www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Sąd Honorowy WOPR w sprawie Jerzego Telaka - zawieszony
Autor Wiadomo
Perykles
Starszy Forumowicz WOPR


Pomg: 21 razy
Doczy: 15 Gru 2009
Posty: 419
Skd: inąd
Wysany: Pi Mar 22, 2013 4:01 pm   

ratol napisa/a:
A wszystko odbywa się zgodnie z prawem wewnętrznym WOPR w atmosferze demokratycznych procedur, wzajemnego szacunku, współpracy i współdziałania dla dobra organizacji. :lol:
Oraz w atmosferze wzajemnego zrozumienia :lol: jak to napisano na stronie wopr.pl o spotkanie delegatów na IX Zjazd Krajowy WOPR dania 16 września 2012r. w Łodzi które miało być zjazdem a okazało się zwykłym spotkaniem :cool:
 
     
Kate 
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczya: 23 Mar 2013
Posty: 11
Skd: Warszawa
Wysany: Sob Mar 23, 2013 10:55 am   

Widzę, że sytuacja się zagęszcza, a beton kruszy się!
http://www.sendspace.pl/f...eac1ba690e993b3
Najpierw Telak, teraz Bigos - zarząd główny topnieje :) brawo! tak dalej :) teraz pora na resztę tych którzy traktują WOPR jak prywatną firmę, niech jeszcze posuną Gicewicza, Skrzyniarza, Zalewskiego, Błasiaka i innych :)
Lubuskie - brawo chłopaki! :D
_________________
Somewhere over the rainbow
 
     
SebaD 
Doświadczony Forumowicz WOPR



Wiek: 39
Doczy: 16 Cze 2007
Posty: 98
Skd: Ostrołęka
Wysany: Sob Mar 23, 2013 12:49 pm   

Bigosa wyrzucił Telek rękami Krzysztofa Turofskiego (prezesa jednostki terenowej). Osobiście śmieszy mnie ta decyzja. Od kiedy to jednosta terenowa wyrzuca Członka Zarządu Głównego oraz zabiera mu wszelkie wyróżnienia i odznaczenia. Kto następny?
_________________
Sebastian Dawid
Instruktor WOPR #1083
Instruktor motorowodny #1253
Instruktor z zakresu ratownictwa lodowego
dawid.sebastian(a)gmail.com
 
 
     
mavericj 
Czasem zagląda


Doczy: 23 Mar 2013
Posty: 1
Skd: to zależy jak leży
Wysany: Sob Mar 23, 2013 1:03 pm   

właśnie przeglądałem postanowienie SH, szkoda że chłopaki zawalili sprawę... :(
http://www.sendspace.pl/f...9e1c7f4f4fe17e1
złamali parę paragrafów z regulaminu, np. §3.2... mam tylko nadzieję że nie będzie to podstawą do rozklepania wyroku... bo mogą być nici z misternego planu :/
 
     
Kate 
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczya: 23 Mar 2013
Posty: 11
Skd: Warszawa
Wysany: Sob Mar 23, 2013 1:12 pm   

Przecież masz napisane w tej uchwale... poza tym spójrz do Statutu, no chyba że wg Ciebie on nie obowiązuje... Jak dla mnie to dobrze że poleciał Bigos i Telak, czas na innych (j.w.)
Jak dla mnie należałoby zrobić czystki w betonie, wywieźć na taczkach tych co (jeszcze) zostali.
Pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi, bo trzymają jedna lub drugą stronę (tak to już jest) - wiadomo o co chodzi :)
_________________
Somewhere over the rainbow
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomg: 5 razy
Wiek: 59
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Skd: Stołeczne WOPR
Wysany: Sob Mar 23, 2013 1:20 pm   

i Bigos i ja i Gicewicz i Skrzyniarz i wszyscy inni byliśmy kiedyś
"ludźmi JT" do czasu kiedy każdy z nas zorientował się cie w trawie piszczy i gdy chciał wyciągnąć prawdę stał się "wrogiem publicznym".
Każdy z nas - członkowie ZG WOPR - jesteśmy materialnie odpowiedzialni za WSZYSTKO co podpisał JT i np. Jórek G. (też członek ZG), a ponieważ wiemy, ze podpisywał nieprawdę i już MSW żąda zwrotu kilkuset tysięcy, to staramy się dowiedzieć gdzie jeszcze jest "trup w szafie". A gdy ktoś jest za blisko prawdy to się go podaje do prokuratury, usuwa z władz WOPR lub po prostu z WOPR. Ale gdy Sąd Honorowy WOPR orzeka kare w stosunku do JT to nie uznaje sie jej, a osoby dostarczające orzeczenie są z biura ZG wyrzucane.
 
