www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Praca nad morzem
Autor Wiadomo¶æ
lecol
Wypowie się, choć w ostateczności


Do³±czy³: 20 Mar 2009
Posty: 9
Sk±d: Wlkp.
Wys³any: Pon Mar 23, 2009 10:44 pm   Praca nad morzem

Jestem MR i mam 16 lat, nie mam żadnego doświadczenia (swoją drogą ładna reklama:)). Czy w takim przypadku mam szansę dostać pracę nad morzem? Jeśli tak, to gdzie byście proponowali?
Pzdr.
 
     
Laska 
Forumowicz WOPR



Do³±czy³: 11 Mar 2009
Posty: 28
Sk±d: Lublin
Wys³any: Wto Mar 24, 2009 1:17 am   

Masz szansę dostać się nad morze jesli masz odpracowany staz 100h :)

Swoja droga polecam Rewal na poczatek. Duzo sie nauczysz, aczkolwiek ciezka praca Cie nie ominie....no ale to normalne, w koncu to morze ;)

pozdr.
 
     
lecol
Wypowie się, choć w ostateczności


Do³±czy³: 20 Mar 2009
Posty: 9
Sk±d: Wlkp.
Wys³any: Wto Mar 24, 2009 7:13 pm   

Dzięki. Ktoś jeszcze by jakąś miejscowość polecił/odradził?
 
     
michal88 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 17 Maj 2005
Posty: 194
Sk±d: owni
Wys³any: Sro Mar 25, 2009 5:33 pm   

Co do pracy i nauki to kazda miejscowosc w sumie jest dobra.

Odradzam Pobierowo, bo szef plazy mało umie, a ratownicy tam podchodzą zbyd olewczo do pracy.

Rewal, z tego co wiem jest ok, ale ostatnio kumpel mówił mi ze atmosfera jest lipna.

Niechorze to sobie poczyatj w temacie niechorze.

Wibor - bede tam jechał 3 raz i gorąco polecam. Mozna się naprawde wiele nauczyc o ratownictwie i spędzic miło czas w dobrej ekipie.
 
     
wopr rewal 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 20 Lut 2006
Posty: 535
Sk±d: Sosnowiec
Wys³any: Czw Mar 26, 2009 4:54 pm   

Michał 88,jeżeli dla kogoś jedyną rozrywką jest wypalenie skręta to faktycznie w Rewalu atmosfera była dla niego,,lipna" ale nie przejmuj się za to wyszkolenie i morale jest wysokie nie wspomne o imprezach.Pozdrawiam Międzyzdroje i spokojnego SEZONU
 
     
Goethik 
Forumowicz WOPR
I'm the one.


Wiek: 34
Do³±czy³: 15 Cze 2008
Posty: 26
Sk±d: Koszalin
Wys³any: Czw Mar 26, 2009 5:32 pm   

Poznałem kilku takich ratowników którzy popalają trawę i szczerze mam to gdzieś ważne że nie palą w pracy, są normalni w pracy i nie są nałogowcami. Gorzej, jak są wśród nas ratownicy którzy sięgają po narkotyki z górnej półki (amfetamina, extasy)... Trawa to narkotyk miękki nie powoduje aż takich szkód w organizmie a czasami wręcz przeciwnie... coraz więcej krajów jest za legalizacją trawy w kierunku leczniczym (pomaga na gruźlice, grype, astme, po chemio-terapi, pomaga również ludziom dotkniętym chorobą alzheimera). Ma też swoje minusy w postaci zaników pamięci oraz koncentracji lecz takie skutki najczęściej dotykają nałogowców. Alkohol chyba nie ma tylu pozytywnych stron, jak by nie patrzył to i to ma swoje plusy i minusy.

ps. słyszałem że na nie których kąpieliskach prowadzone są narko-testy...? :grin:

ps 2. wydaję mi się że na temat marihuany należało by założyć nowy temat bo dużo by można było o tym pisać :razz:
_________________
Signed, Cikson.
 
 
     
michal88 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 17 Maj 2005
Posty: 194
Sk±d: owni
Wys³any: Pi± Mar 27, 2009 2:26 pm   

WOPR Rewal,

pisze tylko co dowiedziałem się od znajomego. Po prostu stwoerdził że w Międzyzdrojach jest lepsza atmosfera niż w Rewalu. Miał na myśli i prace, jak i po pracy.

