www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Statszy ratownik
Autor Wiadomo¶æ
Marian
Czasem zaglÄ…da


Do³±czy³: 22 Sty 2005
Posty: 3
Wys³any: Sob Sty 22, 2005 3:42 pm   Statszy ratownik

Czy ktoś by mi mógł doradzić jaki kurs zrobić, bym mógł podnieść kwalifikacje ratownicze?
Chciałbym, żeby było tanio i nie bolało :lol: Wiekowo jestem starszym ratownikiem, bo ale stopueń mam ratownik wopr. Patent sternika motorowodnego. Chciałbym podnieść kwalifikacje i to wymaga nowego patentu. Myślałem o instruktorze pływania ale to boli aż na 1600 zł.
Ma ktoś jakiś tańszy pomysł?
 
 
mengel 
Doświadczony Forumowicz WOPR
swim or die.....



Do³±czy³: 12 Sty 2005
Posty: 76
Sk±d: zielona gora -Falubaz
Wys³any: Nie Cze 05, 2005 1:18 pm   czesc

czesc tu norbert...tak wlasnie myslalem sobie i pomyslelem ze to nie jest tak tanio te 1600zloty za instruktora ale u nas w zielonej gorze mozna zrobic ten patent za ...800zlotychi nie wiem skad tak drogo u Pana w miescie lub tam gdzie Pan chce robic ten kurs!!!zdziwilem sie i nie wiem skad te ceny???pozdrawiam jak cos to podam adres i telefon..
 
 
 
JAJO 
Starszy Forumowicz WOPR
1057



Wiek: 40
Do³±czy³: 12 Lis 2005
Posty: 464
Sk±d: Tarnów Beverly
  Wys³any: Sob Lis 12, 2005 3:59 pm   

W zasadzie najtanij z tego co mi wiadomo wychodzi patent zeglarza bo jakies 700 w sumie.
Jesli chodzi o Instruktora Plywania to w Krakowie na AWF kosztuje on jakies 1200 pedagogoiczni + 500 specjalistyczny (dla osob ze tak to ujme z "ulicy" - bez obrazy).
 
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Pon Lis 14, 2005 12:02 am   mysle ze raczej nalezy wziac pod uwage przydatnosc...

przy wyborze radze sie kierowac przydatnoscia tego patentu... polecam instruktora plywania jesli zamierzasz pracowac na basenie (dodatkowa kasa z nauk no i chentniej przyjmowani sa) na morze bardziej sie przydaje sternik motorowodny, a na jeziorko pewnie najlepszy bedzie zeglarz jachowy.
jak slysze ceny w waszych miastach to dziekuje Bogu ze urodzilem sie w moim malym kochanym Gorzówku.
podaje ceny tak jak ja placilem:
instruktor plywania- 750
zeglarz - 700
sternik motorowodny - 500
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
JAJO 
Starszy Forumowicz WOPR
1057



Wiek: 40
Do³±czy³: 12 Lis 2005
Posty: 464
Sk±d: Tarnów Beverly
Wys³any: Pon Lis 14, 2005 11:10 pm   

Jakim cudem ten instruktor taki tani?!
To chyba cena za sam pedagogiczny albo specjalistyczny.
_________________
q(-_-)p
 
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Wto Lis 15, 2005 2:36 am   cena jest do uzgodnienia....

za calosc tyle zaplacilem. ci po AWFie mieli 100 taniej... no ale kosztowalo nas to troche wysilku. dogadalismy sie z prezesem basenu ze nie placimy za basen no i dozbieralismy kilka osob i tym sposobem platnosc sie rozlozyla na kilka osob. cena wyjsciowa byla 1000 ale jak ktos ma glowe na karku to i potrafi cos zalatwic. my naszczescie mielismy w grupie pewna urocza ratowniczke ktora byla zaradna za cala grupe:)
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
JAJO 
Starszy Forumowicz WOPR
1057



