www.forum.wopr.net.pl Strona G│ˇwna www.forum.wopr.net.pl
Najwi─Öksze w Polsce forum ratownik├│w WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
zostać członkiem?
Autor WiadomoŠ
u-boot 
Dy?ur na www.forum.wopr.net.pl

Pomˇg│: 1 raz
Do│▒czy│: 22 Mar 2010
Sk▒d: Pozna┼ä
Wys│any: Sro Lut 27, 2013 5:20 pm   zosta─ç cz┼éonkiem?

Mam pytanie do nowych podmiotów, co daje przepisanie się do waszych organizacji, mam RATONIKA i chyba na tym pozostanę. Czy trzeba płacic składki, robicie weryfikacje?.
A mo┼╝e lista korzy┼Ťci wynikaj─ůcych z przej┼Ťcia do was, bo w woprze to nic nie daje p┼éacenie tych sk┼éadek tylko napychanie kieszeni innym.
Zach─Öccie aby ludzie i mo┼╝e ja przeszli do waszych organizacji?. Albo wypiszcie r├│┼╝nice od wopr.

eR 
Swimming Association

Pomˇg│: 4 razy
Do│▒czy│: 19 Wrz 2012
Sk▒d: Bia┼éystok/Warszawa
Wys│any: Czw Lut 28, 2013 10:54 am   

Ja si─Ö do┼é─ůcze do pytania u-boot'a: Jak si─Ö do Was zapisa─ç? Co trzeba zrobi─ç, krok po kroku. Jaka jest procedura...

pozdrowienia, eR

wopr rewal 
Sta?y bywalec

Do│▒czy│: 20 Lut 2006
Sk▒d: Sosnowiec
Wys│any: Czw Lut 28, 2013 11:43 am   

Ratownictwo Wodne Asekuracja
Zosta─ç cz┼éonkiem mo┼╝e ka┼╝dy kto ma uprawnienia ratownika wodnego zawodowe( w/g. rozp. MSW ) nie wymagamy wy┼é─ůczno┼Ťci - mo┼╝na nale┼╝e─ç do ilu sie podoba organizacji,nie ma u nas sk┼éadek,zrzeszamy ratownik├│w zawodowych-bo zawodowo zajmujemy si─Ö ratownictwem (k─ůpieliska nadmorskie,┼Ťr├│dl─ůdowe,baseny),opr├│cz ratownictwa wodnego zajmujemy si─Ö minn.organizacj─ů 1. szkole┼ä pierwszej pomocy w zak┼éadach pracy,szko┼éach,uczelniach,instytucjach,urz─Ödach.2.zabezpieczaniem imprez sportowych,koncert├│w,imprez plenerowych,imprez extremalnych.3.kursy i recertyfikacje KPP,kursy ratownika i instruktora ratownictwa.kursy stermotorzysty,kursy nurkowe CMAS P1.Cz┼éonkowie RWA maj─ů przywilej do zrobienia kurs├│w stermotorzysty i nurkowego CMAS P1 jedynie za op┼éat─ů egzaminacyjn─ů,mog─ů r├│wnie┼╝ mie─ç skredytowane kursy RW i KPP( 0 wp┼éaty w┼éasnej) kt├│re mog─ů potem odpracowa─ç w sezonie na k─ůpieliskach lub w szkoleniach czy zabezpieczaniu imprez.

[ Dodano: Czw Lut 28, 2013 10:46 am ]
P/S. zgłoszenia biuro@ratownictwo-asekuracja.pl wszystkie informacje na stronie internetowej

nygus400 
BAD - Bardzo Aktywny Dzia?acz

Do│▒czy│: 23 Wrz 2011
Sk▒d: ┼ü├│dzkie WOPR
Wys│any: Pon Mar 04, 2013 8:47 pm   

wreszcie jako┼Ť "Was" zaszufladkowali, bo cokolwiek by ktokolwiek napisa┼é to zawsze jeste┼Ťcie "najmadrzejsi".... a wopr beeeeeeee

taki tylko zgry┼║liwy ┼╝arcik :cool:

wopr rewal 
Sta?y bywalec

Do│▒czy│: 20 Lut 2006
Sk▒d: Sosnowiec
Wys│any: Wto Mar 05, 2013 2:48 pm   

O nie,Nygus WOPR wcale nie jest beeee,sam jestem WOPR-owcem i z┼éego s┼éowa nie powiedzia┼éem na moj─ů organizacje,mam tylko brzydkie do┼Ťwiadczenia z kilkoma ,,betonami" ale nie oceniam przez pryzmat kilku ,,najmondrzejszych" i ,,nieomylnych" dzia┼éaczy :mad: :mad: :mad:

nygus400 
BAD - Bardzo Aktywny Dzia?acz

Do│▒czy│: 23 Wrz 2011
Sk▒d: ┼ü├│dzkie WOPR
Wys│any: Czw Mar 07, 2013 2:45 pm   

no to dobrze, uspokoiłem się :cool:
pozdrawiam!

