www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
prosze o opinie
Autor Wiadomo¶æ
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
  Wys³any: Pon Gru 26, 2005 9:29 pm   prosze o opinie

HDS napisa³/a:

"Porównanie zwłok ludzkich do jeża uważam za obraźliwe. To nie tylko moja opinia. Do tego nie potrzeba regulaminu" - a dla mnie obrazliwe jest to iz strasznie sie madrzycie i uwazacie za niewiadomo jakich madrych a tak naprawde nic ciekawego nie umieszczacie na tym forum(wraz z jednym jeszcze "tygryskiem")... w zwiazku z tym dasz sobie ostrzezenie badz jemu? Obrażliwe dla mnie jest tez to iz masz taki a nie inny avatar... "misiu"(<-jak to ktos na forum powiedzial) naprawde wiele rzeczy moze obrazac i wiele osob moze dostac ostrzezenie, chodzi mi jedynie o to bys bardziej roztropnie rozdawal te ostrzezenia i nie żadzil sie az tak bo wladze dal Tobie ktos a nie masz jej sam od siebie...

pozdro. mam nadzieje ze do konfliktu nie dojdzie tylko do jeszcze lepszej wspolpracy na forum i wrzucania jeszcze wiekszej liczby informacji niezbednych do dzialalnosci w WOPRze, bno chyba to jest najwazniejsze...

HDS mi zarzucil samowolke jako moderator.
mam propozycje dla HDS:
HDS jesli 3 osoby z forum podziela twoje zdanie to przestane byc moderatorem. stawiam dwa warunki - musza byc zalogowani wczesniej niz data tego postu oraz masz na to 14 dni.
3 osoby i pozbedziesz sie madralinskiego...
przepraszam za blad...juz poprawilem
  
 
 
 
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Do³±czy³: 20 Lip 2005
Posty: 420
Sk±d: Nowa Huta
Wys³any: Pon Gru 26, 2005 9:40 pm   Re: prosze o opinie

kovalsz napisa³/a:
HDS mi zazucil samowolke jako moderator.
mam propozycje dla HDS:
HDS jesli 3 osoby z forum podziela twoje zdanie to przestane byc moderatorem. stawiam dwa warunki - musza byc zalogowani wczesniej niz data tego postu oraz masz na to 14 dni.
3 osoby i pozbedziesz sie madralinskiego...



jak juz cos to zarzucil a nie zazucil to raz, dwa nie zarzucilem samowoli tylko poprosilem o wieksza rozwage i wieksze przemyslenie podejmowanych decyzji po za tym Twoj post brzmi jak ostatni krzyk rozpaczy, jak by Ci ktos lizaka odebral i zalisz sie ludziom... MOderuj sobie czlowieku ale bardziej uwaznie i wkoncu ogarnijcie jakis regulamin by bylo podloze dla Was do wystawiania ostrzezen etc i podloze dla uzytkownikow by nie przeginali paly...


pozdro

btw. to co wkleiles nie bylo wyslane do Ciebie, byla to prywatana korespondencja z baca, zatem czuje sie obrazony(ah... slawne juz jest to slowo) i dacie sobie po ostrzezeniu...?:P
_________________
www.hdkhutnik.com.pl
 
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Pon Gru 26, 2005 10:07 pm   

HDS napisa³/a:
Twoj post brzmi jak ostatni krzyk rozpaczy, jak by Ci ktos lizaka odebral i zalisz sie ludziom...

nie boje sie poddac opinii forumowiczow. chce sprawdzic czy wiecej jest takich osob jak ty... nie chce na sile nikomu przeszkadzac. moge madrzyc sie gdzies indziej. dostalem pozwolenie od adresata na umieszczenie tego postu tutaj. obrazasz w nim tez mnie...
chcialem ci powiedziec ze dluzej twojego zachowania nie bede tolerowal. albo zakonczysz ta bezsensowna polemike albo dostaniesz kolejne ostrzezenie tym razem ode mnie.
dalem ci szanse zachowac sie jak mezczyzna, ktory nie tylko gada ale potrafi poprzec swoje slowa czynem. drugiej szansy nie dostaniesz. nie bede wiecej komentowal twoich wypowiedzi, bo widze ze to nie ma sensu...
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Do³±czy³: 20 Lip 2005
Posty: 420
Sk±d: Nowa Huta
Wys³any: Pon Gru 26, 2005 10:18 pm   

kovalsz napisa³/a:
nie boje sie poddac opinii forumowiczow. chce sprawdzic czy wiecej jest takich osob jak ty
jakis niedowartosciowany chyba jestes...ja napisalem swoja, tylko i wylacznie swoja opinie


kovalsz napisa³/a:
dostalem pozwolenie od adresata na umieszczenie tego postu tutaj.
nie uwazasz ze powinienes sie tez mnie zapytac czy wyraze zgode na upublicznienie mojej prywatnej korespondencji?