Wiek: 40
Do³±czy³: 12 Lis 2005
Posty: 464
Sk±d: Tarnów Beverly
Wys³any: Wto Lis 15, 2005 9:12 am   

W takim razie nie wiem za co sie placi te 1700 w Krakowie na AWFie. Trzeba bedzie wniknac jak sie kurs zacznie.
_________________
q(-_-)p
 
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Wto Lis 15, 2005 10:15 am   konkurencja...

poprostu ktos nie che konkurencji...zniechecaja do tego typu kursow przez wysokie ceny.
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wys³any: Sro Lis 16, 2005 11:49 pm   

Nawet 1000 zl to rozbrajajaco niska cena jak za ten qrs :? Wszedzie gdzie sie orientowalem (Kraqw, Katowice, Wroclaw) to ponizej 1500 nie schodzi.. A moze poprostu miesliscie juz pedagogiczny zrobiony przy okazji innego qrsu wiec odpadlo wam kolo 500-700 zl bo w takich granicach sie ksztaltuje :?: Naprawde bardzo mnie to zastanawia bo az tak wielka roznica w cenach to troche nienormalne :| Jesli to 800 (1000 zl) obejmuje caly qrs to jestem w glebokim szoq :? Nic tylko pozazdroscic i niestety dawac sie dalej robic w balona na przeplacanych qrsach :(
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Czw Lis 17, 2005 8:55 am   :)

to caly kurs a ci ktorzy mieli wczesniej czesc pedagogiczna placili 100 mniej:P sam modul pedagogiczny kosztowal 100 zl...
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
DeVu 
Stały bywalec


Pomóg³: 8 razy
Do³±czy³: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wys³any: Czw Lis 17, 2005 9:00 am   

U mnie w mieście kurs żeglarski kosztuje 500zł, a ja zapłaciłem z MR 50zł, bo naleze do charcerzy i mamy zniżki, osoby z poza charcerstwa płacą 300zł.
 
 
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wys³any: Czw Lis 17, 2005 12:15 pm   

To wydaje mi sie ze kluczowa kwestia w tak niskiej cenie w/w qrsu na instruktora plywania jest zaskaqjaco niska cena czesci pedagogicznej. U nas jak juz wspominalem wczesniej waha sie ona w granicach 500-700 zl :( Sadze ze w czesci specjalistycznej az tak wielkiej roznicy juz nie zauwazymy (u nas wynosi ona okolo 1000 zl) choc takowa rowniez istnieje :?
 
 
Pavlo
Wypowie się, choć w ostateczności


Do³±czy³: 19 Lis 2005
Posty: 14
Sk±d: Kraków
Wys³any: Sob Lis 19, 2005 8:10 am   

Przeczytałem Wasze posty, i mam kilka wyjaśnień. Z tego co wiem to na AWF w Krakowie kurs instruktora pływania kosztuje około 2000zł, ale jest jeszcze inna opcja tzn. można te uprawnienia zrobić poza AWF też w Krakowie i to kosztuje około 1300zł. Jeśli chodzi o kursy nurkowe to polecam na początek CMAS a przy wyszżych stopniach PADI.
Pozdro dla I/2005 SR WOPR TAMA. :roll:
 
 
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wys³any: Sob Lis 19, 2005 12:51 pm   

Gdzie poza AWF mozna zrobic qrs instruktora plywania w Krakowie :? Prosze o namiary :) I to za 1300 :shock: A na AWF koszt jest uzalezniony od liczby uczestniqw :| I oczywiscie pozdro Pavlo :D
  
 
 
JAJO 
Starszy Forumowicz WOPR
1057



Wiek: 40
Do³±czy³: 12 Lis 2005
Posty: 464
Sk±d: Tarnów Beverly
Wys³any: Sob Lis 19, 2005 12:52 pm   

2000 zl - absurd
1300 zl - gdzie?
_________________
q(-_-)p
 
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 16