PB 
Sta?y bywalec
PB

Pomˇg│: 5 razy
Do│▒czy│: 19 Mar 2010
Sk▒d: Sto┼éeczne WOPR
Wys│any: Nie Mar 24, 2013 12:43 am   

Wydaje mi si─Ö, jednak, ┼╝e firmy komercyjne (podmioty gospodarcze II sektora) nie b─Ödzie interesowa┼éo "niezarabianie" i mog─ů zapomnie─ç o misji WOPR jak─ů jest edukowanie m┼éodziezy nie tylko po to aby stali na pla┼╝y czy basenie ale r├│wnie┼╝ jako wolontariusze mieli inne ni┼╝ finansowe warto┼Ťci w ┼╝yciu. Ot co.
Przypominam jednak, ze firmy prywatne (nie ngo'sy) nie maja członków, a pracowników - jeżeli już trzymamy się ustawy.

rekin5 
Czasem zagl?da

Do│▒czy│: 25 Mar 2013
Sk▒d: pozna┼ä
Wys│any: Wto Mar 26, 2013 10:39 pm   

Ciekawe ile z tych nowych podmiot├│w zostanie za 50 lat. i jakiej korupcji i ba┼éaganu si─Ö dorobi─ů . nowe podmioty kojarz─ů mi si─Ö tylko z kas─ů, kas─ů ,kas─ů i podkopywaniem WOPR.
Nowa ustawa spowoduje ze w Polsce b─Ödziemy mieli najgorzej wyedukowanych ratownik├│w wodnych na ┼Ťwiecie. Dzisiaj wystarcz zebra─ç 12 ludk├│w ,napisa─ç do ministra i zacz─ů─ç szkoli─ç ratownik├│w za 1500 z┼é od g┼éowy.

DeVu 
Sta?y bywalec

Pomˇg│: 8 razy
Do│▒czy│: 16 Lis 2005
Wys│any: Sro Mar 27, 2013 11:13 am   

rekin5 napisa│/a:
nowe podmioty kojarz─ů mi si─Ö tylko z kas─ů, kas─ů ,kas─ů i podkopywaniem WOPR.

Na jakiej podstawie oceniasz nowe podmioty? Jak na razie z "kas─ů, kas─ů, kas─ů" to kojarzy si─Ö WOPR. Poza tym gdybym ja mia┼é sw├│j podmiot nie interesowa┼ébym si─Ö podkopywaniem WOPRu bo niby po co zawraca─ç sobie tym g┼éow─Ö? WOPR sam zepsu┼é sobie opini─Ö swoim dzia┼éaniem i z┼éymi decyzjami wi─Öc niech teraz si─Ö wyka┼╝e i poka┼╝e na co go sta─ç.

rekin5 napisa│/a:
Nowa ustawa spowoduje ze w Polsce b─Ödziemy mieli najgorzej wyedukowanych ratownik├│w wodnych na ┼Ťwiecie.

Bez tej ustawy też zdarzali się słabo wyedukowani ratownicy. W dużej mierze od nas samych zależy jakimi będziemy ratownikami.

sztondi 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR

Do│▒czy│: 11 Lis 2005
Sk▒d: Cz─Östochowa
Wys│any: Czw Mar 28, 2013 3:06 pm   

Dok┼éadnie! To przez animozje i k┼é├│tni─Ö dzia┼éaczy upad┼éa tak, pot─Ö┼╝na organizacja jak─ů by┼é WOPR. Podmioty zaczn─ů dzia┼éa─ç i jak ich praca przyniesie efekty to dlaczego traktowa─ç je jako┼Ť na 2 miejscu........ Jest to naprawd─Ö fajna sprawa. Pzdr
2011 - Ratownik KPP
2011 - RWP, RWŚ, RWM
2012 - Instruktor Pływania
2013 - Instruktor Kulturystyki

stary ratownik 
Starszy Forumowicz WOPR

Do│▒czy│: 10 Lut 2013
Sk▒d: Kalisz
Wys│any: Pon Kwi 08, 2013 7:52 pm   Re: zosta─ç cz┼éonkiem?

