www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
"Lewe" dokumenty - zachodniopomorskie WOPR
Autor Wiadomo¶æ
SoLo 
Stały bywalec
SoLo


Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 26 Maj 2013
Posty: 762
Sk±d: Centrum
Wys³any: Pon Lis 04, 2013 8:48 am   

b]stary ratowniku[/b], nie wracajmy wciąż do kwestii posiadania zgody na wykonywanie ratownictwa wodnego przez "jednostki organizacyjne WOPR", bo wałkowaliśmy to na różne sposoby i mamy w tej kwestii odrębne zdanie i każdy pozostaje przy swoim (takie nasze prawo - inna sprawa gdzie jest absolutna racja - tylko tego ani Ty (z całym szacunkiem) stary ratowniku ani tym bardziej ja nie jesteśmy władni rozstrzygnąć).
Upominałem się tylko o precyzję co do definiowania prawa "do działania" i nie zawężania tego prawa do możliwości wykonywania ratownictwa wodnego, bo jak sam w końcu przyznajesz takie obszary istnieją, nawet po wyłączeniu samego wykonywania ratownictwa wodnego i o to tylko mi chodziło :lol:
A to co napisał PB
PB napisa³/a:
Dobrze, że chociaż na dole wszystko działa

to może faktycznie dyskusyjne jest słowo "wszystko", natomiast stwierdzenie dla mnie jest o tyle prawdziwe, że odniosłem je do potencjalnych możliwości struktur WOPR'owskich na poziomie powiatów, które są nadal prężnymi organizacjami, chcącymi wykonywać to co legło u podstaw ich powołania - tylko prozaiczna sprawa - chcą tak niewiele - jasnej i przejrzystej strukturę "na górze" - a okazuje się że to "niewiele" jest tak piramidalnym problemem, bo ludzie o tym decydujący, nie chcą pewnych prawd przyjąć do siebie, tylko dla tego, że być może spowodowałoby to ich zniknięcie - i dla mnie tu jest problem.
_________________
Pozdrawiam
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
Wys³any: Wto Lis 05, 2013 11:17 pm   

SoLo napisa³/a:
ludzie o tym decydujący, nie chcą pewnych prawd przyjąć do siebie, tylko dla tego, że być może spowodowałoby to ich zniknięcie - i dla mnie tu jest problem.

Brawo. Po prostu ON nigdzie indziej nie istnieje jako władza.


WÅ‚adza deprawuje ...
... władza absolutna deprawuje absolutnie
 
     
siÅ‚aczka 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³a: 09 Sty 2012
Posty: 162
Sk±d: Pomorze
Wys³any: Czw Lis 07, 2013 2:30 pm   

A my na pomorzu zgodę dostaliśmy i ... ha ha
 
     
xxxxxxxx 
Czasem zaglÄ…da


Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2013
Posty: 2
Sk±d: xxxxxxxx
Wys³any: Sro Lis 13, 2013 10:43 pm   

Wracając do tematu przetargu w Kołobrzegu...

W internecie można znaleźć materiał, w którym Zastępca Prezydenta Kołobrzegu wypowiada się o ratownikach i przetargu.

"... Było również złożone zapytanie do WOPR-u, czy taką usługę WOPR mógłby robić i wiem, że była odpowiedź..." - Jerzy Wolski
http://www.informacje.kol...townicy-na-bruk

Zapytanie cenowe można zrobić przy zamówieniach do 14 tys. euro. Jeśli przed tym przetargiem MOSiR porozumiał się z WOPR zachodniopomorskim i dogadali się co do stawki, to sprawę można przekazać do pana prokuratora. Już nie wspomnę o ważności dokumentów, które załączyli do oferty... (bo są nieważne i sfałszowane)
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytañ do SQL: 16