www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Kurs MRW w Krakowie
Autor Wiadomo
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Doczy: 20 Lip 2005
Posty: 420
Skd: Nowa Huta
Wysany: Czw Mar 16, 2006 10:13 am   

a gdzie jest napisane ze kurs podstawowy przygotowuje do MR? KP ma za zadanie wyeliminowanie (jak juz wczesnije napisalem) "slabych ogniw" ktore sobie nie poradza na MR, poi za tym - idac waszym tokiem myslenia - placisz 300/400/500/etc za mlodszego niestety podwija Ci sie noga i kasa przepada, straciles kase duza kase a stopnia nie masz , a tak stracisz(ewentualnie) tylko 50 pln...
_________________
www.hdkhutnik.com.pl
 
 
     
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Doczy: 15 Cze 2005
Posty: 883
Skd: Bognor Regis - UK
Wysany: Czw Mar 16, 2006 11:56 am   

HDS napisa/a:
poi za tym - idac waszym tokiem myslenia - placisz 300/400/500/etc za mlodszego niestety podwija Ci sie noga i kasa przepada, straciles kase duza kase a stopnia nie masz , a tak stracisz(ewentualnie) tylko 50 pln...

wydawalo mi sie ze napisalem wyraznie ze egzamin kwalifikacyjny powinien byc bezplatny lub ewentualne 10 zl kosztow basenowych a dopiero po jego zdaniu mozna placic za kurs... ja tak mialem.
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
     
JAJO 
Starszy Forumowicz WOPR
1057



Wiek: 40
Doczy: 12 Lis 2005
Posty: 464
Skd: Tarnów Beverly
Wysany: Czw Mar 16, 2006 11:31 pm   

Normalnie jestem w szoku - 800 zl.! :shock: To jakis obled! O_o

Jedno to po kiego grzyba robic jakis kurs podstawowy. To jest zdzieranie kasy! Jak ktos idzie na kurs wie chyba na co sie pisze.

Drugie to ta cena kursu jest kosmiczna. Pamietam jak robilem MR WOPR za 250 co w tej chwili jest marzeniem. MR WOPR powieniem kosztowac max. 400 ze wszystkim. Takie jest moje zdanie. Nie rozumiem jak w jednym miescie kurs koszuje 800 a w innym 350. Wybaczcie ale jest zdzierstwo. O_o
_________________
q(-_-)p
 
 
     
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Doczy: 20 Lip 2005
Posty: 420
Skd: Nowa Huta
Wysany: Pi Mar 17, 2006 11:23 am   

nie 800 troszke mniej :P - mianowicie -

50 pln KP
35 pln skladka woprowska
450 pln kurs MR
100 pln egzamin(?)

kurcze nie pamietam co tam jeszcze bylo..wrrr ale wychodzi wsumie okolo 700 pln'ów :P co nie zmienia faktu ze rzeczywiscie jest to ogromna suma :evil:
_________________
www.hdkhutnik.com.pl
 
 
     
Barbarossaa 
Doświadczony Forumowicz WOPR
RW


Wiek: 35
Doczya: 09 Wrz 2005
Posty: 72
Skd: Kraków
Wysany: Pi Mar 17, 2006 9:01 pm   

HDS za kurs MR jest teraz 520, a nie 450 jak kiedyś. Patrząc na te ceny nie ma sie co dziwić, że dużo osób z Krakowa robi kusy wakacyjne w Gródku nad Dunajcem za porównywalną cenę, która zawiera jeszcze zakwaterowanie i wyżywienie.
Ja już też wiem, gdzie zrobie RW i nie będzie to bynajmniej Kraków :)

Pozdrawiam
 
 
     
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Doczy: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Skd: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wysany: Pi Mar 17, 2006 11:56 pm   

A nie orientujecie sie czy ktos inny organizuje w Krakowie kursy MRW w bardziej przystepnej cenie niz te o ktorych wspominalismy :?: Wiem ze do takowego przedsiewziecia przymierzali sie np w klubie pletwonurkowym "Krab" ale poki co stanelo to w martwym punkcie.. Pozdrawiam :mrgreen:

Wlasnie sprawdzilem Forum "Kraba" (tj po ok pol godziny od czasu zamieszczenia mojej powyzszej informacji) i przeczytalem sensacyjna wiadomosc :!: Udalo sie im jednak zorganizowac kurs MRW ktorego cana wynosi UWAGA 300 zl :!: Niestety ze wzgledu na termin zajec maja problem w zebraniu chetnych i calosc stoi wciaz w martwym punkcie :evil: Czekam na odpowiedz z Ich strony czy w szkoleniu moga uczestniczyc tez osoby nie zwiazane z klubem bo jesli tak to chyba nie musze pisac o atrakcyjnosci takiego szkolenia..
 