u-boot napisa│/a:
Mam pytanie do nowych podmiotów, co daje przepisanie się do waszych organizacji, mam RATONIKA i chyba na tym pozostanę. Czy trzeba płacic składki, robicie weryfikacje?.
A mo┼╝e lista korzy┼Ťci wynikaj─ůcych z przej┼Ťcia do was, bo w woprze to nic nie daje p┼éacenie tych sk┼éadek tylko napychanie kieszeni innym.
Zach─Öccie aby ludzie i mo┼╝e ja przeszli do waszych organizacji?. Albo wypiszcie r├│┼╝nice od wopr.

Wejd┼║ na stron─Ö www.rwr.pl
Znajd┼║ (jest w kilku miejscach) formularz zg┼éoszeniowy cz┼éonka, wype┼énij go i wy┼Ťlij drog─ů elektroniczn─ů i tradycyjn─ů na adres podany w zak┼é─ůdce KONTAKT.
Składka członkowska - 50 zł. na rok. - wpłacasz na konto - tez podane w zakładce kontakt.
Jesli chcesz wiedzieć, czym RWR różni się od innych - znajdź czas i "od dechy do dechy" przeczytaj to, co jest na stronie internetowej. Pamiętaj przy tym, że to organizacja, która działa na ryku od listopada 2012 roku - więc zaledwie kilka miesięcy.
Jesli nie przekona Ci─Ö to, co za┼éozyciele tego podmiotu robili wcze┼Ťnij (zak┼éadka galeria, o nas ...), co zrobili w ci─ůgu paru miesi─Öcy "┼╝ycia" i to, co maj─ů w planach .... nic Cie nie przekona. Moim zdaniem to najbardziej pr┼╝na grupa, jaka mia┼éo wodniackie ┼Ťrodowisko. Ale to moje zdanie. Nikt nie musi si─Ö zgadza─ç.
RWR:
1. Pozyska┼éo ┼Ťrodki z urz─Ödu marsz─ů┼ékowskiego woj. wielkopolskiego, dzi─Öki czemu ich szkolenia ratownik├│w wodnych sa ta┼äsz - pisz─ů o tym wyra┼║nie i otwarcie na stronie.
2. Napisa┼éo wniosek do MSW o dofinansowanie szkole┼ä centralnych - je┼Ťli dostana kas─Ö - b─Öda szkoli─ç jeszcze taniej, a mo┼╝e nawet za darmo.
3. Zostali zakwalifikowani do przydziału dwóch łodzi z silnikami do działań powodziowych (jedna z nich pewnie trafi do Oddziału we Wrocławiu - bo tam jest dużo problemów z powodziami).
4. Wydaje kwartalnik, w kt├│rym porusza ciekawe dla ratownik├│w - i nie tylko - sprawy.
5. Strona internetowa przez pięć miesięcy miała ponad 36 tysięcy odsłon. Zobacz ile jest pobrań plików, dokumentów....
7. Zobacz ile jest interpretacji, podpowiedzi, wyjasnień ...
8. Niz ma informacji gdzie si─Ö wybiera, z kim si─Ö ┼Ťciska i komu r─Öcz amedale prezeska (jak to jest u innych).
9. Przeprowadzili 3 szkolenia instruktor├│w (na bardzo dobrym poziomie - z tego, co mi wiadomo od uczestnik├│w - a ludzie byli z ca┼éej Polski - w tym instruktorzy WOPR, wi─Öc maj─ů por├│wnanie).
10. Mo┼╝na z nimi zrobi─ç KPP i recertyfikacj─Ö.
11. Bardzo fajny jest pomysł z portalem, gdzie maja być dostępne ważne informacje dla członków. O takiej bazie w innych podmiotach mówi sie od dawna i ... na tym się kończy.
11. W wielu miescach ludzie zawi─ůzuj─ů oddzia┼éy RWR. - polecam zak┼éadk─Ö Oddzia┼éy. Widocznie widz─ů w tym sens ...
12. Mo┼╝na tak dalej, tylko po co? Wszystko jest na www.wrw.pl

[ Dodano: Pon Kwi 08, 2013 7:52 pm ]
u-boot napisa│/a:

