www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Audi WOPROWSKIE
Autor Wiadomo¶æ
MÅ‚oody 
Stały bywalec


Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 537
Sk±d: chleb!
Wys³any: Pon Cze 17, 2013 11:06 pm   

Jak Pan prezes zawsze się pokazywał na wszystkich fotorelacjach to tym razem jest na stronie aż w dwóch notkach a nie ma go na żadnym zdjęciu... W końcu ten kołnierz troche kiepsko wygląda, a jeszcze ktoś może pomyśleć, że Pan prezes jakiś wypadek miał czy co...

http://www.wopr.pl/index....ezydium-zg-wopr

http://www.wopr.pl/index....du-gownego-wopr
_________________
Lifeguard -> Trained to save your ass, not kiss it.
 
     
ceba 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Michał



Pomóg³: 2 razy
Wiek: 38
Do³±czy³: 21 Mar 2013
Posty: 175
Sk±d: Ostrowiec ÅšwiÄ™tokrzyski
Wys³any: Nie Cze 23, 2013 4:15 pm   

W dalszym ciągu żadnych konkretów odnośnie tego wypadku?? Czyżby temat zamieciony pod dywan i to w dodatku tak dokładnie, że nawet "test białej rękawiczki" w wykonaniu Perfekcyjnej Pani Domu nic nie wykaże??? ;) Ktoś coś wie konkretnie, czy wszystko tylko "podobno" ?
_________________
Świętokrzyskie WOPR
 
 
     
eR 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl
Swimming Association


Pomóg³: 4 razy
Do³±czy³: 19 Wrz 2012
Posty: 221
Sk±d: BiaÅ‚ystok/Warszawa
Wys³any: Nie Cze 23, 2013 9:51 pm   

pewnie myślą jak zrobić żeby zniżek na AC nie stracić ;P
 
     
ceba 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Michał



Pomóg³: 2 razy
Wiek: 38
Do³±czy³: 21 Mar 2013
Posty: 175
Sk±d: Ostrowiec ÅšwiÄ™tokrzyski
Wys³any: Nie Cze 23, 2013 9:55 pm   

To już chyba Pana JT problem, w końcu kupił to auto za "grubą forsę" :D
Ponawiam pytanie:
Jakieś konkrety odnośnie tego zdarzenia?? Info w necie, czy coś??
_________________
Świętokrzyskie WOPR
 
 
     
siÅ‚aczka 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³a: 09 Sty 2012
Posty: 162
Sk±d: Pomorze
Wys³any: Wto Lip 02, 2013 10:39 pm   

A co Ty chcesz konkretnego. Kopię faktury, że kupił za 1 zł, kopie raportu policji o wypadku, kopię badań lekarskich po wypadku. Przecież nawet osobę, ktora tą fakturę wystawiła JT zwolnił z pracy w tydzień potem.
Jakby pracował dalej tam gdzie kiedyś to policjantów, i lekarzy też by zwolnił.
Ja mu źle nie życzę .. ale dobrze też nie.
Niech go spotka to samo co spotkało innych przez niego. W zupełności wystarczy.
 
     
ceba 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Michał



Pomóg³: 2 razy
Wiek: 38
Do³±czy³: 21 Mar 2013
Posty: 175
Sk±d: Ostrowiec ÅšwiÄ™tokrzyski
Wys³any: Wto Lip 02, 2013 10:49 pm   

Kopia faktury wcale nie jest ściśle tajna..... Pytałem o konkrety dotyczące wypadku. Normalnie jak gdzieś w Polsce jest jakas stłuczka to lokalne media o tym informują, a tu wszystko jest podobno. Nie jestem zwolennikiem JT, pytam z ciekawości czy ktoś coś wie konkretnie, bo jak narazie to wygląda to tak ze JT zamiotl wszystko bardzo skutecznie pod dywan.
_________________
Świętokrzyskie WOPR
 
 
     
siÅ‚aczka 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³a: 09 Sty 2012
Posty: 162
Sk±d: Pomorze
Wys³any: Wto Lip 02, 2013 11:00 pm   

Ano zamiata, zamiata. Dlatego boi się dopuścić Gicewicza i innych do dokumentów bo by jeszcze więcej "odmietli" niż może nam się wydawać.
Tzw. trup w szafie.
 
     
ceba 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Michał



Pomóg³: 2 razy
Wiek: 38
Do³±czy³: 21 Mar 2013
Posty: 175
Sk±d: Ostrowiec ÅšwiÄ™tokrzyski
Wys³any: Wto Lip 02, 2013 11:12 pm   

Czytaj PZPN. Dlatego właśnie ciekawiło mnie czy ktokolwiek znalazł cokolwiek gdziekolwiek oficjalnego odnośnie wypadku, bo informacje zakulisowe znamy wszyscy bardzo dobrze. Natomiast jeśli nigdzie nie ma nic oficjalnie to wniosek jest jeden - ma gość plecy bardzo mocne. Ale z drugiej strony wciąż nie wiemy który zjazd będzie ważny, a to ze cala ta sytuacja tyle trwa, w mojej ocenie oznacza, ze plecy się kończą. Pożyjemy zobaczymy.
_________________
Świętokrzyskie WOPR
 
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
Wys³any: Sro Lip 03, 2013 10:48 pm   