     
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Doczy: 20 Lip 2005
Posty: 420
Skd: Nowa Huta
Wysany: Sob Mar 18, 2006 9:47 am   

zwracam honor - moj blad - 70 pln'ów wyciąlem z kursu...
_________________
www.hdkhutnik.com.pl
 
 
     
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Doczy: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Skd: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wysany: Pon Mar 20, 2006 11:23 pm   

Pisalem wczesniej o kursie MRW organizowanym przez Akademicki Klub Podwodny "Krab" i dowiedzialem sie ze wszystko stoi w martwym punkcie z powodu braku chetnych wiec jesli ktos jest zainteresowany w/w szkoleniem (nie trzeba byc czlonkiem Kraba) to zapraszam serdecznie :) Wszelkie informacje dostepne sa na Forum Kraba w dziale szkolenia. Odpowiedzialny za calosc jest czlowiek o nicku Malysz i do niego prosze kierowac ewentualne pytania :wink: Przypominam o atrakcyjnosci cenowej tego kursu :!: Pozdrawiam :mrgreen:
 
     
Jurek_01 
Forumowicz WOPR
jurek_01


Wiek: 54
Doczy: 12 Mar 2006
Posty: 37
Skd: Kraków
Wysany: Sro Maj 03, 2006 8:23 am   

Mam pytananie czy juz sie rozpoczoł kurs na MRW a jak tak to czy mozna sie na niego jescze zapisac.
_________________
jurek_01
RW
St.j.
St.mot.
Instruktor Nauki Pływania
KPP
 
 
     
lukasz88 
Wypowie się, choć w ostateczności


Wiek: 35
Doczy: 03 Cze 2006
Posty: 7
Skd: Kraków
Wysany: Sob Cze 03, 2006 10:29 am   

Na kursie wsumie i tak wyjdzie Ci około 800 zł no chyba ze masz płetwy faje itp... a to troche kosztuje a badziewia sie nie oplaca kupowac :)
 
 
     
baca 
Zasłużony dla Forum WOPR

Doczy: 04 Pa 2005
Posty: 348
Skd: Podhale
Wysany: Sob Cze 10, 2006 4:50 pm   

Pozdrowienia dl wszystkich uczestników kursów MRW, którzy dzisiaj zaliczali egzamin na Kryspinowie....
Gratuluję... było zimno... :D

baca
 
     
Święty 
Czasem zagląda


Wiek: 39
Doczy: 18 Cze 2006
Posty: 3
Skd: Kraków
Wysany: Nie Cze 18, 2006 5:54 pm   

lukasz88 napisa/a:
Na kursie wsumie i tak wyjdzie Ci około 800 zł no chyba ze masz płetwy faje itp... a to troche kosztuje a badziewia sie nie oplaca kupowac :)


dokładnie

kurs 550
stopien i opłaty ok 100 zł
abc ok 200 zł
liny 20 zł
itp...
 
 
     
Ewelina88 
Czasem zagląda
Aidoo


Doczya: 21 Cze 2006
Posty: 3
Skd: Kraków
Wysany: Sro Cze 21, 2006 1:13 am   

Skonczyłam kurs Młodszego Ratownika w tym miesiącu. I niestety jest prawdą ze wynosi on ŁĄCZNIE ok 800 zł . Kurs podstawowy kosztował ok 30 zł, a na młodszego ratownika na poczatek ok 500-520 zł + w trakcie kursu trzeba kupic płetwy maske i rurke min ok 100 zł + dojazdy zwlaszcza jesli ktos jest z poza Krk + 35 zł składka członkowska + 40 zł opłada za nadanie stopnia .. mozna by bylo jescze wymieniac legitymacja 22 zl , no i to juz takie pierdoły jak koszulka WOPR pomarańczowa :D ok 30-40 zl po drodze robienia kursu strój kompielowy okularki... itd .. no nazbiera sie tego MIN 800 zl !! ale cóż czeka nas byc moze choc przyjemna praca :)

Pozdrawiam wszytskich MRW !!
_________________
Przyjemność mamy z korzyści, a korzyści czerpiemy z osiągnięcia czegoś, co jest wiecej warte od innych rzeczy, czyli trudniejsze, wyjątkowe, cenniejsze...
 
 
     
Barbarossaa 
Doświadczony Forumowicz WOPR
RW


Wiek: 35
Doczya: 09 Wrz 2005
Posty: 72
Skd: Kraków
Wysany: Wto Sie 29, 2006 11:13 am   

Ewelina88 napisa/a:
Skonczyłam kurs Młodszego Ratownika w tym miesiącu. I niestety jest prawdą ze wynosi on ŁĄCZNIE ok 800 zł

I między innymi dlatego robiłam RW w Sopocie(w sumie podobnie jak i MR), kosztowało mnie to 300 PLN + zakwaterowanie. Miałam możliwość sprawdzić się w ciężkich morskich warunkach, w takich jak z reguły prowadzone są akcje ratownicze, a przy okazji mieć wspaniałe wakacje, połączenie pasji, ciężkiej pracy i zabawy :)

Pozdrawiam
 
 
     
Jurek_01 
Forumowicz WOPR
jurek_01


Wiek: 54
Doczy: 12 Mar 2006
Posty: 37
Skd: Kraków
Wysany: Pi Pa 10, 2008 5:33 pm   

Kiedy kurs MRW w Krakowie ???
_________________
jurek_01
RW
St.j.
St.mot.
Instruktor Nauki Pływania
KPP
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapyta do SQL: 16