kovalsz napisa³/a:
obrazasz w nim tez mnie...
w jaki sposob? przytocz mi choc jedno obrazliwe stwierdzenie, stwierdzilem jedynie fakty ktore dostrzeglem

kovalsz napisa³/a:
chcialem ci powiedziec ze dluzej twojego zachowania nie bede tolerowal....
boisz sie zdrowej krytyki? Troche mniej zadufania w sobie i bedzie GIT - nie uwazasz?


kovalsz napisa³/a:
albo zakonczysz ta bezsensowna polemike albo dostaniesz kolejne ostrzezenie tym razem ode mnie.
nie wiem jak mam odpisac, jak mam sie zachowac? Mam sie przestraszyc? taki byl cel Twojego postu?

kovalsz napisa³/a:
dalem ci szanse zachowac sie jak mezczyzna, ktory nie tylko gada ale potrafi poprzec swoje slowa czynem.
no trudno poprzec swoje slowa czynem przez kabelek i onitor. sorry wybacz ale takim magiem to ja nie jestem, jak mam Ci jeszcze swojhe argumenty uzasadnic? To Ci nie wystarcza?

kovalsz napisa³/a:
drugiej szansy nie dostaniesz. nie bede wiecej komentowal twoich wypowiedzi, bo widze ze to nie ma sensu...
znowu sie zapytam - boisz sie zdrowej krytyki i tym razem polemiki o swoich moich czyichs bledach?


btw. Zauwaz kto tu kogo caly czas obraza. Ja pisze z duzej litery(Ci, Twoje, Wam etc) a Ty non stop z malej... obrazasz mnie i jak bym byl modem(czego nie chce) dostal bys ostrzezenie za obrazanie innych uzytkownikow tego forum
_________________
www.hdkhutnik.com.pl
 
 
 
baca 
Zasłużony dla Forum WOPR

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2005
Posty: 348
Sk±d: Podhale
Wys³any: Pon Gru 26, 2005 10:46 pm   

HDS napisa³/a:
[ nie uwazasz ze powinienes sie tez mnie zapytac czy wyraze zgode na upublicznienie mojej prywatnej korespondencji?

Treść posta zamieściłem na forum moderatorskim... dotyczy bezpośrednio forum więc uważam że moderatorzy powinni je znać..

baca
 
 
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Do³±czy³: 20 Lip 2005
Posty: 420
Sk±d: Nowa Huta
Wys³any: Sro Sty 04, 2006 4:00 pm   

i jak kovalsz - nie umies zodpowiedziec? czy brakiem odpowiedzi przyznajesz sie do porazki?
_________________
www.hdkhutnik.com.pl
 
 
 
nemzi 
Site Admin


Do³±czy³: 26 Lut 2004
Posty: 136
Sk±d: Warszawa
Wys³any: Sro Sty 04, 2006 11:54 pm   

UstaliliÅ›my wÅ›ród moderatorów, że nie ma sensu kontynuować tych tematów na forum ogólnym. MyÅ›lÄ™, że dlatego kovalsz nie odpowiada – wynika to z sugestii innych moderatorów i mojej. Nie zrozum mnie źle – nie chodzi o zignorowanie twoich postów. ChciaÅ‚bym jednak, żeby przerzucić dyskusje na priv, gdzie, moim zdaniem, od poczÄ…tku powinna siÄ™ znaleźć.

pozdrawiam
 
 
 
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Do³±czy³: 20 Lip 2005
Posty: 420
Sk±d: Nowa Huta
Wys³any: Czw Sty 05, 2006 8:11 pm   

nie ja zaczalem zachowywac sie jak dziecko, nie ja rozpoczelem ten temat, nie ja zalilem sie spoleczenstwu na forum jak to mnie ktos "skrzywdzil". Kovalsz zaczal - niech skonczy
_________________
www.hdkhutnik.com.pl
 
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 17