www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zamkniêty przez: Osiola
Sro Kwi 10, 2013 3:44 pm
Nowy zwyczaj, czy to teraz taka "kultura" ??
Autor Wiadomo¶æ
Sympatyk ?? 
Czasem zaglÄ…da
Sympatyk??


Wiek: 69
Do³±czy³: 10 Kwi 2013
Posty: 2
Sk±d: WIELKOPOLSKA
Wys³any: Sro Kwi 10, 2013 10:06 am   Nowy zwyczaj, czy to teraz taka "kultura" ??

:cry: Zwróciłem "pani" a właściwie chyba paniusi pracującej w biurze WOPR WIELKOPOLSKA
że powinna się przedstawić. No i w konsekwencji paniusia owa zablokowała mój adres e-mail , że nie mogę do biura napisać. Oczywiście mogę napisać do prezesa, ale w sumie jako radiowiec mogę takie zachowanie nagłośnić w inny sposób wystawiając opinię całemu WOPR, ale w sumie nie o to idzie. Może po tym wpisie paniusia się opamięta i odblokuje możliwość pisania do biura, bez potrzeby zakładania kolejnego konta, czy kontaktu przez Prezesa. Tym bardziej mnie to irytuje, ze kontakt jest mi potrzebny po to , by wspierać i zasilać kasę WOPR.
Dzięki mnie kilkanaście osób już wpłaciło różne kwoty na konto WOPR. I zamierzam nadal prowadzić działania do dalszych wpłat, no chyba że organizacja jest tak bogata, iż te wszystkie wpłaty , to tylko niepotrzebne zawracanie komuś głowy.
_________________
Radiowiec
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomóg³: 8 razy
Do³±czy³: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wys³any: Sro Kwi 10, 2013 12:34 pm   

Zawsze można zadzwonić i wyjaśnić sprawę? Czy tam nie posiadają telefonu?
 
     
Sympatyk ?? 
Czasem zaglÄ…da
Sympatyk??


Wiek: 69
Do³±czy³: 10 Kwi 2013
Posty: 2
Sk±d: WIELKOPOLSKA
Wys³any: Sro Kwi 10, 2013 12:45 pm   

Mój wpis powstał dlatego, że już od zeszłego tygodnia próbowałem się dodzwonić. Niestety do dnia dzisiejszego do momentu wpisu nie miałem szczęścia. Żeby było SPRAWIEDLIWIE, Króciutko po ukazaniu się wpisu , jak tylko zauważyłem , że są czytania, spróbowałem napisać, i o dziwo . Mam już kontakt . Myślę , że będzie poprawny. szkoda tylko , że musiałem tę sytuację wywlec na forum. jestem daleki od robienia komukolwiek kłopotu, ale jednocześnie nie jestem smarkaczem , by mnie tak traktować, tym bardziej, że moje działania ostatnimi miesiącami są skierowane na pożytek WOPR - u z czystej sympatii i bezinteresownie. Jeśli jest możliwość, to proszę admina o usunięcie moich postów, które mam nadzieję już nie będą potrzebne. Pozdrawiam Brać WOPR-owską
_________________
Radiowiec
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 19