www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Robienie Kursu na MRW, RW na Basenie Krytym ??
Autor Wiadomo¶æ
dex 
MÅ‚odszy Forumowicz
RW


Do³±czy³: 22 Cze 2007
Posty: 24
Sk±d: Å»ory
Wys³any: Pon Sie 27, 2007 11:25 pm   

Krawiec a Ty miałeś zajęcia tylko w morzu? Wypłynąłeś na morze i instruktorzy z łódki uczyli Cie jak holować? Niektórzy nie mieszkają tak blisko morza, żeby nauczyć się na kursie takich bajerów jak wypływanie łódką za przybój, od tego są staże nadmorskie itp. Egzamin to tylko droga wstępna :wink:
_________________
WOPR ŻORY -> www.wopr.zory.pl
Mappet ;)
 
     
krawiec 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Wiek: 32
Do³±czy³: 29 Gru 2006
Posty: 143
Sk±d: Szczecin
Wys³any: Wto Sie 28, 2007 12:18 pm   

Nie miałem nad morzem, czego żałuję, ale miałem przynajmniej na jeziorze :) . Wiadomo, że nad morze nie wszyscy maja blisko, ale jezioro/kapielisko na wodach otwartych to mozna znalezc w kazdym miejscu w Polsce :P
_________________
2007-MR
2007- Padi OWD
2008-BLS/AED, KPP
 
 
     
Kwiatek_pl 
MÅ‚odszy Forumowicz
Kwiatek



Wiek: 43
Do³±czy³: 23 Sie 2007
Posty: 23
Sk±d: SkÄ…Å›
Wys³any: Wto Sie 28, 2007 6:43 pm   Re: Robienie Kursu na MRW, RW na Basenie Krytym ??

Yuri el Diablo napisa³/a:
Kwiatek_pl napisa³/a:
Ponieważ szkoła (kilka przedmiotów odchodzi na świadectwo maturalne wiec chce żeby była jak najlepsza)

a na ch ci te oceny na swiadectwie? Nikt nie bierze swiadectwa na studiach pod uwagÄ™ przeciez.


no akurat ja chodze do technikum ;-) i ide w swoim kierunku na studia tzn planuje ;] no i trzeba sie wziasc za te przedmioty techniczne ;] (akurat patrza jakie sie mialo ocenki z tych przedmiotow)

Jak juz cos robic to porzadnie ;] wiec swoj przyszly zawod traktuje powarznie ;]

I egzamin na MR WOPR takze, chce sie dobrze przygotowac wiec sie pytam !

Jeszcze Raz Dzieki

Pozdrawiam
 
     
michal88 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 17 Maj 2005
Posty: 194
Sk±d: owni
Wys³any: Sob Wrz 01, 2007 2:15 pm   

Jestem przeciwny robienia kursów na basenach. To jest bezsensu. Jeżeli cały kurs od początku do końca bedzie na basenie to ja bym zrezygnował. Rozumiem zrobić egzamin wstępny z pływania i holowania, ale reszte rzeczy powinno robić się nad morzem, no albo nad jeziorami ewentualnie, bo tam wieje wiatr i woda nie jest taka czyściutka jak w basenie, mozna nauczyc się pływac łódeczką na falce, pod wiatr. ALe i tak fachu nauczyc się można tylko nad morzem, takie jest moje zdanie.
 
     
Mr.Bartson 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
MÅ‚odszy Ratownik



Do³±czy³: 27 Sie 2007
Posty: 125
Sk±d: Cieszyn
Wys³any: Sob Wrz 01, 2007 4:55 pm   

ja robiłem kurs na basenie calutki i nie powiem że było to przyjemne ze względu na to, że egzamin jak wszędzie jest na jeziorze i jak się tak po 2 miesiącach pływania w basenie wejdzie do jeziora, to odczuwa się wyraźną różnicę na duży minus :) tak więc robienie całego kursu na basenie jest bez sensu ze względu na brak przystosowania to warunków z jakimi mamy do czynienia na egzaminie no i na pewno później w pracy na otwartym akwenie...

a co do robienia kursu na morzu to musi to być naprawdę mocne przeżycie :D nie wyobrażam sobie zdawać na morzu egzaminu :)
_________________
Elita Elity Elitarnych Elit
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytañ do SQL: 16