www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
SENSACJE W ŚLĄSKIM WOPR
Autor Wiadomo
wiarus 
Doświadczony Forumowicz WOPR
tylko WOPR


Doczy: 16 Gru 2013
Posty: 62
Skd: Katowice
Wysany: Sro Gru 17, 2014 1:51 pm   SENSACJE W ŚLĄSKIM WOPR

Na posiedzeniu plenarnym Śl.WOPR w dniach 13 i 14 grudnia podjęto uchwałę o zlikwidowaniu Oddziału Miejskiego Wopr Sosnowiec,zawieszeniu w obowiązkach całego zarządu oraz skierowano wniosek do Krajowego Sądu Koleżeńskiego o usunięcie z szeregów członków WOPR dotychczasowego prezesa Sławomira Dębskiego,zaufanego współpracownika prezesa Śl.WOPR Wiktora Zajączkowskiego.Jeżeli ktoś ma info o powodach takiej decyzji to proszę o zamieszczenie tej wiadomości,bo powód musi być poważny
 
     
Madzik_sc 
Wypowie się, choć w ostateczności


Wiek: 34
Doczya: 03 Gru 2012
Posty: 7
Skd: Sosnowiec
Wysany: Sro Gru 17, 2014 4:23 pm   

Kto pod kim dołki kopie...
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomg: 5 razy
Wiek: 59
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Skd: Stołeczne WOPR
Wysany: Sro Gru 17, 2014 8:37 pm   

A Sławek to nie jest w Śl WOPR członkiem prezydium?
 
     
wiarus 
Doświadczony Forumowicz WOPR
tylko WOPR


Doczy: 16 Gru 2013
Posty: 62
Skd: Katowice
Wysany: Sro Gru 17, 2014 9:30 pm   

Na moją wiedzę to jest członkiem prezydium,no albo raczej był :oops: :oops: :oops:
 
     
crixs
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Doczy: 03 Sty 2012
Posty: 118
Skd: Zabrze
Wysany: Sro Gru 17, 2014 9:44 pm   

Tam w śląskim to niczego się nie dowiesz jak nie znasz dobrze kogoś z tych co trzymają władze.

Może ktoś z Sosnowca jest i by udzielił informacji.

Ja jako zwykły ratownik zapytany gdzie mogę znaleźć uchwały (które kiedyś pojawiały się u nich na stronie a zniknęły, oraz niby nowe wprowadzone) to odbijało się o przyjazd do biura śląskiego wopru i o poproszenie o ewentualny wgląd. A tak to wszystko niejawne.

A może sosnowiecki wopr odłącza sie od Śląskiego a to jest tylko formalność. Ale z drugiej strony oni chyba nie mają samodzielnej zgody jako podmiot uprawniony do wykonywania ratownictwa wodnego
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomg: 5 razy
Wiek: 59
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Skd: Stołeczne WOPR
Wysany: Czw Gru 18, 2014 12:25 am   

A mają osobowość prawną?
 
     
wiarus 
Doświadczony Forumowicz WOPR
tylko WOPR


Doczy: 16 Gru 2013
Posty: 62
Skd: Katowice
Wysany: Pi Gru 19, 2014 5:07 pm   

Katowice mają,a Sosnowiec chyba nie
 
     
PITEK 
Młodszy Forumowicz



Doczy: 15 Sty 2013
Posty: 15
Skd: Katowice
Wysany: Wto Gru 23, 2014 12:19 am   

z tego co wiem to odwołali Sosnowiec i prezesa....,ponoć prezes się załapie do jakieś ekipy/osobowości prawnej-z Łodzi...,Ma być też wniosek o odwołanie "samej" śląskiej góry ;)
co to się tu mi porobiło na tym śląsku masakra
_________________
RWA www.ratownictwo-asekuracja.pl
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomg: 5 razy
Wiek: 59
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Skd: Stołeczne WOPR
Wysany: Wto Gru 23, 2014 12:28 am   

Tak z ciekawości. Co to znaczy odwołali Sosnowiec? I co to za osobowość z Łodzi?
 
     
wiarus 
Doświadczony Forumowicz WOPR
tylko WOPR


Doczy: 16 Gru 2013
Posty: 62
Skd: Katowice
Wysany: Wto Gru 23, 2014 2:51 pm   

Na FB WOPR Sosnowiec jest info że OM WOPR Sosnowiec jest rozwiązany,jednocześnie podano informacje że organizowane jest nowe spotkanie celem powołania nowych władz;paranoja do kwadratu likwiduje się oddział aby powołać nowy,tylko po co żeby zataić brudy??? Albo może powołać sobie oddział podległy pod inny podmiot posiadajacy zgodę na wykonywanie ratownictwa a będacy w dobrej komitywie z dotychczasowym odwołanym prezesem.Pan były prezes Dębski tak łatwo dojnej krowy nie odda i pewnie będziemy świadkami nowych rewelacji,jaskółki ćwierkają że chętny do współpracy jest podmiot z województwa Łódzkiego,a swoją drogą prezes Zajączkowski mógłby zachować resztki honoru i podać sie do dymisji,wszyscy dobrze wiedzą że Dębski miał u niego ochronkę i nikt chyba nie wierzy w to że prezes zarządu wojewódzkiego nie wiedział nic o tym co robi prezes zarządu oddz. miejskiego.No chyba że sam miał w tym jakąś działkę.Natomiast w woj. ślaskim nastąpila po tych wydarzeniach dziwna zmowa milczenia i chyba działacze czekają aż sprawa sama przycichnie,ja mam nadzieje że nie i wyjdą na wierzch wszystkie machloje.
 
