www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
kurs sternika i RW - pytania
Autor Wiadomo¶æ
jakub 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
WOPR w Zbąszyń



Wiek: 28
Do³±czy³: 14 Lip 2011
Posty: 173
Sk±d: ZbÄ…szyÅ„
Wys³any: Pi± Lis 04, 2011 6:42 pm   

sumi napisa³/a:
Jakub , obym się mylił ale po pierwszym sezonie nad morzem, może zabraknąć Ci i sił i kasy :) Dopiero wtedy zobaczysz jak wygląda i funkcjonuje WOPR :) Ja co roku zastanawiam się czemu tam wracam ale cóż to już chyba takie zboczenie zawodowe i tego Ci życzę. :mrgreen:


DeVu napisa³/a:
Jakub, w Twoim wieku wielu z nas ( tak na marginesie nie umiałem jeszcze pływać), myślało podobnie. Siedzę w tym od po uszy od 6 lat więc czasami warto poznać opinie starszych użytkowników forum :wink: Masz taką możliwość i możesz dobrze ją wykorzystać.


Sumi to że w tym roku zdałem MRW to nie znaczy że dopiero od wakacji się tym interesuje do WOPR-u uczęszczam od 3 lat leci 4 jakoś wcześniej nie było kasy na kursy i wiem od starszych kolegów że to nie jest tak lekko jak się wydaje jak mogłem sam siedziałem z nimi na pomoście od rana do wieczora i uczyłem się wszystkiego od podstaw i wiem że większość z nich traktuje to jako pasje,hobby fakt jezioro to co innego jak morze niema tysięcy ludzi na plaży ale myślę że dam rade :)

[ Dodano: PiÄ… Lis 04, 2011 6:46 pm ]
kurcze nie wiem jak opracować powyższy post(ale wtopa) a być może nie mogę ale chcę dodać coś do DeVu uwierz liczę się z waszymi wypowiedziami bo wiem że mogę się od was wiele nauczyć bo Wy drodzy koledzy i koleżanki macie już za sobą nie jeden sezon
_________________
2011- MRW ;]
06.07.2012- sternik motorowodny ;]


"Wstań, nim pogrzebią Cię razem z godnością" Hemp Gru
 
 
     
juve17
Doświadczony Forumowicz WOPR
juve17


Do³±czy³: 16 Mar 2010
Posty: 92
Sk±d: Szczecin
Wys³any: Pi± Lis 04, 2011 7:04 pm   

Po każdym sezonie powtarzam sobie, że ten będzie ostatni. Ale przychodzi maj i znowu się w to pakuję... no cóż trudna ta moja miłość do WOPR-u.
_________________
adsa
 
     
sumi
Forumowicz WOPR


Wiek: 31
Do³±czy³: 30 Wrz 2011
Posty: 28
Sk±d: Gorzów Wielkopolski
Wys³any: Pi± Lis 04, 2011 7:20 pm   

Jakub chyba nie do końca mnie zrozumiałeś ;) Fajnie że interesujesz się ratownictwem od dawna , napewno dzięki temu szybciej załapiesz wiele rzeczy i pomoże Ci to w pracy. Chodziło mi raczej o to że praca na morzem jest dość specyficzna i bardzo różni się od pracy na basenie czy nad jeziorem. Zresztą to trzeba zobaczyć, nie ma co tłumaczyć , w każdym bądź razie jeśli "zarazisz" się tym tak jak większość z nas zobaczysz co znaczy wyczekiwanie na każdy sezon, obyś tylko dobrze trafił na pierwszy sezon i tu już musisz się poradzić bardziej doświadczonych, którzy zwiedzili trochę plaż na wybrzeżu:) Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
 
     
jakub 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
WOPR w Zbąszyń



Wiek: 28
Do³±czy³: 14 Lip 2011
Posty: 173
Sk±d: ZbÄ…szyÅ„
  Wys³any: Pi± Lis 04, 2011 11:00 pm   

do rozpoczęcia mojego pierwszego sezonu jeszcze daleko może do teko czasu ratowników zastąpią roboty.. kto wie ,ale mam nadzieje że nie :cool:
_________________
2011- MRW ;]
06.07.2012- sternik motorowodny ;]


"Wstań, nim pogrzebią Cię razem z godnością" Hemp Gru
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytañ do SQL: 16