Nie ma pleców tylko wszyscy wierzą, że je ma. Jakby miał plecy to by w ogóle nie było tego spotkania miernych biernych ale wiernych w PKOl.
Wszyscy oni wiedzą, że wyliczenie delegatów z oszukanych składek jest fałszywe, wszyscy oni wiedzą, że w marcu ZG obradował niezgodnie z prawem ale jadą z tym koksem dalej.
Albo im się nie chce mówić prawdy bo tak jest wygodniej albo zależy im aby za dużo się nie wydało.
 
     
ceba 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Michał



Pomóg³: 2 razy
Wiek: 38
Do³±czy³: 21 Mar 2013
Posty: 175
Sk±d: Ostrowiec ÅšwiÄ™tokrzyski
Wys³any: Nie Lip 07, 2013 8:43 pm   

Kiedyś kolega wyjaśnił mi jak to działa u mnie w województwie. Prezes rozdaje drobne błyskotki na prawo i lewo, po to żeby kupić nimi wszystkich którzy później mogą mu się przydać do zgarnięcia kasy. Jak to mówił kolega - tak robiono z Indianami w Ameryce oraz z WOPRowcami w naszym województwie od 40 lat. Tak samo jest na górze tylko błyskotki może troche więcej warte, więc wydaje mi się, że Ci Panowie którzy zebrali się w PKOl-u nie byli tam dlatego że wierzą w plecy JT, ale dlatego że im się to po prostu opłaca.

Cokolwiek nowego o tym wypadku?? Czy już raczej można zapomnieć o tym temacie??
_________________
Świętokrzyskie WOPR
 
 
     
siÅ‚aczka 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³a: 09 Sty 2012
Posty: 162
Sk±d: Pomorze
Wys³any: Pon Wrz 23, 2013 1:59 am   

Temat sam wraca.
Ile można wziąć z AC za pięcioletnie Audi rozbite w drobny mak (serwisowane) - ze czery dychy. I ktoś (ha ktoś kto był właścicielem autka w czerwcu) wziął.
A ponieważ bidulka nie ma czym jeździć bo Audik się rozbił to pewnie trzeba kupić nówkę pewnie za jakieś 150 - 200 tysiaczków. I też Audika bo przecież bezpieczne i już raz kierowcę euratowało :sad: .
Tylko dlaczego za tyle z naszej kasy, a od nas z województwa zawodnicy (kadra) na zawody nie ma za co jechać.
 
     
ratowiec 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 21 Gru 2013
Posty: 62
Sk±d: POL
Wys³any: Sob Gru 21, 2013 2:24 pm   

siÅ‚aczka napisa³/a:

A ponieważ bidulka nie ma czym jeździć bo Audik się rozbił to pewnie trzeba kupić nówkę pewnie za jakieś 150 - 200 tysiaczków. I też Audika bo przecież bezpieczne i już raz kierowcę euratowało :sad: .
Tylko dlaczego za tyle z naszej kasy, a od nas z województwa zawodnicy (kadra) na zawody nie ma za co jechać.


[ Dodano: Sob Gru 21, 2013 2:32 pm ]
Chodzi o samochód którym jeździ JT.

Oczywiście nabył za kasę WOPR nową furę AUDI A6 za te 150-200 tysi.
Swoją drogą za pieniądze których nie ma na Pytlasińskiego, a przecież JT nie jest prezesem !! Nie tylko postanowienia KRS o odmowie rejestracji "jego władz", ale głównie decyzja Sądu Honorowego WOPR wydana jeszcze przed Zjazdem Krajowym pozbawiła go prawa bycia Członkiem Zarządu Głównego WOPR, w tym funkcji prezesa.

Pan JT ma to w nosie.
 
     
MÅ‚oody 
Stały bywalec


Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 537
Sk±d: chleb!
Wys³any: Nie Gru 22, 2013 3:18 am   

Ja to chyba niedługo podjadę w jakimś kluczowym momencie (tuż przed weekendem czy coś) i niefortunnie zaparkuje swoje stare auto, które ma problemy z odpalaniem silnika na zimnie (poniżej 18 st. C.) zastawiając "nasze" woprowskie AUDI skutecznie na kilka godzin.
A co tam, stać mnie (na ten mandat za parkowanie). Taki swój prywatny protest zrobię przeciwko złodziejstwu.
_________________
Lifeguard -> Trained to save your ass, not kiss it.
 
     
ratowiec 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 21 Gru 2013
Posty: 62
Sk±d: POL
Wys³any: Nie Gru 22, 2013 10:01 am   

MÅ‚oody napisa³/a:
Ja to chyba niedługo podjadę w jakimś kluczowym momencie (tuż przed weekendem czy coś) i niefortunnie zaparkuje swoje stare auto, które ma problemy z odpalaniem silnika na zimnie (poniżej 18 st. C.) zastawiając "nasze" woprowskie AUDI skutecznie na kilka godzin.
A co tam, stać mnie (na ten mandat za parkowanie). Taki swój prywatny protest zrobię przeciwko złodziejstwu.


[ Dodano: Nie Gru 22, 2013 10:05 am ]
Może koledzy z Wawy podrzucą szczegóły Audika: numer rejestracyjny, kolor.
Przecież to fura WOPR-owska!
Może jakieś foto, bądźmy dumni i się chwalmy co mamy.
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
Wys³any: Pon Gru 23, 2013 11:03 am   

Przecież WOPR ma kupione na własność miejsce parkingowe w Jabłonnie przy ul. Leśniej. Więc pewnie tam teraz stoi.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytañ do SQL: 16