Wejd┼║ na stron─Ö www.rwr.pl
Znajd┼║ (jest w kilku miejscach) formularz zg┼éoszeniowy cz┼éonka, wype┼énij go i wy┼Ťlij drog─ů elektroniczn─ů i tradycyjn─ů na adres podany w zak┼é─ůdce KONTAKT.
Składka członkowska - 50 zł. na rok. - wpłacasz na konto - tez podane w zakładce kontakt.
Jesli chcesz wiedzieć, czym RWR różni się od innych - znajdź czas i "od dechy do dechy" przeczytaj to, co jest na stronie internetowej. Pamiętaj przy tym, że to organizacja, która działa na ryku od listopada 2012 roku - więc zaledwie kilka miesięcy.
Jesli nie przekona Ci─Ö to, co za┼éozyciele tego podmiotu robili wcze┼Ťnij (zak┼éadka galeria, o nas ...), co zrobili w ci─ůgu paru miesi─Öcy "┼╝ycia" i to, co maj─ů w planach .... nic Cie nie przekona. Moim zdaniem to najbardziej pr┼╝na grupa, jaka mia┼éo wodniackie ┼Ťrodowisko. Ale to moje zdanie. Nikt nie musi si─Ö zgadza─ç.
RWR:
1. Pozyska┼éo ┼Ťrodki z urz─Ödu marsz─ů┼ékowskiego woj. wielkopolskiego, dzi─Öki czemu ich szkolenia ratownik├│w wodnych sa ta┼äsz - pisz─ů o tym wyra┼║nie i otwarcie na stronie.
2. Napisa┼éo wniosek do MSW o dofinansowanie szkole┼ä centralnych - je┼Ťli dostana kas─Ö - b─Öda szkoli─ç jeszcze taniej, a mo┼╝e nawet za darmo.
3. Zostali zakwalifikowani do przydziału dwóch łodzi z silnikami do działań powodziowych (jedna z nich pewnie trafi do Oddziału we Wrocławiu - bo tam jest dużo problemów z powodziami).
4. Wydaje kwartalnik, w kt├│rym porusza ciekawe dla ratownik├│w - i nie tylko - sprawy.
5. Strona internetowa przez pięć miesięcy miała ponad 36 tysięcy odsłon. Zobacz ile jest pobrań plików, dokumentów....
7. Zobacz ile jest interpretacji, podpowiedzi, wyjasnień ...
8. Niz ma informacji gdzie si─Ö wybiera, z kim si─Ö ┼Ťciska i komu r─Öcz amedale prezeska (jak to jest u innych).
9. Przeprowadzili 3 szkolenia instruktor├│w (na bardzo dobrym poziomie - z tego, co mi wiadomo od uczestnik├│w - a ludzie byli z ca┼éej Polski - w tym instruktorzy WOPR, wi─Öc maj─ů por├│wnanie).
10. Mo┼╝na z nimi zrobi─ç KPP i recertyfikacj─Ö.
11. Bardzo fajny jest pomysł z portalem, gdzie maja być dostępne ważne informacje dla członków. O takiej bazie w innych podmiotach mówi sie od dawna i ... na tym się kończy.
11. W wielu miescach ludzie zawi─ůzuj─ů oddzia┼éy RWR. - polecam zak┼éadk─Ö Oddzia┼éy. Widocznie widz─ů w tym sens ...
12. Mo┼╝na tak dalej, tylko po co? Wszystko jest na www.wrw.pl

[ Dodano: Pon Kwi 08, 2013 7:53 pm ]
eR napisa│/a:
Ja si─Ö do┼é─ůcze do pytania u-boot'a: Jak si─Ö do Was zapisa─ç? Co trzeba zrobi─ç, krok po kroku. Jaka jest procedura...

pozdrowienia, eR

Odpowied┼║ - jak wy┼╝ej

u-boot 

Wys│any: Pon Kwi 08, 2013 8:52 pm   

Witam, czyli sk┼éadka jak w wopr. A weryfikacja jaka┼Ť jest. Mnie interesuje na co idzie te 50 dych kt├│re w woprze znika poprostu i do tego sie wszyscy przyzwyczaili. Interesuje mnie mo┼╝liwo┼Ť─ç doszkalania, tak jak ju┼╝ wspomnia┼éem nie zamierzam robi─ç instruktora, ale mam ┼Ťwiadomo┼Ťc ┼╝e trzeba sobie przypomina─ç r├│┼╝na rzeczy, WOPR zachodnio-pomoski dofinansowuje r├│┼╝ne szkolenia, cho─ç aed ju┼╝ nie ma, w zasadzie to tylko kpp jest czym┼Ť wartym rozpatrzenia. Mnie irytuje ┼╝e nie ma np godzin na basenie gdzie mo┼╝na przyj┼Ť─ç, po─çwiczyc z desk─ů, aed itp ja na kursie ratownika mia┼éem "nosze" o deskach nikt nie wiedzia┼é. Na kpp tego nie ma" w wodzie" dla nas ratownik├│w wopr to istotne. Nie ma takich inicjatyw, dotychczas za wszystko kasa i plastiki. My narazie robimy to z w┼éasnej inicjatywy i dla nas i widz─Ö ile trzeba ─çwiczy─ç ┼╝eby si─Ö zgra─ç z kumplem. My┼Ťl─Ö ┼╝e warto pomy┼Ťle─ç a takich rzeczach, nie zapomona─ç o istniej─ůcych ratownikach. Pozdrawiam.

