www.forum.wopr.net.pl Strona Główna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Mam pytanie.
Autor Wiadomość
sdf 
Czasem zagląda


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Sedziszow Mlp
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 9:29 pm   Mam pytanie.

Czy od tego roku obowiązkowo , przy podbijaniu legitymacji WOPR należy mieć podbite badania lekarskie ? Słyszałem , że od tego roku nie są wymagane ?
Proszę o szybką odpowiedz , DZIĘKUJĘ.
 
     
She! 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 200
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 9:49 pm   

w Olsztynie nie wymagane
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 9:53 pm   

Badania lekarskie nie mają nic wspólnego z podbijaniem legitymacji na dany rok :cool:
 
     
Perykles
Starszy Forumowicz WOPR


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 419
Skąd: inąd
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 10:15 pm   

Faktycznie badania lekarskie nie są już wymagane w tym roku a konkretnie od 7 grudnia 2009 kiedy to weszła w życie UCHWAŁA NR 8/4/IX/09 ZARZĄDU GŁÓWNEGO WOPR z dnia 6 grudnia 2009 roku . Załącznik do tej uchwały zawiera REGULAMIN PROWADZENIA DOKUMENTACJI, KORESPONDENCJI I EWIDENCJI w krórym możemy przeczytać co następuje
§ 9
Ważność uprawnienia do pracy w legitymacji członka WOPR na dany rok nadaje i potwierdza prezes właściwej jednostki wojewódzkiej WOPR lub upoważniona przez niego osoba, w tym prezes jednostki terenowej WOPR, po:
1) Opłaceniu składki członkowskiej;
2) Odbyciu unifikacji lub weryfikacji, zgodnie z odrębnie obowiązującymi w tej sprawie przepisami;
3) Okazaniu ważnej karty identyfikacyjnej WOPR.
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Dołączyła: 27 Lis 2005
Posty: 831
Skąd: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 8:41 am   

No dobra ale sami zobaczmy jak to wygląda kiedy chce odbyć jakiekolwiek szkolenie organizowane przez ZG musze posiadać badania lekarskie ,wiec predzej czy później itak kazdy z nas musi je zrobić .

Pozdrawiam
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12