www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: DeVu
Pi± Maj 25, 2012 8:39 am
prosze o odp
Autor Wiadomo¶æ
jakas tam ratowniczka
Go¶æ
Wys³any: Pon Sie 09, 2004 6:50 pm   prosze o odp

czesc jestem mlodszym ratownikiem miesiac temu skonczylam kurs mam 15 lat i nie wiem co mam teraz robic prosze o odp jak to jest z tymi godzinami spolecznymi czy mam szanse dostac jakas prace a moze cos na koloniach ???? jak sie wkrecic do wopru nie tyle pracowac zarabiac kase co dzialac cos robic jestem starsznym zapalencem ale czuje i jest mi przykro z tego powodu ze wopr to taki zamkniety swiatek niechcetnie przyjmujacy nowych...:(
 
 
warszawiak
Go¶æ
Wys³any: Sro Sie 11, 2004 4:00 pm   odp

Myślę że powinnaś prubować dalej czasem można spotkać w WOPR ludzi zapatrzonych karierą ale są tacy którzy chętnie pomogą ci. sprubuj popracować społecznie w jakimś biurze WOPR-U lub w jakieś drużynie. A co do pracy to na początku musisz postarać się o doświadczenie !!
 
 
Wujek dobra rada
Go¶æ
Wys³any: Pi± Sie 13, 2004 10:38 pm   praca? godziny? Czemu wiecej takich MR-czek nie ma?!

Wiatm, jesli chcesz cos zrobic, potrzebujesz odrobic swoje godziny spoleczne (bodajze potrzebujesz 20-tu? - najlepiej zapytaj swojego instruktora, z ktorym milas kurs - zadzwon po prostu!) ... no wiec jesli chcesz zaczac sie krecic w tym, wcale nie tak zamknietym swiatku, to pomoz mi nad Zegrzem. Pracuje tam jako RW i w ten weekend otwieram kapielisko, wiec beda klasyczne dyzury, bo dotychczas trzeba bylo wiecej pracowac przy przygotowaniach technicznych. W ciagu tygodnia jest mniej pracy, w weekendy przychodzi duzo wiecej osob. Pracuje w porcie Pilawa - tam, gdzie na pewno mialas szkolenie na Wodnego (i pewnie sie spotkalismy, bo wtedy tez w weekendy tam pracowalem) od 9 rano do 17tej. Skontaktuj sie ze mna, jesli chcesz, najlepiej telefon: 501-605-001, albo mail: hanoosh@poczta.onet.pl, ale w zwiazku z praca odbieram co pare dni. Do ewentualnego zobaczenia i glowa do gory! :o
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Pi± Cze 17, 2005 4:31 pm   wskazowka...moze cenna

niestety narazie praca tylko spoleczna...a napewno oficjalnie niewiele mozesz zarobic. Warto jednak popracowac spolecznie dla doswiadczenia i wyrobienia znajomosci. Wszedzie powinni chentnie przyjac dodatkowa pare rak do pracy wiec mozesz pracowac prawie wszedzie. Ja polecam morze ale to dosc trudna praca i moze lepiej zaczac od czegos latwiejszego. Pamietaj ze za prace spoleczna nie tylko ty powinnas byc wdzieczna ale tez i ratownicy ktorym pomagasz.
Zycze szczescia i wytrwalosci w pracy!!
ps. uwazaj na ratownikow bo straszni podrywacze:)
 
 
 
Desa 
MÅ‚odszy Forumowicz
Norbi-WOPR


Wiek: 37
Do³±czy³: 30 Cze 2005
Posty: 17
Sk±d: Jarocin
Wys³any: Czw Cze 30, 2005 9:56 am   

i tu sie z toba kovalsz zgodze a wszczegolnosci z tym oststnim zdaniem :lol: znam to po sobie.
 
 
 
michal88 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 17 Maj 2005
Posty: 194
Sk±d: owni
Wys³any: Czw Cze 30, 2005 1:07 pm   

Ja w tamtą sobote skończyłem kurs jestem młodszym ratownikiem WOPR już robie te 100 godzinek. Narazie pracuje nad miejscowym zalewem i nie martwie się że kasy nie dostaje. Ważne jest dośwaiadczenie i przy okazji znajomości. Jak się często pojawiasz to cię zapamiętują i póżniej zawsze możesz liczyć na jakąś fuche , zastępstwo czy coś takiego.