[ Dodano: Pon Kwi 08, 2013 9:04 pm ]
sprawa te┼╝ dotyczy cz┼éonkostwa, poniewa┼╝ aby wykonywa─ç ratownictwo trzeba by─ç cz┼éonkiem organizacji, czy wy wysy┼éacie jakie┼Ť potwierdzenie, s─ů ksi─ů┼╝eczki lub cu┼Ť, je┼╝li nie to jak od┼Ťwie┼╝a─ç cz┼éonkostwo co roku nowy druk?

stary ratownik 
Starszy Forumowicz WOPR

Wys│any: Pon Kwi 08, 2013 9:20 pm   

Cz┼éonkowie dostaj─ů KART─ś cz┼éonkowsk─ů, w kt├│rej sa wklejane hologramy - po op┼éaceniu sk┼éadki dostaje si─Ö tak─ů naklejk─Ö. Sk┼éadka idzie na ... r├│┼╝ne rzeczy. Na doszkalanie, na konferencje, na sprz─Öt, na koszulki ... na to, co jest konieczne, aby by┼éo. Bo niby sk─ůd maj─ů si─Ö bra─ç pieni─ůdze na .... cokolwiek? Ka┼╝dy chce co┼Ť w zamian. A kto wy┼éo┼╝y pieni─ůdze na np. wk┼éad w┼éany do projektu? ┼╗eby dosta─ç dofinansowanie np. do szkolenia, trzeba zapewni─ç 10-20% albo i wi─Öcej tzw. wk┼éadu w┼éasnego. Je┼Ťli wi─Öc organizacja ubiega si─Ö o dofinansowanie w kwocie 30 tys. z┼é. musi mie─ç swojej kasy (lub kasy i pracy spo┼é─Öcznej cz┼éonk├│w) 3-6 tysi─Öcy. Kto ma to wy┼éo┼╝y─ç? Ka┼╝da z┼éot├│wka wk┼é─ůdana jest tam, gdzie to ma sens, i gdzie korzystaja z niej CZ┼üONKOWIE. W r├│┼╝ny spos├│b. Kto┼Ť musi administrowa─ç stron─Ö, kto┼Ť musi zap┼é─ůci─ç za serwer, domen─Ö, kto┼Ť musi napisa─ç materia┼éy, przygotowac tre┼Ťci, zrobi─ç fotografie, kto┼Ť musi zap┼éaci─ç za wydruk czasopisma, za napraw─Ö i zakup sprz─Ötu, za koszulki, ulotki, piecz─ůtki, konto bankowe, za .... wszystko. Sk─ůd na to bra─ç? WOPR budowa┼é swoje imperium zbieraj─ůc wszytskie pieni─ůdze - przez 50 lat (od samorz─ůd├│w, centralnie z MSW, od sponsor├│w ...). My si─Ö nie mo┼╝emy por├│wnywa─ç, nie mo┼╝na te┼╝ oczekiwa─ç, ┼╝e zaczynaj─ůc dzia┼éalno┼Ť─ç trzeba zapewnia─ç wi─Öksze atrakcje ni┼╝ konkurencja. Atrakcyjno┼Ť─ç np. RWR jest w tym, ┼╝e to nowe, aktywne, bardzo zaanga┼╝owane ┼Ťrodowisko o czystych r─Ökach, otwartych g┼éowach i sercach, z pomys┼éami ... I ju┼╝.
Ratownicy robi─ůcy KPP w RWR ZAWSZE maj─ů zaj─Öcia w wodzie, z deskami, sprz─Ötem, itp.

