www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: baca
Sob Pa¼ 06, 2007 5:47 pm
Koszulka z logiem wopr
Autor Wiadomo¶æ
Yuri el Diablo 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
RW



Wiek: 35
Do³±czy³: 24 Cze 2007
Posty: 108
Sk±d: Nowy SÄ…cz
Wys³any: Wto Cze 26, 2007 9:39 pm   Koszulka z logiem wopr

Otoz mam takie zapytanie: czy moge sobie ot tak chodzic w koszulce z logiem wopr (nie jest to koszulka ratownika, tylko taka ktora dostałem na pokazach ratowniczych z napisem "dni jeziora roznowskiego 2006") tak o po prostu? Czyli czy moge sobie chodzic w niej po miescie albo na plaze itd?
 
 
     
art3k 
Wypowie się, choć w ostateczności
MÅ‚odszy Ratownik


Wiek: 31
Do³±czy³: 25 Cze 2007
Posty: 6
Sk±d: IÅ‚awa
Wys³any: Wto Cze 26, 2007 9:46 pm   

jesli nie jestes ratownikiem lub jesli jest na niej logo wopr nie jest o wskazane :)
_________________
Pozdrawiam Go¶æ
 
 
     
tytus 
Doświadczony Forumowicz WOPR
MRrrrr


Do³±czy³: 26 Cze 2007
Posty: 43
Sk±d: Olsztyn
Wys³any: Sro Cze 27, 2007 7:44 am   

Moim skromnym zdaniem niema w tym nic złego. Przynależność do wopr-u, a bycie ratownikiem, to dwie rożne rzeczy. Mając legitymację i wpłacając pierwsza składkę stajesz się automatycznie członkiem wopr-u. Więc jeżeli jest to koszulka z zawodów z logiem wopru myślę, ze jak najbardziej możesz ja zakładać.
 
 
     
jjay 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Wiek: 37
Do³±czy³: 17 Cze 2007
Posty: 86
Sk±d: upper silesia
Wys³any: Sro Cze 27, 2007 8:44 am   

pewnie, ze mozesz chodzic!tylko po co?przeciez to takie przechwalanie sie nie wiadomo czym...Ja z kumplami jak pracuemy jako ratownicy i widzimy kolesia, ktory paraduje po plazy czy gdziekolwiek nad woda lub na ulicy z taka koszulka to patrzymy na niego z politowaniem, bo chopak mysli, ze szponci a wzbudza smiech:) rob jak chcesz Twoja sprawa :)
 
 
     
Maciej88
[Usuniêty]

Wys³any: Sro Cze 27, 2007 9:55 am   

jjay napisa³/a:
bo chopak mysli, ze szponci a wzbudza smiech:)


Dokładnie, jestem takiego samego zdania. Nie lepiej założyć koszulkę: "Jestem pozerem"? :mrgreen:
 
     
soleil 
Wypowie się, choć w ostateczności


Do³±czy³a: 21 Cze 2007
Posty: 8
Sk±d: Å›lÄ…sk/wlkp.
Wys³any: Sro Cze 27, 2007 11:24 am   Re: Koszulka z logiem wopr

Yuri el Diablo napisa³/a:
Czyli czy moge sobie chodzic w niej po miescie albo na plaze itd?

Na pewno nie można nosić na mieście.
 
     
FK
Forumowicz WOPR


Do³±czy³: 08 Kwi 2006
Posty: 35
Sk±d: Szczecin
Wys³any: Sro Cze 27, 2007 12:05 pm   

Jeżeli jesteś członkiem wopr to możesz, jeżeli nie jesteś to... też w zasadzie możesz - nikt Cię nie będzie o to pytał.
 
     
Szaman 
Forumowicz WOPR
RW


Wiek: 33
Do³±czy³: 05 Cze 2007
Posty: 38
Sk±d: LeÅ›no
Wys³any: Sro Cze 27, 2007 12:29 pm   

jjay napisa³/a:
pewnie, ze mozesz chodzic!tylko po co?przeciez to takie przechwalanie sie nie wiadomo czym...Ja z kumplami jak pracuemy jako ratownicy i widzimy kolesia, ktory paraduje po plazy czy gdziekolwiek nad woda lub na ulicy z taka koszulka to patrzymy na niego z politowaniem, bo chopak mysli, ze szponci a wzbudza smiech:) rob jak chcesz Twoja sprawa :)


a moze jest to ratownik :P tylko ma wolne po pracy naszczescie u mnie jest spokoj z tym
_________________
b3 & create yourself
2006 - MR
2007 - sternik
2008 - RW & PNP
 
     
wasiela 
Czasem zaglÄ…da



Do³±czy³: 05 Maj 2007
Posty: 3
Sk±d: Bydgoszcz
Wys³any: Sro Cze 27, 2007 12:43 pm   

Ja myśle, że chodzić możesz jednak nie możesz się podawać za pracownika WOPR, ratownika etc.
 