Pozdrawiam Rewal!!
 
     
wopr rewal 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 20 Lut 2006
Posty: 535
Sk±d: Sosnowiec
Wys³any: Pi± Mar 27, 2009 7:14 pm   

Nie licytujmy się,niech każdy jeżdzi gdzie uważa,pozdro
 
     
tomek_wwo 
Wypowie się, choć w ostateczności


Wiek: 38
Do³±czy³: 10 Kwi 2009
Posty: 6
Sk±d: Wejherowo
Wys³any: Pi± Kwi 10, 2009 12:23 pm   

Jak na poczÄ…tek odradzam prace w Wladyslawowie , tam jest naprawde duzo pracy dla doswiadczonych ratownikow, moze w Ostrowie? to jest pomiedzy Karwia a Jastrzebia Gora. Jak na poczatek to napewno dobre kapielisko
_________________
Zawodowy ratownik WOPR, Ratownik Medyczny, Strażak, Starszy sternik motorowodny, Nurek
 
 
     
Ginter47 
Forumowicz WOPR



Do³±czy³: 07 Mar 2009
Posty: 26
Sk±d: A po co to komu
Wys³any: Czw Lip 23, 2009 1:24 am   GdaÅ„sk

Bardzo polecam mój Gdańsk. Atmosfera jest świetna zrówno jeśli chodzi o pracę jak i atmosferę między ratownikami, gestor to Gdański MOSIR więc wszystko pod kątem umów, prawnym jest jak najbardziej na miejscu, sprzęt wykorzystywany w ratownictwie wysokiej klasy, brak kolonii, praca od 10-tej do 18-tej(zgodnie z umową), brak jakichkolwiek pogadanek odnośnie bezpieczeństwa w wodzie i nad wodą(takie rzeczy są nagłaśniane w tamtejszych mediach przez wybrane do tego celu osoby z naszej woprowskiej organizacji i jest to czynione przed rozpoczęciem sezonu), bez nudnych jak flaki z olejem zebrań, do wyboru praca na trzech kąpieliskach - Jelitkowo, Brzeźno, Stogi. Niezłe zarobki jak dla ratowników, MR - 1200 zł na łapę, RW - 1500zł na rękę a dla szefa kąpieliska 1600 zł. Jak widać bardzo dużo plusów, ale i są minusy. Minusy to takie że do pracy są przyjmowani w pierwszej kolejności ratownicy z Gdańska i okolic, a potem dopiero z innych części Polski. Drugi minus to taki, że MOSIR dla takich ratowników spoza Gdańska nie zapewnia zakwaterowania i wyżywienia - to już we własnym zakresie.
 
     
mati82 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Wiek: 41
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 873
Sk±d: Sopot !
Wys³any: Czw Lip 23, 2009 2:43 am   

Ginter47 napisa³/a:
do wyboru praca na trzech kąpieliskach - Jelitkowo, Brzeźno, Stogi.


dodatkowo: Sobieszewo
 
     
Ginter47 
Forumowicz WOPR



Do³±czy³: 07 Mar 2009
Posty: 26
Sk±d: A po co to komu
Wys³any: Pi± Lip 31, 2009 1:36 am   Co do GdaÅ„ska

Witam wszystkich. Dzięki Mati82 za podpowiedź. No zgadza się. Sobieszewo - całkiem o tym zapomniałem. Ale jak dla mnie to trochę za daleko by spod Bramy Żuławskiej/stadionu żużlowego GKS"Wybrzeże-Lotos" Gdańsk tłuc się autobusem "112" lub "168". Pozdro.
_________________
Grass29
 
     
mati82 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Wiek: 41
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 873
Sk±d: Sopot !
Wys³any: Sob Sie 01, 2009 8:53 am   

plaża bardzo ładna, chyba najładniejsza w 3mieście, warto jechać 45 min na tą plaże
 
     
Ginter47 
Forumowicz WOPR



Do³±czy³: 07 Mar 2009
Posty: 26
Sk±d: A po co to komu
Wys³any: Pon Wrz 14, 2009 12:52 am   

Witaj Mati. A to fakt, sobieszewska plaża, jak i sama wyspa to ładny zakątek i jeśli pozwolisz - wtrącę tu wątek historyczny. Bo tak między nami mówiąc (fakt jest niezaprzeczalny) to miejsce upodobał sobie w latach 30-tych XX wieku czyli gdy Gdańsk istniał wtedy jako Wolne Miasto Gdańsk, namiestnik kraju Gdańsk - Prusy Zachodnie (Danzig - West Preusen) gauleiter (i obergruppenfuhrer SS) Albert Forster który w prezencie urodzinowym otrzymał od samego wodza III Rzeszy - Adolfa Hitlera modrzewiowy domek przy dzisiejszej ulicy Lazurowej który był jego letnią rezydencją, a dzisiaj ten obiekt nazywa się "forsterówką"(pomimo że nie każdy wie o jego istnieniu). A uliczka ta też prowadzi do plaży. Pozdro.
_________________
Grass29
 
     
Osiola 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomóg³: 2 razy
Do³±czy³: 30 Wrz 2007
Posty: 499
Sk±d: ÅšwinoujÅ›cie
Wys³any: Pon Wrz 14, 2009 12:51 pm   

Goethik napisa³/a:
Trawa to narkotyk miękki nie powoduje aż takich szkód w organizmie a czasami wręcz przeciwnie


wiekszego debilizmu nie slyszalem jak zyje

a wracajac do tematu, mozesz sprobowac do swinoujscia, w tym roku przyjmowali po kursie ml rat wg nowych zasad moze uda Ci sie w przyszlym roku zalapac
_________________
1183

www.wopr.swi.pl
http://www.facebook.com/wopr.swinoujscie
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytañ do SQL: 17