www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zgoda MSW Åšwiebodzin
Autor Wiadomo¶æ
Jarzemski 
Wypowie się, choć w ostateczności


Do³±czy³: 14 Kwi 2014
Posty: 9
Sk±d: Bogatynia
Wys³any: Pon Kwi 14, 2014 12:30 am   Zgoda MSW Åšwiebodzin

Witajcie, należę do oddziału powiatowego WOPR Świebodzin, wiecie może kiedy w/w oddział będzie miał zgodę MSW, a dokładniej chodzi mi kiedy znajdzie się na liście https://msw.gov.pl/pl/bezpieczenstwo/nadzor-nad-ratownictwe/10071,Podmioty-uprawnione-do-wykonywania-zadan-ratownictwa-gorskiego-i-wodnego.html ? Z góry dzięki
 
     
siÅ‚aczka 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³a: 09 Sty 2012
Posty: 162
Sk±d: Pomorze
Wys³any: Pon Kwi 14, 2014 12:49 am   

Jak Åšwiebodzin dostanie to Was umieszczÄ….
A nie jesteście przypadkiem przygarnięci przez WOPR Województwa Lubuskiego jako jednostka terenowa? Hę.
 
     
Jarzemski 
Wypowie się, choć w ostateczności


Do³±czy³: 14 Kwi 2014
Posty: 9
Sk±d: Bogatynia
Wys³any: Pon Kwi 14, 2014 12:07 pm   

tego nie wiem. Ale nie ma ani Gorzowa, ani Zielonej Góry uprawnionej przez MSW. :???:
 
     
Heinman 
Forumowicz WOPR


Do³±czy³: 23 Mar 2013
Posty: 25
Sk±d: Zielona Góra
Wys³any: Pon Kwi 14, 2014 11:24 pm   

WOPR Województwa Lubuskiego ma - dostałem kserówkę jak prosiłem i chyba tylko MSW nie od razu wrzuca na strony swoje. Inne WOPRy nie występowały chyba ale mają z automatu jako jednostki Lubuskiego, chyba, że jednostką nie są. Gadaj z Waldkiem jak Ci potzrebne lub kieroniczką biura wojewódzkiego.
 
     
Jarzemski 
Wypowie się, choć w ostateczności


Do³±czy³: 14 Kwi 2014
Posty: 9
Sk±d: Bogatynia
Wys³any: Pon Kwi 14, 2014 11:52 pm   

Ok, ostatnio miałem problem z opłaceniem składki, bo nie było zgody MSW i chwilowo opłaciłem ją w
12. Ratownictwo Wodne Sława, ul. Jeziorna 11, Radzyń, 67-410 Sława.
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
Wys³any: Wto Kwi 15, 2014 1:54 am   

Heinman napisa³/a:
WOPR Województwa Lubuskiego ma - dostałem kserówkę jak prosiłem i chyba tylko MSW nie od razu wrzuca na strony swoje. Inne WOPRy nie występowały chyba ale mają z automatu jako jednostki Lubuskiego, chyba, że jednostką nie są. Gadaj z Waldkiem jak Ci potzrebne lub kieroniczką biura wojewódzkiego.


A tak z ciekawości, Które to jednostki utworzył WOPR Województwa Lubuskiego jako swoje jednostki terenowe. Zdaje się, że po marcu 2013 na terenie lubuskiego nie powstał żaden nowy WOPR.
 
     
norbi_desa 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
WPR WLKP


Pomóg³: 1 raz
Wiek: 37
Do³±czy³: 01 Wrz 2010
Posty: 137
Sk±d: Jarocin
Wys³any: Nie Kwi 27, 2014 4:42 pm   

Jarzemski napisa³/a:
Ok, ostatnio miałem problem z opłaceniem składki, bo nie było zgody MSW i chwilowo opłaciłem ją w
12. Ratownictwo Wodne Sława, ul. Jeziorna 11, Radzyń, 67-410 Sława.


po pierwsze dlaczego nie mogłeś opłacić składek skoro składki są członkowskie wewnątrzorganizacyjne i na to nie potrzeba jest zgoda MSW, a drugie co ma wspólnego Ratownictwo Wodne Sława z WOPR?
_________________
2011- MI
2011-SRW

WPR WLKP
www.wprwlkp.pl
 
 
     
Jarzemski 
Wypowie się, choć w ostateczności


Do³±czy³: 14 Kwi 2014
Posty: 9
Sk±d: Bogatynia
Wys³any: Pon Kwi 28, 2014 10:33 am   

Dostałem informację od WOPR, że trzeba opłacić składkę w podmiocie który ma zgodę MSW do wykonywania Ratownictwa Wodnego, a 12. Ratownictwo Wodne Sława, ul. Jeziorna 11, Radzyń, 67-410 Sława. Takową zgodę posiada i byłem zmuszony właśnie u nich opłacić składkę z uprawnieniem do pracy na rok 2014.
 
     
SoLo 
Stały bywalec
SoLo


Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 26 Maj 2013
Posty: 762
Sk±d: Centrum
Wys³any: Wto Kwi 29, 2014 8:37 am   

Jarzemski napisa³/a:
Dostałem informację od WOPR, że trzeba opłacić składkę w podmiocie który ma zgodę MSW do wykonywania Ratownictwa Wodnego,

Przynajmniej dali Ci uczciwą informację - że aby spełnić jeden z warunków uznania Cię za ratownika wodnego (co w konsekwencji - po spełnieniu pozostałych wymogów -uprawnia do pracy) - musisz być członkiem podmiotu uprawnionego do wyk. rat. wodnego.
Zwraca uwagę fakt do jakiej sytuacji, dr J.T. doprowadził WOPR i pozostawił. WOPR,y nie posiadające zgody (a uzyskanie jej trwa) muszą swoich ratowników wodnych (w trosce o to aby mogli być uznanymi za właśnie ratowników wodnych) odsyłać do uprawnionych podmiotów lub co gorsza zwykle z niewiedzy, nawet nie informują swoich członków, że opłata składki może tylko potwierdzać członkostwo w danej jednostce WOPR - co nie jest spełnieniem wymogu Ustawowego "bycia członkiem podmiotu uprawnoinego" - jeśli dany WOPR tej zgody nie posiada. Tak właśnie dr J.T. i jego ZG "zwieńczyli" 50 lat dorobku WOPR i dr J.T. afiszuje się nadal na stronie http://www.wopr.pl jakby nic się nie stało.
_________________
Pozdrawiam
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 18