     
jjay 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Wiek: 37
Do³±czy³: 17 Cze 2007
Posty: 86
Sk±d: upper silesia
Wys³any: Sro Cze 27, 2007 1:39 pm   

jak napisalem wczesniej w takiej koszulce moze chodzic gdzie mu sie zywnie podoba na meiscie,na wsi,na plazy,na basenie w szkole, na imprezie, gziekolwiek... i nikt nie ebdzie wnikal czy jest z WOPRu czy nie bo taka koszulka do NICZEGO nie zoobowiazuje!inna sprawa ze wystawi sie na posmiewisku, ale o tym bylo wyzej
 
 
     
Janek 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
MR WOPR



Wiek: 32
Do³±czy³: 27 Cze 2007
Posty: 154
Sk±d: SÄ™dziszów MÅ‚p.
Wys³any: Sro Cze 27, 2007 1:48 pm   

Chodzić możesz, ale to faktycznie pozerstwo :|

Co do prawnej strony to chyba jest gdzieś zapis, że podawanie sie za członka jakiejś organizacji jest karalne- pamietacie tą sytuację z chłopakami przebranymi za milicjantów? Oni tez tylko sie przebrali w mundury :mrgreen:
_________________
2007 - MR
2007 - KDP/CMAS* P1
2008 - Sędzia pływania II klasa
 
 
     
Yuri el Diablo 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
RW



Wiek: 35
Do³±czy³: 24 Cze 2007
Posty: 108
Sk±d: Nowy SÄ…cz
Wys³any: Sro Cze 27, 2007 4:04 pm   

W niej chodze bardzo rzadko, bo mam wiele ładniejszych koszulek do chodzenia, ale tylko tak pytałem was ;]
 
 
     
RatMed
Doświadczony Forumowicz WOPR



Do³±czy³: 18 Kwi 2007
Posty: 84
Sk±d: Zielona Góra
Wys³any: Sro Cze 27, 2007 5:59 pm   

ja to widze tak
po podpisie pod nickiem widze ze jestes mlodszym ratownikiem wiec swobodnie zawsze i wszedzie wolno ci nosic taka koszulke nawet gdybys nie byl ratownikiem a koszulka ma tylko logo wopr to tez wolno bylo by ci ja nosic co innego gdybys nie byl ratownikiem a na koszulce bylby napis ratownik - wtedy podpadasz pod kodeks wykroczen

co do szpanowania - ja osobiscie nie mam nic przeciwko temu jak ktos nosi gdzies maly symbol organizacji do ktorej nalezy - poprostu widac ze jest czlonkiem i obojetnie czy to jest znaczek wopr, harcerski krzyz, czy znaczek religijny,

co innego jak ktos obnosi sie ze swoja przynaleznoscia do jakiejs organizacji a tak na prawde malo wie i malo potrafi - to jest obciachowe - znam takich ratownikow "przedmedycznych" - docenicie goscia ktory po zabezpieczeniu medycznym wpada do baru w stroju ratownika od tak sie pokazac kim on jest i zeby oni mowili na uczelni... to jest dopiero obciach i pozerstwo

ja sam osobiscie nie nosze znaczkow ani nic takiego ale mam kumpla ktory prawie zawsze ma gdzies przypieta miniaturke krzyza harcerskiego - jest instruktorem pelni funkcje w hufcu i poprostu nie wstydzi sie tego kim jest ale to tylko miniaturka a nie pelen czerwony stroj ratownika medycznego z torba ratownicza na imprezie studenckiej - tak mi sie chcialo smiac jak go zobaczylem ....
_________________
Wiesz, kto to jest Bóg?... Czasem zdarza Ci się, że kiedy czegoś bardzo pragniesz, to mówisz to tak jakby komuś... Bóg to ten koleś, który Cię wtedy olewa!
 
     
Janek 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
MR WOPR



Wiek: 32
Do³±czy³: 27 Cze 2007
Posty: 154
Sk±d: SÄ™dziszów MÅ‚p.
Wys³any: Sro Cze 27, 2007 6:25 pm   

Yuri, sorki, nie popatrzyłem na podpis pod nickiem- faktycznie, jeżeli jestes ratownikiem nie ma przeciwwskazań żebyś nosił logo WOPR-u, pod warunkiem, że nie będziesz w takim stroju przynosił wstydu organizacji.
_________________
2007 - MR
2007 - KDP/CMAS* P1
2008 - Sędzia pływania II klasa
 
 
     
wielgus 
MÅ‚odszy Forumowicz


Wiek: 33
Do³±czy³: 26 Cze 2007
Posty: 16
Sk±d: WrocÅ‚aw
Wys³any: Sro Cze 27, 2007 9:33 pm   

ja bedąc w tym roku w pobierowie na weekend majowy widzialem kolesia który caly był ubrany w wopr i jezdzil tymi rowrkami co nad morzem mozna wypozyczyc i ogolnie zachowywal sie jak dziecko takze mysle za taka osoba to przynosi jednak wstyd
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,33 sekundy. Zapytañ do SQL: 17