www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Wesołych Świąt!
Autor Wiadomo
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Wto Gru 24, 2013 11:37 am   Wesołych Świąt!

Szanowni Państwo :mrgreen:


Z okazji świąt Bożego Narodzenia wszystkim Bywalczyniom i Bywalcom tego forum składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowych pogodnych ciepłych i rodzinnych świąt! Niech ten czas sprzyja relaksowi, rozmowom, niespiesznej biesiadzie a przede wszystkim kontaktom z Bliskim i z Dalszymi :o



Administratorzy Forum WOPR
Ekipa Moderatorów Forum WOPR


 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Doczya: 27 Lis 2005
Posty: 831
Skd: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wysany: Sro Gru 25, 2013 12:02 am   

spokojnych i rodzinnych świąt devu
 
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomg: 5 razy
Wiek: 59
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Skd: Stołeczne WOPR
Wysany: Pi Gru 27, 2013 2:27 pm   

I Fartownego Nowego Roku
 
     
siłaczka 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Doczya: 09 Sty 2012
Posty: 162
Skd: Pomorze
Wysany: Wto Gru 31, 2013 10:02 am   

Wszystkim SILNEGO Nowego Roku.
 
     
s.o. 
Stały bywalec


Wiek: 60
Doczy: 04 Gru 2007
Posty: 629
Skd: woj.łodzkie
Wysany: Wto Gru 31, 2013 11:17 am   

Uzdrowienia sytuacji w WOPR, jednego reprezentatywnego ZG, nowelizacji (poprawienia) ustawy i rozporządzeń, braku konfliktów, zjednoczenia struktur (związek stowarzyszeń), ujednolicenia systemów szkolenia, wysokich wyników sportowych i stabilnego współzawodnictwa w ratownictwie sportowym (regulaminy), dużo nowego sprzętu uczciwie rozdysponowanego, wysokich zarobków dla ratowników i godziwych warunków socjalnych (szczególnie nad morzem), wesołego Sylwestra oraz spełnienia wszystkich marzeń w nadchodzącym 2014 roku życzy ZŁ WOPR
_________________
s.o.
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Doczya: 27 Lis 2005
Posty: 831
Skd: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wysany: Wto Gru 31, 2013 1:37 pm   

Ja również życzę aby wkońcu ta nie zdrowa atmosfera która funcjonuje obecnie w WOPRze uciekła gdzieś na zawsze. Abyśmy wkońcu doczekali sie władz :) Aby nie było Ja jestem z tej organizacjio to jetem lepiej wyszkolony , Godziwych pieniążków za wykonywaną pracę Wesołego Sylwestra oraz spełnienia wszystkich marzeń w nadchodzącym 2014 roku życzy Monia
 
 
     
SoLo 
Stały bywalec
SoLo


Pomg: 3 razy
Doczy: 26 Maj 2013
Posty: 762
Skd: Centrum
Wysany: Sro Sty 01, 2014 8:05 pm   

s.o. napisa/a:
Uzdrowienia sytuacji w WOPR, jednego reprezentatywnego ZG, nowelizacji (poprawienia) ustawy i rozporządzeń, braku konfliktów, zjednoczenia struktur (związek stowarzyszeń), ujednolicenia systemów szkolenia, wysokich wyników sportowych i stabilnego współzawodnictwa w ratownictwie sportowym (regulaminy), dużo nowego sprzętu uczciwie rozdysponowanego, wysokich zarobków dla ratowników i godziwych warunków socjalnych (szczególnie nad morzem), wesołego Sylwestra oraz spełnienia wszystkich marzeń w nadchodzącym 2014 roku życzy ZŁ WOPR

Dobrze gdyby pod tymi życzeniami podpisał się w imieniu ZŁ WOPR, Andrzej J., a jeszcze lepiej aby tak postępował - a może to są życzenia kierowane głównie do niego :mrgreen:
Przepraszam s.o. za sarkazm, wiem, że dobrze życzysz ratownikom i próbujesz ratować twarz ZŁ WOPR, tylko gdzie jest Prezes :?:
_________________
Pozdrawiam
 
     
s.o. 
Stały bywalec


Wiek: 60
Doczy: 04 Gru 2007
Posty: 629
Skd: woj.łodzkie
Wysany: Sro Sty 01, 2014 8:13 pm   

Życzenia były w imieniu ZŁ WOPR (Zgiersko-Łęczyckiego) więc chyba moja skromna osoba była uprawniona do podpisania się pod nimi, nie rozumiem dlaczego miałby się podpisywać Andrzej (chyba ż po Sylwestrze jeszcze nie doszedłem do siebie i mam trudności w załapaniu poprzedniego wpisu).
_________________
s.o.
 
     
SoLo 
Stały bywalec
SoLo


Pomg: 3 razy
Doczy: 26 Maj 2013
Posty: 762
Skd: Centrum
Wysany: Czw Sty 02, 2014 4:22 pm   

Jest OK nie przeholowałeś na Sylwestra :mrgreen: Ja ZŁ (jako że jesteś w zarządzie WOPR Wojew. Łódzkiego odczytałem jako odnoszący się do niego - choć i skrót nie taki :oops: ), stąd wywołałem A. Jankowskiego :mrgreen: A wydawało mi się że już doszedłem do siebie :lol:
_________________
Pozdrawiam
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapyta do SQL: 11