u-boot 

Wys│any: Pon Kwi 08, 2013 10:50 pm   

Jasne, ┼╝e musi potrwac zanim nazbiera si─Ö cz┼éonk├│w aby si─Ö rozwija─ç. Chodzi mi o za┼éo┼╝enia nowych organizacji, co proponuj─ů nowego, p┼éece sk┼éadki w wopr a jak chc─Ö po┼╝yczy─ç manekina fantoma to nie bo co┼Ť tam, mnie nie obchodzi samo organizowanie tylko to co mi oferuje stowarzyszenie, narazie wopr to nic, ani sprz─Ötu fantom manekin, ani mo┼╝liwo┼Ťci po─çwiczenia a to mnie interesuje bo w tym pracuje, nie interesuj─ů mnie szkolenia dla szkole┼ä jak w wopr sta┼╝ysta regat itp to jest jaka┼Ť masakra kto si─Ö na to nabiera szkoda kasy ale jak kto┼Ť ma to spoko lecz mnie interesuj─ů w.wymienione rzeczy i p┼éac─ůc sk┼éadki oczekuj─Ö dost─Öpu i mo┼╝liwo─çi korzystania z tego wszystkiego.

stary ratownik 
Starszy Forumowicz WOPR

Wys│any: Pon Kwi 08, 2013 11:08 pm   

Zastanawiam si─Ö pwoli, czy Ty przeczyta┼ée┼Ť moje wczesniejsze wpisy. Ja nie chc─Ö Ci─Ö przekonywa─ç, dlaczego masz wst─ůpi─ç do naszej organizacji. RWR wsp├│┼épracuje i zrzesza osoby, kt├│rych nie namawia, a kt├│re same chc─ů z nami dzia┼éa─ç. U nas nie ma pracownik├│w na etatach, nie ma samochod├│w s┼éu┼╝bowych ... jest za to du┼╝o pracy spo┼éecznej, zaanga┼╝owania, wiary w dobre ratownictwo, w misj─Ö... du┼╝o plan├│w na przysz┼éo┼Ť─ç. NIKT nie przejada sk┼éadek cz┼éonkowskich, one s┼éu┼╝─ů ka┼╝demu z osobna i organizacji - jako ca┼éo┼Ťci.
Sk┼éadka to 50 z┼éotych, a z tego, co rozumiem, chcia┼éby┼Ť za to ... bardzo du┼╝o. Wszystko ju┼╝ napisa┼éem. W RWR, dla zainteresowanych jest dost─Öp do sprz─Ötu, szkole┼ä ... tylko jak sobie wyobra┼╝asz korzystanie za 50 z┼éotych przez ca┼éy rok ze wszytskiego? Fantom do nauki reanimacji (takie, jakie my mamy) to warto┼Ť─ç 15.000 z┼éotych. On si─Ö zu┼╝ywa, naprawa to du┼╝e koszty, fantomy do holowania - to nic, to jest dost─Öpne w ka┼╝dej chwili, ale musisz si─Ö zastanowi─ç, czego tak naprawd─Ö oczekujesz za tych kilka dych. Z tego, co widz─Ö, to ... wiele. Zadaj sobie raczej pytanie? Co ja daje mojej organizacji od siebie? Jak si─Ö anga┼╝uj─Ö, ile po┼Ťwi─Öcam jej czasu, jak j─ů wzmacniam ... - bo przeciez nie przez te "drobne" :) Wej┼Ťcie na besen to plus minus 7-109 z┼éotych, wi─Öc masz za to max kilka wej┼Ť─ç do wody. I ju┼╝. Sko┼äczy┼éa si─Ö Twoja sk┼éadka. Raczej Ty mnie przekonaj, ┼╝e jeste┼Ť warty cz┼éonkostwa. Jeden list polecony z kart─ů cz┼éonkowsk─ů to 5 z┼é. Po co organizacji cz┼éowiek, kt├│ry za 45 z┼éotych ┼╝yczy sobie .... cud├│w: nieograniczonego dost─Öpu do sprz─Ötu, szkole┼ä etc. Kto i za co ma Ci to zapewni─ç? Jeste┼Ť pewien, ┼╝e wp┼é─ůcaj─ůc 50 z┼é masz prawo tego ┼╝─ůda─ç? Nie mam do Ciebie pretensji, ale odnosz─Ö wra┼╝enie, ┼╝e si─Ö rozp─Ödzi┼ée┼Ť ... Myl─Ö si─Ö? Mo┼╝e Ty mnie przekonasz, ┼╝e jeste┼Ť wart i godzien ... by byc cz┼éonkiem jakiej┼Ť organizacji? :wink:

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: