www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
ZAROBKI RATOWNIKÓW
Autor Wiadomo
za459
Młodszy Forumowicz


Pomg: 1 raz
Doczy: 31 Sie 2010
Posty: 19
Skd: Polska
Wysany: Nie Cze 16, 2013 9:52 pm   

Kati napisa/a:
mam takie doświadczenie, że od 4 lat pracowałam nad jeziorami, a poza sezonem na basenie ale to akurat zbytniego znaczenia nie ma. Jestem na 3 roku ratownictwa medycznego, wyczynowo trenowałam pływanie, rownictwo sportowe a teraz thriatlon. Cenię się dużo wyżej niż te 900 zł. Późno zaczęłam szukać bo późno się okazało, że będę mogła gdzieś jechać.
Zresztą znalazłam już pracę i nie za 900 zł za 30 dni bo to jest kpina. Jeszcze praca na czarno

Praca nad jeziorem, nawet dużym i obleganym kąpielisku ma się nijak do tego z czym można się spotkać nad morzem, więc gestorzy rzadko biorą pod uwagę takie doświadczenie. Trzeci rok ratownictwa medycznego. Brak dyplomu - brak jakichkolwiek uprawnień uprawnień. Prawie robi wielką różnicę (postaw się w roli pracodawcy, równie dobrze mogłaś ślizgać się na warunkach aż do 3 roku w Wyższej Szkole w Pcimiu Dolnym - broń Boże nie twierdzę że tak jest w Twoim przypadku. Prawdziwym sprawdzianem Twoich umiejętności jest państwowy egzamin zawodowy). A Twoich sportowych wyczynów niestety nie można zweryfikować na etapie składania cv, z resztą kondycja to nie wszystko. Trzeba nabrać pewnych nawyków i zdolności obserwacji, pobiegać do paru akcji, zobaczyć z czym to się je. Wtedy będziesz mogła pochwalić sie doświadczeniem i wymagać adekwatnych pieniędzy za Twoją pracę. To tak abstrachując od kwoty 900 zł, która rzeczywiście jest kpiną. Pozdro i spokojnego sezonu :wink:
 
     
She! 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl


Pomg: 1 raz
Doczy: 06 Mar 2009
Posty: 200
Skd: Olsztyn
Wysany: Pon Cze 17, 2013 10:34 am   

ratol napisa/a:
She! napisa/a:
MultiGrupa z AQUASFERY w Olsztynie z kazdego ratownika wyciąga do swojej kasy 5pln za godzinę. Przetarg wygrany za ok 15.00 ratownik dostaje 9-9,5pln

A ile z każdego ratownika wyciągał do swojej kasy wiceprezes warmińsko-mazurskiego WOPR, kiedy zarządzał ratownikami na AQUASFERZE?


Mhh nie wiem to że założył sobie firmę i zrobił konkurencję WOPR to sprawa jego postawy moralnej ... nie jest już wiceprezesem.
 
     
Phil21 
Młodszy Forumowicz
RW + KPP


Doczy: 28 Lip 2012
Posty: 18
Skd: Poznań
Wysany: Wto Lip 09, 2013 3:06 pm   

ASEKURACJA (Dziwnów, Rewal, Trzęsacz, Łukęcin, Śliwin)
1400 netto + pełne wyżywienie + zakwaterowanie
 
     
piotrowski_konrad
Czasem zagląda


Doczy: 10 Gru 2004
Posty: 2
Skd: Ciechanów
Wysany: Nie Sie 03, 2014 10:44 am   

Ile na dzień dzisiejszy zarabiają ratownicy w Parku Wodnym Warszawianka?
 
     
She! 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl


Pomg: 1 raz
Doczy: 06 Mar 2009
Posty: 200
Skd: Olsztyn
Wysany: Nie Sie 03, 2014 1:22 pm   

za459 napisa/a:
Kati napisa/a:
mam takie doświadczenie, że od 4 lat pracowałam nad jeziorami, a poza sezonem na basenie ale to akurat zbytniego znaczenia nie ma. Jestem na 3 roku ratownictwa medycznego, wyczynowo trenowałam pływanie, rownictwo sportowe a teraz thriatlon. Cenię się dużo wyżej niż te 900 zł. Późno zaczęłam szukać bo późno się okazało, że będę mogła gdzieś jechać.
Zresztą znalazłam już pracę i nie za 900 zł za 30 dni bo to jest kpina. Jeszcze praca na czarno

Praca nad jeziorem, nawet dużym i obleganym kąpielisku ma się nijak do tego z czym można się spotkać nad morzem, więc gestorzy rzadko biorą pod uwagę takie doświadczenie. Trzeci rok ratownictwa medycznego. Brak dyplomu - brak jakichkolwiek uprawnień uprawnień. Prawie robi wielką różnicę (postaw się w roli pracodawcy, równie dobrze mogłaś ślizgać się na warunkach aż do 3 roku w Wyższej Szkole w Pcimiu Dolnym - broń Boże nie twierdzę że tak jest w Twoim przypadku. Prawdziwym sprawdzianem Twoich umiejętności jest państwowy egzamin zawodowy). A Twoich sportowych wyczynów niestety nie można zweryfikować na etapie składania cv, z resztą kondycja to nie wszystko. Trzeba nabrać pewnych nawyków i zdolności obserwacji, pobiegać do paru akcji, zobaczyć z czym to się je. Wtedy będziesz mogła pochwalić sie doświadczeniem i wymagać adekwatnych pieniędzy za Twoją pracę. To tak abstrachując od kwoty 900 zł, która rzeczywiście jest kpiną. Pozdro i spokojnego sezonu :wink:


Mhh dlaczego praca nad jeziorem ma się nijak do morza może ktoś mi wytłumaczy ??
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomg: 5 razy
Wiek: 59
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Skd: Stołeczne WOPR
Wysany: Nie Sie 10, 2014 8:55 pm   

Pracowałem nad morzem, pracowałem nad rzeką, pracowałem na jeziorach i na basenie.
I wcale najwięcej nie działo się nad morzem. Niejedno kąpielisko na jeziorach jest większe od kąpielisk morskich.
Ludziska mają tam mniej szacunku do wody i włażą mimo, że nie umieją pływać.
Nad morzem jest więcej osób w wodzie? Oj spierałbym się z tym. Jest dużo osób, jest i dużo ratowników (znacznie więcej niż na śródlądziu).
Fala prądy wsteczne - i owszem. Sposób pracy inny.
Ale zapraszam do podjęcia akcji na rzece gdzie prąd jest ok. 1 m/s (tylko), brzegi małodostępne, pod wodą nie wiadomo co się czai, a filary mostów po drodze.
Fakt - nad morzem poznasz co to jest siła wody. Ale na rzekach górskich poznasz to z zupełnie innej strony. I wcale nie łatwiejszej
 
     
siłaczka 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Doczya: 09 Sty 2012
Posty: 162
Skd: Pomorze
Wysany: Nie Sie 10, 2014 8:57 pm   

piotrowski_konrad napisa/a:
Ile na dzień dzisiejszy zarabiają ratownicy w Parku Wodnym Warszawianka?

A Ty to jako Konrad - brat Piotrka, jako WOPR Ciechanów, WOPR z Pułtuska czy w imieniu Telaka się pytasz?
 
     
tofibox 
Wypowie się, choć w ostateczności


Wiek: 58
Doczy: 04 Mar 2013
Posty: 8
Skd: Brescia
Wysany: Pon Mar 13, 2017 9:12 am   

Lago di Garda; Lombardia; Italia; basen odkryty ok. 30 x 12 m; glebokosc max. 1.60 m; srednio 40-60 osob dziennie; w maju weekendy i gorace dni, od 1 czerwca do konca sierpnia codziennie, we wrzesniu w zaleznosci od pogody (mniej wiecej do polowy wrzesnia); za pelny miesiac netto ok. 2.900 eur /w zaleznosci od pogody - ale tu prawie nigdy nie pada/; niestety trzeba zrobic patent wloski (brevetto bagnino) najlepiej MIP czyli na wszystkie wody; patenty polskie i miedzynarodowe podobno sa uznawane na poludniu Wloch, na polnocy nie.
 
     
MichałKro 
Czasem zagląda


Doczy: 17 Mar 2017
Posty: 3
Wysany: Czw Mar 30, 2017 12:51 pm   

PB napisa/a:

Fakt - nad morzem poznasz co to jest siła wody. Ale na rzekach górskich poznasz to z zupełnie innej strony. I wcale nie łatwiejszej


Dokładnie. Rzeki i jeziora nie są wcale łatwiejsze od morza (niektóre).

Morza dużo osób się boi i nie wchodzą, a jezioro phii.... kto tam by patrzył? To samo z rzekami. No i wiadomo, nad jeziorami brakuje często ratowników w większej ilości :/
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapyta do SQL: 16