     
s.o. 
Stały bywalec


Wiek: 60
Doczy: 04 Gru 2007
Posty: 629
Skd: woj.łodzkie
Wysany: Sob Mar 23, 2013 3:57 pm   

Obawiam się ,że w zakresie wyrzucenia Henryka B. z macierzystego WOPR-u i następstw z tym związanych nastąpiło i to znaczne złamanie procedur, a szczególnie w zakresie pozbawienia odznaczeń i członkostwa do 14 .04 w ZG.
_________________
s.o.
 
     
Heinman 
Forumowicz WOPR


Doczy: 23 Mar 2013
Posty: 25
Skd: Zielona Góra
Wysany: Sob Mar 23, 2013 5:36 pm   

SebaD napisa/a:
Bigosa wyrzucił Telek rękami Krzysztofa Turofskiego (prezesa jednostki terenowej). Osobiście śmieszy mnie ta decyzja. Od kiedy to jednosta terenowa wyrzuca Członka Zarządu Głównego oraz zabiera mu wszelkie wyróżnienia i odznaczenia. Kto następny?


Od wtedy od kiedy jest on członkiem jednostki terenowej.
I akurat mało ma to wspólnego z Telakiem. Jedynie okres nieciekawy.
I wyrzucał nie Turowski a cały Zarząd, w tym wieloletni koledzy i dotychczasowi współpracownicy Henryka B.

Pana Henryka B. zniszczyła choroba na władze i zapomniał o ratownikach.

s.o. napisa/a:
Obawiam się ,że w zakresie wyrzucenia Henryka B. z macierzystego WOPR-u i następstw z tym związanych nastąpiło i to znaczne złamanie procedur, a szczególnie w zakresie pozbawienia odznaczeń i członkostwa do 14 .04 w ZG.


Jakich? Głosowanie poszło do zera a wstrzymała się tylko jedna osoba szantażowana przez Henryka B. Zastosowano w 100% postanowienia statutowe oraz uchwały (właściwie to przepisano je).
 
     
SebaD 
Doświadczony Forumowicz WOPR



Wiek: 39
Doczy: 16 Cze 2007
Posty: 98
Skd: Ostrołęka
Wysany: Sob Mar 23, 2013 9:13 pm   

Może to wydawać się dziwne ale nic nie dzieje się bez przyczyny. W tech chwili większość Członków Zarządu WOPR walczy o normalność i demokrację. Czy to źle? Na pewno dla niektórych tak bo chęć władzy jest większa niż normalność. Walczmy o normalność. Wiem, że kampania już jest od dawna prowadzona i smuci mnie, że niektórzy za swój slogan mają " nikt ci tyle nie da ile ja ci obiecam".
_________________
Sebastian Dawid
Instruktor WOPR #1083
Instruktor motorowodny #1253
Instruktor z zakresu ratownictwa lodowego
dawid.sebastian(a)gmail.com
 
 
     
She! 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl


Pomg: 1 raz
Doczy: 06 Mar 2009
Posty: 200
Skd: Olsztyn
Wysany: Nie Mar 24, 2013 1:46 pm   

Kate napisa/a:
Widzę, że sytuacja się zagęszcza, a beton kruszy się!
http://www.sendspace.pl/f...eac1ba690e993b3
Najpierw Telak, teraz Bigos - zarząd główny topnieje :) brawo! tak dalej :) teraz pora na resztę tych którzy traktują WOPR jak prywatną firmę, niech jeszcze posuną Gicewicza, Skrzyniarza, Zalewskiego, Błasiaka i innych :)
Lubuskie - brawo chłopaki! :D


A jakie masz zarzuty do Gicewicza ?
Bo jak narazie w warmińsko-mazurskim nikt na niego nie narzeka.
 
