www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
co z fałszywymi legitymacjami?
Autor Wiadomo¶æ
syÅ›ka 
Wypowie się, choć w ostateczności
młodszy ratownik


Wiek: 36
Do³±czy³a: 27 Maj 2006
Posty: 7
Sk±d: Sandomierz
Wys³any: Sob Maj 27, 2006 12:41 pm   co z faÅ‚szywymi legitymacjami?

Siemka. Mam małe pytanko. W 2004 robilam kurs MR i książeczki ktory otrzymalismy wg oglno dostepnych wiadomości są fałszywe(zszyfka i nr legitymacji napisany ręcznie i co gorsze u mnie poprawiony korektorem ;/ ) Legity zostały wydane przez WOPR Kielce. Czy te książeczki powinno sie wymienić?(moj cały kurs ok 12 osób) jak tak to napiszcie jak to zrobić? Wczesniej mi to nie przeszkadzało ale obecnie konczmy kurs ratownika wopr w razie zmiany byłoby mniej kłopotów, z góry dziękuje :)
Pozdrawiam
 
     
sfrustrowany 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
SR_WOPR


Do³±czy³: 09 Lis 2005
Posty: 128
Sk±d: POLSKA
Wys³any: Sob Maj 27, 2006 9:52 pm   

Ja w takim przypadku jak najszybciej udałbym sie do macierzystego wopru i wyjaśnił tą sprawę.
Masz pełne prawo do posiadania dokumentów, które spełniają wszelkie normy WIARYGODNOŚCI (a wspomniany przez Ciebie poprawiony korektorem numer legitymacji napewno nie jest wiarygodny, i ktoś, kiedyś moze się do tego doczepić).
Wyjaśnij grzecznie o co ci chodzi i zobaczysz co odpowiedzą. Jeśli mozesz to radze juz teraz wymienić legitymację na nową, bo potem, gdybyś robiłą starszego to i tak to zrobią(wymienia ci legitymacje na kursie centralnym - dostaniesz swoją stara i nową). Podejrzewam, ze Twoja legitymacja to jescze stary wzór (choć dziwne bo nowe weszły znacznie wczesniej), więc warto jak najszybciej ja wymienić.
Nawet zapłąć za nową legitymacje, ale załatw to wszytsko grzecznie- wtedy nikt się do ciebie nie doczepi i nie bedzie ci robił niepotrzebnych problemów.

Z ratowniczym pozdrowieniem
 
     
Ishtar 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl



Do³±czy³a: 17 Kwi 2005
Posty: 209
Sk±d: WrocÅ‚aw
Wys³any: Sob Maj 27, 2006 10:48 pm   

sfrustrowany napisa³/a:
Nawet zapłąć za nową legitymacje


To byłby niezły paradoks, gdyby się okazało, że musi zapłacic za nowa legitymacje, dlatego, ze stara jest niewazna ewidentnie nie z jej winy. Zreszta moim zdaniem samo to, że wydano legitymacje z numerem poprawionym korektorem jest nienormalne. Przeciez to jest dokument!! Moze jeszcze zaczną odbijac pieczątki od pięciozłotówek? :shock: syśka, na Twoim miejscu załatwiłabym tę sprawe od razu po dostaniu legitymacji, dlatego nie zwlekaj dłuzej.
 
 
     
syÅ›ka 
Wypowie się, choć w ostateczności
młodszy ratownik


Wiek: 36
Do³±czy³a: 27 Maj 2006
Posty: 7
Sk±d: Sandomierz
Wys³any: Nie Maj 28, 2006 10:10 am   

Dzeki za informacje :) nic nie robiliśmy bo instruktor zapewniał nas, że nie będzie problemu ;/ . u nas w mieście jest 12 osób ciekawi mnie ile jeszcze na terenie wojewódzctwa :shock:

To nie jest stary wzór tylko mój wopr pokusił się o wydanie własnych ale tak to jest jak chciał zarobić
 
     
sfrustrowany 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
SR_WOPR


Do³±czy³: 09 Lis 2005
Posty: 128
Sk±d: POLSKA
Wys³any: Nie Maj 28, 2006 10:30 am   

syÅ›ka napisa³/a:
mój wopr pokusił się o wydanie własnych ale tak to jest jak chciał zarobić

niezły macie bajzel. O takim wale to jeszcze nie słyszałem
 
     
syÅ›ka 
Wypowie się, choć w ostateczności
młodszy ratownik


Wiek: 36
Do³±czy³a: 27 Maj 2006
Posty: 7
Sk±d: Sandomierz
Wys³any: Nie Maj 28, 2006 12:03 pm   

określenie 'niezły' to jest mało powiedziane... ale mam nadzieję, że się to szybko zmieni, i to na dobre.
 
     
Risto182 
Wypowie się, choć w ostateczności


Wiek: 37
Do³±czy³: 19 Maj 2006
Posty: 11
Sk±d: woj. łódzkie
Wys³any: Czw Cze 08, 2006 9:01 pm   

No comment;] WÅ‚asne legitki...lol
 
 
     
Darkling 
Czasem zaglÄ…da


Do³±czy³: 22 Cze 2006
Posty: 1
Sk±d: Dolny Å›lÄ…sk
Wys³any: Czw Cze 22, 2006 5:14 pm   

Mam ten sam problem, ja robiłem uprawnienia w Jeleniogórskim Wopr i również są "własne" ;/, kurs robiłem w 2005, a dziś się dowiedziałem od kolegi ,który skończył kurs w tym roku, że moje uprawnienia są nieważne, sprawdziłem to więc no i miał rację niestety... kurs kosztował ponad 4 stówy, podobno był robiony w tym roku dla tych którzy zostali oszukani za 8 dych, ale ja nic o tym nie wiedziałem :( Codzi oczywiście o młodszego ratownika :x

JAK myślicie co powinienem z tym zrobić????
Aha, gdybym musiał PONOWNIE zdawać, to jak myślicie, byłaby możliwość przepisania godzin społecznych na nową legitymację? Bo jakoś nie widzi mi sie znowu harowanie za darmo.
  
 
     
szymon 
Wypowie się, choć w ostateczności


Wiek: 36
Do³±czy³: 22 Cze 2006
Posty: 7
Sk±d: wtórek \ ostrow wlkp
Wys³any: Czw Cze 22, 2006 7:27 pm   

jakiś osioł się dorabia na ludziach którzy się poświęcają dla innych a niekiedy ryzykują swoje życie :evil:
 
 
     
gołębiarz
MÅ‚odszy Forumowicz
gołębiarz


Do³±czy³: 26 Maj 2006
Posty: 20
Sk±d: Cuba
Wys³any: Sob Lip 01, 2006 5:25 pm   

Darkling,
jeśli zrobiłeś uprawnienia w Jeleniogórskim WOPR - to masz farta, bo tam są po pierwsze dobrzy instruktorzy, po drugie uczciwi ludzie i z pewnością jesteś świetnie przygotowanym ratownikiem. Legitymację masz jak najbardziej legalną i nie daj się wpuszczać w maliny i nie płać za żandne innie doszkalania, kursy czy coś podobnego. JESTEŚ LEGALNYM ratownikiem.
Moja propozycja - idź do prezesa tej jednostki, w której kończyłeś kurs i wyjaśnij sprawę, poproś o dokumenty ... Będziesz mądrzejszy i spokojniejszy. Nie wpadaj w panikę i oskarżanie.
Pozdrawiam
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 17