www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
WOJNY CIĄG DALSZY CZYLI , CZY JEST SZANSA NA NORMALNOŚC
Autor Wiadomo
She! 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl


Pomg: 1 raz
Doczy: 06 Mar 2009
Posty: 200
Skd: Olsztyn
Wysany: Sro Cze 10, 2015 12:57 pm   

Perykles napisa/a:
PB napisa/a:
Perykles ty taki z natury jesteś ... nie teges? Czy tylko udajesz? ...
Nie udaję ... samo tak wychodzi jak patrzę na operatywność i w ogóle poziom funkcjonowania nowego zarządu którego jesteś członkiem. Aktualny zarząd to dopiero jest "nie teges" i tu określenie to pasuje jak ulał bo wnioskuję z Twojej wypowiedzi że ma raczej negatywne konotacje.
PB napisa/a:
... Czy kochasz JT i bajzel jaki nam zgotował? ...
Nie wydaje ci się że wmawianie wszystkim którzy się z Tobą nie zgadzają lub mają inny osąd sytuacji że są fanami JT lub że działają w porozumieniu z JT jest po prostu śmieszne? Nie dość że argumentacja taka jest żenująco niska to wydaje mi się że wieloletni sprzymierzeniec a nawet sojusznik (żeby nie powiedzieć poplecznik) JT w jego działaniach nie powinien takich zarzutów wysuwać.
PB napisa/a:
...Oficjalna strona WOPR (KRS 50111) jest zgwopr.pl. I nie ma tu co myśleć.
Strona wopr.pl jest prywatną stroną. To że ktoś kiedyś ją ukradł i z niej póki co korzysta - to inna sprawa...
Jeśli przyjmiemy (bo na to niestety wygląda) że strona zgwopr.pl to strona ZG WOPR to faktycznie nie ma sprawy i zarząd robi sobie na niej co chce tylko szkoda że WOPR (czyli właściwie członkowie) nie mają swojej strony organizacyjnej.
Jeśli natomiast strona wopr.pl (przez większość uważana za oficjalną stronę WOPR) została ukradziona to powinno się podjąć kroki w celu jej odzyskania ale do tego trzeba by się wykazać minimum chęci i operatywności a zwłaszcza tej drugiej naszemu zarządowi brakuje .Chęci może i są ale nic z nich nie wynika i to nie tylko w tej sprawie.
Jeśli domena została przekazana bezprawnie to być może już na poziomie NASKu udałoby się sprawę załatwić (ale czy ktokolwiek w ogóle to sprawdzał :???: ). Jeśli trzeba by było iść do sądu to myślę że jedna rozprawa załatwiłaby sprawę (jeśli by się w ogóle odbyła).


Mhhhh to chyba nie znasz wszystkich faktów które tu już na temat strony pisałem.
Stronę wopr.pl stworzyłem ja poświęciłem na to ładny kawałek czasu, i wydaje mi się że zrobiłem wszystko co możliwe żeby stronę odzyskać - łącznie w wysłaniem wezwania do JT o Zaniechanie Naruszeń do Praw Autorskich gdyż WOPR nigdy oficjalnie strony ode mnie nie dostał. Zrobiłem ją i już. Strona aby zatrzeć kto co i kiedy przeszła przez kilka rąk (osób związanych z JT) łącznie z Warszawskim WOPR. Na co dokumenty mam. NASK, home.pl były pierwszymi które o kradzieży się dowiedziały ale jak sam widzisz mają to w d.... . Oficjalne pisma poszły i cisza, została skradziona nie tylko strona, domena ale i cały serwer za który WOPR płacił przez kilka lat ale i tak dla NASK i home.pl nic to nie znaczy.
Potrzebna jest sprawa w sądzie ale na to potrzeba trochę czasu - sądy są w Polsce niezbyt szybkie.
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomg: 5 razy
Wiek: 59
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Skd: Stołeczne WOPR
Wysany: Sro Cze 10, 2015 4:59 pm   

Dzięki She za wsparcie
 
     
Perykles
Starszy Forumowicz WOPR


Pomg: 21 razy
Doczy: 15 Gru 2009
Posty: 419
Skd: inąd
Wysany: Sro Cze 10, 2015 6:22 pm   

She! napisa/a:
...Mhhhh to chyba nie znasz wszystkich faktów które tu już na temat strony pisałem. ...
Kiedy właśnie NIE PISAŁEŚ i także nikt inny nie uznał za stosowne podzielić się powyższym informacjami w temacie domeny choć ta sprawa była poruszana już czas jakiś temu.
PB napisa/a:
Dzięki She za wsparcie
No to Ci wsparcia udzielił. :lol:

Nie zmienia to faktu że w świetle powyższych informacji sprawa faktycznie wygląda nieco inaczej choć nie powinniśmy wyciągać takich informacji wręcz na siłę. A w ogóle to informacje takie powinny się znaleźć na stronie zgwopr.pl jako oficjalne stanowisko (wraz z podjętymi działaniami) w sprawie domeny wopr.pl aby nikt nie miał wątpliwości po co i dlaczego jest strona zgwopr.pl.
Na forum natomiast cofnąłem się duuużo wstecz (bo może jednak przeoczyłem oraz pamięć ludzka jest zawodna) i jakoś nie znalazłem choć twierdzisz przeciwnie powyższych informacji na temat domeny wopr.pl :neutral: . Jeśli podasz link to uderzę się w pierś jednak myślę że robić tego raczej nie będę musiał :wink:
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomg: 5 razy
Wiek: 59
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Skd: Stołeczne WOPR
Wysany: Pi Cze 12, 2015 8:02 am   

Perykles napisa/a:
w ogóle to informacje takie powinny się znaleźć na stronie zgwopr.pl jako oficjalne stanowisko (wraz z podjętymi działaniami) w sprawie domeny wopr.pl aby nikt nie miał wątpliwości

Też tak się wydawało ale może jednak poczekać na efekty, może i wolnych ale działań, a nie robić z naszej strony szczekaczki.

Perykles napisa/a:
po co i dlaczego jest strona zgwopr.pl.

A mi się wydaje, że osoby, które czytają stronę zgwopr.pl to nie debile i nie trzeba ich informować dlaczego ona powstała i dlaczego zarząd nie może korzystać z poprzedniej.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapyta do SQL: 16