     
Heinman 
Forumowicz WOPR


Doczy: 23 Mar 2013
Posty: 25
Skd: Zielona Góra
Wysany: Nie Mar 24, 2013 5:35 pm   

SebaD napisa/a:
Może to wydawać się dziwne ale nic nie dzieje się bez przyczyny. W tech chwili większość Członków Zarządu WOPR walczy o normalność i demokrację. Czy to źle? Na pewno dla niektórych tak bo chęć władzy jest większa niż normalność. Walczmy o normalność. Wiem, że kampania już jest od dawna prowadzona i smuci mnie, że niektórzy za swój slogan mają " nikt ci tyle nie da ile ja ci obiecam".


Zgadzam się z Tobą. Trzeba walczyć o idee i każdego, który o nich zapomniał odsuwać. Nie znam dokładnie sytuacji w Twoim WOPRze gdzie walczycie ale tak trzeba trzymać. U nas jest coraz lepiej ale jeszcze jest dużo społecznej pracy.
 
     
eR 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl
Swimming Association


Pomg: 4 razy
Doczy: 19 Wrz 2012
Posty: 221
Skd: Białystok/Warszawa
Wysany: Wto Mar 26, 2013 6:29 pm   

PB napisa/a:
i Bigos i ja i Gicewicz i Skrzyniarz i wszyscy inni byliśmy kiedyś
"ludźmi JT" do czasu kiedy każdy z nas zorientował się cie w trawie piszczy i gdy chciał wyciągnąć prawdę stał się "wrogiem publicznym".
Każdy z nas - członkowie ZG WOPR - jesteśmy materialnie odpowiedzialni za WSZYSTKO co podpisał JT i np. Jórek G. (też członek ZG), a ponieważ wiemy, ze podpisywał nieprawdę i już MSW żąda zwrotu kilkuset tysięcy, to staramy się dowiedzieć gdzie jeszcze jest "trup w szafie". A gdy ktoś jest za blisko prawdy to się go podaje do prokuratury, usuwa z władz WOPR lub po prostu z WOPR. Ale gdy Sąd Honorowy WOPR orzeka kare w stosunku do JT to nie uznaje sie jej, a osoby dostarczające orzeczenie są z biura ZG wyrzucane.



Po podpisie PB domyślam się kim jesteś - z mojej perspektywy jako zwykłego Ratownika wykonującego codzienną pracę, z pasją i zaangażowaniem: Mleko się wylało. Za późno na tłumaczenie. Winien jest CAŁY zarząd. Można było przez ostatnie parę lat/sezonów podać do informacji publicznej co się dzieję, można było odwołać Prezesa lub tak jak teraz podać pod sąd koleżeński, można było w 2011 r przygotować się do wejścia ustawy na rok 2012, można było nie przedłużać kadencji Prezesa. Jak dla mnie WSZYSCY do ostrzału.

"To idzie młodość - MAMY W SOBIE MOC I ENERGIĘ!"

PS. Tu nie chodzi o przemianę pokoleń - tu chodzi o normalne, trzeźwe spojrzenie na rzeczy bliskie naszym sercom...
 
     
She! 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl


Pomg: 1 raz
Doczy: 06 Mar 2009
Posty: 200
Skd: Olsztyn
Wysany: Wto Mar 26, 2013 10:25 pm   

Następna perełka -
Wezwanie do zwrotu środków
 
     
eR 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl
Swimming Association


Pomg: 4 razy
Doczy: 19 Wrz 2012
Posty: 221
Skd: Białystok/Warszawa
Wysany: Wto Mar 26, 2013 10:40 pm   

Zaproście na zjazd prokuratora od razu ;) Nie będzie człowiek musiał kilka razy czasu tracić :D
 
     
jaro997 
Forumowicz WOPR


Doczy: 21 Mar 2013
Posty: 25
Skd: opolski
Wysany: Wto Mar 26, 2013 10:50 pm   

ja myślę że CBŚ będzie lepsze :twisted: może zaprosić telewizje na zjazd bo szykują się niezłe przeboje a po wyborach tylko przyjdzie ,,komisarz''i zamiecie WOPR do kosza i będzie po sprawie to się nazywa Polska rzeczywistość ja tam będę i z ciekawością popatrzę jak ostatni wyjdzie i zgasi światło :sad: pozdrawiam kolegów i koleżanki oby nie zapomnieli wyprowadzić sztandaru
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapyta do SQL: 17