenia trzeba by?o wylewa? prywatne paliwo.

DeVu 
Stały bywalec

Wysłany: Sro Maj 22, 2013 2:20 pm   

Mam pro?b? ?eby?cie podawali miejscowo?ci jak to mia?o miejsce na poprzednich stronach bo niekompletna informacja jest nam nie potrzebna :wink:

Kati 
Czasem zagląda

Wysłany: Sro Cze 05, 2013 8:46 am   

witam,
szuka?am pracy nad morzem, najlepiej w ma?ej, spokojnej miejscowo?ci. Zach?cona pozytywnymi opiniami o Dziwnówku, zacz??am szuka? informacji i przez znajomego trafi?am na osob? która pracowa?a w Dzinówku.
Maskara, w sesz?ym roku p?acili 900 z? !! Nie wiem ile mia? starszy wie?y ale to jaka? kpina. Ok wy?ywienie jest pe?ne ale kto chce pracowa? charytatywnie. Sam kurs KPP kosztowa? mnie 800 z?.
Dlaczego ludzie zgadzaj? si? na takie warunki? Nie rozumiem tego. W?a?nie przez to, ?e ludzie je?d?? do pracy za tak n?dzn? kas? pracodawcy nie robi? podwy?ek.

Malaka_hor 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Mieszko

Wysłany: Sro Cze 05, 2013 9:31 pm   

zada Ci jedno krotkie pytanie : jakie masz doswiadczenie ze sie tak cenisz kole?anko ?
Ratuje

za459
Młodszy Forumowicz

Wysłany: Sro Cze 05, 2013 10:06 pm   

Jako osoba bez do?wiadczenia w pracy nad morzem niestety nie mo?esz liczy? na zbyt wysokie kwoty, i tak by?o zawsze - wybrze?e to nigdy nie by?o miejsce, gdzie przyje?d?a?o si? dla pieni?dzy. Z drugiej strony trzeba przyzna? Ci racj?, 900 z? za 30 dni cz?sto ci??kiej pracy - co? tu jednak jest nie w porz?dku... Inna sprawa, ?e gdyby? zainteresowa?a si? tematem troszk? wcze?niej ni? dwa tygodnie przed rozpocz?ciem sezonu, bez wi?kszego problemu znalaz?aby? o wiele atrakcyjniejsze oferty

B_N 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl
Patriota

Wysłany: Sro Cze 05, 2013 11:24 pm   

Malaka_hor napisał/a:
zada Ci jedno krotkie pytanie : jakie masz doswiadczenie ze sie tak cenisz kole?anko ?

Ja mam malutkie do?wiadczenie, ledwie dwa sezony z czego jeden jako spo?ek.
Cenie si? na minimum 2 ko?a. To ?le ?

DeVu 
Stały bywalec

Wysłany: Sro Cze 05, 2013 11:47 pm   

Ja bez do?wiadczenia nad morzem mia?em 1650z? netto + spanie + obiady a to by?o w 2009 roku :wink:

Kati 
Czasem zagląda

Wysłany: Sob Cze 15, 2013 10:02 pm   

mam takie do?wiadczenie, ?e od 4 lat pracowa?am nad jeziorami, a poza sezonem na basenie ale to akurat zbytniego znaczenia nie ma. Jestem na 3 roku ratownictwa medycznego, wyczynowo trenowa?am p?ywanie, rownictwo sportowe a teraz thriatlon. Ceni? si? du?o wy?ej ni? te 900 z?. Pó?no zacz??am szuka? bo pó?no si? okaza?o, ?e b?d? mog?a gdzie? jecha?.
Zreszt? znalaz?am ju? prac? i nie za 900 z? za 30 dni bo to jest kpina. Jeszcze praca na czarno

ololuss 
Forumowicz WOPR

Pomogła: 1 raz
Wysłany: Nie Cze 16, 2013 5:56 pm   

Kiedy zaczyna?am prac? stawka wynosi?a oko?o 5,10?20? brutto. Bez wy?ywienia i noclegu.
Obecnie pracuje w Gdyni - 9.30z?/h, obstawy wszelkich imprez masowych ( liczone jako podwójna stawka kiedy dzieje si? to w nocy - jak na przyk?ad Open'er Festival ) i wszelkiego rodzaju innych wydarze?.
Mimo tego, ?e nie dostajemy ju? obiadów ( dwa lata temu GOSIR zrezygnowa? z codziennych obiadów dla ratowników ) ale w?a?nie to przyczyni?o si? to do podwy?szenia wyp?aty :wink:

Odpowiedz do tematu