     
s.o. 
Stały bywalec


Wiek: 60
Doczy: 04 Gru 2007
Posty: 629
Skd: woj.łodzkie
Wysany: Wto Gru 23, 2014 4:45 pm   

Będąc z województwa łódzkiego proszę o szczegóły o co ma chodzić z tą współpracą? Na czym ta współpraca miałaby polegać? Na terenie łódzkiego jest 5 woprów mających zgodę msw - jeden z nich który reprezentuję na pewno odpada pozostało 4.
_________________
s.o.
 
     
zgryźliwy 
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczy: 23 Lis 2014
Posty: 13
Skd: prosto z wody
Wysany: Wto Gru 23, 2014 4:47 pm   

Jak się czyta takie bzdety to majtki opadają. Masz facet 32 lata w/g profilu a pieprzysz jak kucharka w przedszkolu. Ty chyba lubisz żyć plotkami i się nimi karmisz?
Paranoją nazywasz powołanie nowego oddziału, jak stary się rozsypywał dzięki rządom Dębskiego? Dobrze że ludziom się chce....Dębski miał jeszcze 3 lata kadencji i nie dopuścił by do odwołania.
"...jakiś podmiot z łódzkiego..." Jasne. Z Marsa też i z Chicago.
Oprócz domysłów, pomówień i plot nie wnosisz nic do tematu. Jakieś machloje, coś pod dywan.... Wiesz, każdy tak może napisać. Ja o Tobie też. Bez konsekwencji. Konkrety kolego, konkrety.
Na razie konkretem jest to, że Dębski nie nadawał się na Prezesa, powalił Oddział finansowo i organizacyjnie więc większością głosów go skasowano. A że ludzie COŚ JEDNAK CHCĄ, to się organizują. Tyle.
 
     
wiarus 
Doświadczony Forumowicz WOPR
tylko WOPR


Doczy: 16 Gru 2013
Posty: 62
Skd: Katowice
Wysany: Wto Gru 23, 2014 7:52 pm   

Kolego zgryżliwy,toż właśnie w pierwszym poście prosiłem o jakieś info,bo słyszalem TYLKO ploty,ty widzę jakieś informacje masz a więc podziel się nimi żeby nie było więcej takich Dębskich,a gdyby nie te ploty o których słyszałem jedynie przypadkiem i wywołanie tematu to pewnie nikt by o tym fakcie nie usłyszał.Był już jedyny i słuszny prezes JT,i wszyscy wiedzą ile trwało jego zdetronizowanie( a nomen omen pan Zajączkowski to najwazniejszy poplecznik JT) i chwała panom;Gicewiczowi,Błasiakowi,Skrzyniarzowi i wielu wielu innym za wytrwałość w procesie normalizacji naszego wspólnego dobra czyli WOPR-u.Jeżeli masz kolego inne zdanie to twoja sprawa ja jedynie poprosiłem żeby właśnie ploty zamieniły się w potwierdzone informacje,a ty chyba masz z wszystkich nas największą wiedze na ten temat,więc przedstaw jakieś konkrety i nie pozwól żeby kolejny bałagan zamieciono pod dywan

[ Dodano: Wto Gru 23, 2014 7:55 pm ]
A propo skąd pewność że nowego oddziału nie powoła pan Dębski lub jego zaufani
 
     
ratowiec 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Pomg: 1 raz
Doczy: 21 Gru 2013
Posty: 62
Skd: POL
Wysany: Sob Sty 17, 2015 1:36 pm   

zgryźliwy napisa/a:
Na razie konkretem jest to, że Dębski nie nadawał się na Prezesa, powalił Oddział finansowo i organizacyjnie więc większością głosów go skasowano. A że ludzie COŚ JEDNAK CHCĄ, to się organizują. Tyle.
wiarus napisa/a:
ja jedynie poprosiłem żeby właśnie ploty zamieniły się w potwierdzone informacje,a ty chyba masz z wszystkich nas największą wiedze na ten temat,więc przedstaw jakieś konkrety
Prośba do zgryźliwego, jeżeli masz jakieś nowe wiadomości w ww temacie to prosimy o poinformowanie ogółu, bo zaczynają się znowu pojawiać ploty.
 
     
wiarus 
Doświadczony Forumowicz WOPR
tylko WOPR


Doczy: 16 Gru 2013
Posty: 62
Skd: Katowice
Wysany: Sro Sty 28, 2015 4:24 pm   

Znowu pojawiły się informacje że pan prezes Zajączkowski pozmienial uchwały z grudniowej plenarki,i ma pozostać nie rozwiązana drużyna MUKS Dorado WOPR Sosnowiec (prywatny folwark pana Dębskiego) a rozwiązany tylko Oddział Miejski WOPR Sosnowiec.Niech ktoś bardziej zorientowany w tym temacie przybliży nam sytuacje ( rozsyłane przez pana Zajączkowskiego propozycje sfałszowania uchwał plenarki) bo zaczyna to przypominać niezły kryminał,nie wierzę że nikt nie wie o co chodzi :!: :!: :!:
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapyta do SQL: 16