P.S pytajcie się Waszych instruktorów. Ja tak zrobiłem i siedze na molu ...
 
 
pater 
Doświadczony Forumowicz WOPR
MÅ‚odszy Ratownik


Wiek: 34
Do³±czy³: 05 Lip 2005
Posty: 53
Sk±d: Zdzieszowice
Wys³any: Wto Lip 05, 2005 7:46 pm   

ja popieram większość nabijaj se godzinki społeczne poznasz dużo ludzi i wogule :) Ja dopiero zaczełem kurs na młodszego ratownika i jest OK
 
 
 
wiolaha 
Doświadczony Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR


Wiek: 35
Do³±czy³a: 19 Lip 2005
Posty: 67
Sk±d: Chorzów
Wys³any: Sro Lip 20, 2005 4:38 pm   

Ja jestem MR i robie godzinki spoleczne jak je zrobie bede starac sie o prace. Najlepiej jak zrobisz nadgodzinki spoleczne na odkrytym basenie to wtedy predzej znajdziesz fuche bo wszyscy beda widziec ze masz juz doswiadczenie. Pozdrowko 3maj sie
 
 
 
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Do³±czy³: 20 Lip 2005
Posty: 420
Sk±d: Nowa Huta
Wys³any: Czw Lip 21, 2005 9:27 am   

Wvale nie jest powiedziane ze trzeba nabijać godziny spoleczne. Jak sie komuś uda zalapać na kąpielisko(np) i dostawac za to kase to jego szczescie i wcale nie ma prikazu robienia obowiazkowo godzin spolecznych
_________________
www.hdkhutnik.com.pl
 
 
 
noname89 
Forumowicz WOPR


Wiek: 34
Do³±czy³: 25 Lip 2005
Posty: 34
Sk±d: PoznaÅ„
Wys³any: Sro Sie 24, 2005 12:35 am   

no obowiazku niema ale tak jak juz moja poprzedniczka mowila ze jesli bedziesz sie staral w przyszloscio prace i jesli twoj pracodawca zobaczy duza ilosc godzin spolecznych to odrazu bedize wiedzial z kim ma do czynienia;]
 
 
 
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Do³±czy³: 20 Lip 2005
Posty: 420
Sk±d: Nowa Huta
Wys³any: Wto Sie 30, 2005 10:14 pm   

noname89 napisa³/a:
...odrazu bedize wiedzial z kim ma do czynienia;]
tak bedzie wiedzial ze ma doczynienia z osoba ktora sie nie ceni i ktora bedzie pracowala za nedzne grosze
_________________
www.hdkhutnik.com.pl
 
 
 
noname89 
Forumowicz WOPR


Wiek: 34
Do³±czy³: 25 Lip 2005
Posty: 34
Sk±d: PoznaÅ„
Wys³any: Pi± Wrz 02, 2005 9:13 am   

Nieprawda....moim zdaniem jesli ktos pracuje spolecznie to nie dlatego ze jest jakis glupi czy cos i sie nieceni tylko poto aby nabrać doświadczenia i wprawy w tym co sie robi
Bo w koncu nikt od samego poczatku niejest doskonały(mowie tu o ratownikach młodszych)
 
 
 
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Do³±czy³: 20 Lip 2005
Posty: 420
Sk±d: Nowa Huta
Wys³any: Pi± Wrz 02, 2005 10:42 pm   

noname89 napisa³/a:
...moim zdaniem jesli ktos pracuje spolecznie to nie dlatego ze jest jakis glupi czy cos i sie nieceni tylko poto aby nabrać doświadczenia i wprawy w tym co sie robi
nie nazywam nikogo glupcem kto pracuje spolecznie to po pierwsze, a po drugie doswiadczenie zdobedziesz rownież jak Ci beda za to placic.

Pozdrawiam
_________________
www.hdkhutnik.com.pl
 
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytañ do SQL: 17