www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
ZAROBKI RATOWNIKÓW
Autor Wiadomo¶æ
lubiÄ™_pÅ‚ywać 
Wypowie się, choć w ostateczności


Do³±czy³: 01 Kwi 2013
Posty: 13
Sk±d: Polska
Wys³any: Wto Maj 21, 2013 10:32 pm   

Jak najbardziej tak, ale w niektórych miejscach proponują 1300 zł i potem się dziwią, że brakuje ratowników na plaży albo że Ci co pracują to do niczego się nie nadają;)
 
     
ratol 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 10 Pa¼ 2009
Posty: 169
Sk±d: ÅšlÄ…sk
Wys³any: Wto Maj 21, 2013 11:14 pm   

She! napisa³/a:
MultiGrupa z AQUASFERY w Olsztynie z kazdego ratownika wyciÄ…ga do swojej kasy 5pln za godzinÄ™. Przetarg wygrany za ok 15.00 ratownik dostaje 9-9,5pln

A ile z każdego ratownika wyciągał do swojej kasy wiceprezes warmińsko-mazurskiego WOPR, kiedy zarządzał ratownikami na AQUASFERZE?
 
     
szary89 
Doświadczony Forumowicz WOPR



Wiek: 35
Do³±czy³: 06 Kwi 2006
Posty: 80
Sk±d: Polska
Wys³any: Sro Maj 22, 2013 7:49 am   

2800 brutto + spanie + jedzenie 2 posiłki nad morzem w 2012
2500 brutto + spanie i obiady tylko na mazurach w 2011

Jak na polskie warunki to myśle ,że dobra stawka
_________________
American Red Cross Lifeguard
RWM, RWÅš, RWP /PÅ‚etwonurek SSI P*1/ AED / KPP
Starszy Sternik Motorowodny + Licencja na holowanie narciarza wodnego/banana itp.
 
     
justii 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 23 Maj 2012
Posty: 59
Sk±d: krk
Wys³any: Sro Maj 22, 2013 8:35 am   

2000 brutto z jedzeniem i spaniem, dla RW nad morzem w 2012r.


Wystarczy poszukać
 
     
mati82 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Wiek: 41
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 873
Sk±d: Sopot !
Wys³any: Sro Maj 22, 2013 9:20 am   

Kąpielisko morskie, około 2500 netto + spanie w b.dobrych warunkach + jedzenie.
Minusem jest to, ze na całe kąpielisko jest 1 stary skuter i limit 70 litrów paliwa na cały sezon! O pozostałym sprzęcie ratowniczym szkoda gadać.

Podejmując prace jako ratownik warto spojrzeć trochę szerzej niż tylko na pieniądze.
 
     
justii 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 23 Maj 2012
Posty: 59
Sk±d: krk
Wys³any: Sro Maj 22, 2013 10:28 am   

mati82, nie wiem gdzie tak jest, ale tam gdzie ja i szary89 byliśmy do dyspozycji był sprawny, w miarę nowy sprzęt i brak większych ograniczeń co do ilości paliwa...
 
     
mati82 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Wiek: 41
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 873
Sk±d: Sopot !
Wys³any: Sro Maj 22, 2013 11:41 am   

Pisałem generalnie aby na ofertę patrzeć z rożnych perspektyw. Chyba najlepiej szukać opinii od ratowników którzy kiedyś pracowali już na danym terenie.
Opis który wyżej napisałem jest z życia wzięty niestety. Chwilowy zachwyt (kasa i socjal) znikł po wydarzeniu w którym nie mogli udać się do akcji bo w baku opary a na szkolenia trzeba było wylewać prywatne paliwo.
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomóg³: 8 razy
Do³±czy³: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wys³any: Sro Maj 22, 2013 2:20 pm   

Mam prośbę żebyście podawali miejscowości jak to miało miejsce na poprzednich stronach bo niekompletna informacja jest nam nie potrzebna :wink:
 
     
Kati 
Czasem zaglÄ…da


Wiek: 32
Do³±czy³a: 03 Cze 2013
Posty: 4
Sk±d: GdaÅ„sk
Wys³any: Sro Cze 05, 2013 8:46 am   

witam,
szukałam pracy nad morzem, najlepiej w małej, spokojnej miejscowości. Zachęcona pozytywnymi opiniami o Dziwnówku, zaczęłam szukać informacji i przez znajomego trafiłam na osobę która pracowała w Dzinówku.
Maskara, w seszłym roku płacili 900 zł !! Nie wiem ile miał starszy wieży ale to jakaś kpina. Ok wyżywienie jest pełne ale kto chce pracować charytatywnie. Sam kurs KPP kosztował mnie 800 zł.
Dlaczego ludzie zgadzają się na takie warunki? Nie rozumiem tego. Właśnie przez to, że ludzie jeżdżą do pracy za tak nędzną kasę pracodawcy nie robią podwyżek.
 
     
Malaka_hor 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Mieszko



Wiek: 31
Do³±czy³: 18 Maj 2009
Posty: 177
Sk±d: Horyniec Zdrój
Wys³any: Sro Cze 05, 2013 9:31 pm   

zada Ci jedno krotkie pytanie : jakie masz doswiadczenie ze sie tak cenisz koleżanko ?
_________________
Wierze
Ochraniam
Pomagam
Ratuje
 
 
     
za459
MÅ‚odszy Forumowicz


Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 31 Sie 2010
Posty: 19
Sk±d: Polska
Wys³any: Sro Cze 05, 2013 10:06 pm   

Jako osoba bez doświadczenia w pracy nad morzem niestety nie możesz liczyć na zbyt wysokie kwoty, i tak było zawsze - wybrzeże to nigdy nie było miejsce, gdzie przyjeżdżało się dla pieniędzy. Z drugiej strony trzeba przyznać Ci rację, 900 zł za 30 dni często ciężkiej pracy - coś tu jednak jest nie w porządku... Inna sprawa, że gdybyś zainteresowała się tematem troszkę wcześniej niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem sezonu, bez większego problemu znalazłabyś o wiele atrakcyjniejsze oferty
 
     
B_N 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl
Patriota


Wiek: 36
Do³±czy³: 01 Wrz 2006
Posty: 206
Sk±d: Stalowa Wola/WrocÅ‚aw
Wys³any: Sro Cze 05, 2013 11:24 pm   

Malaka_hor napisa³/a:
zada Ci jedno krotkie pytanie : jakie masz doswiadczenie ze sie tak cenisz koleżanko ?


Ja mam malutkie doświadczenie, ledwie dwa sezony z czego jeden jako społek.
Cenie się na minimum 2 koła. To źle ?
 
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomóg³: 8 razy
Do³±czy³: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wys³any: Sro Cze 05, 2013 11:47 pm   

Ja bez doświadczenia nad morzem miałem 1650zł netto + spanie + obiady a to było w 2009 roku :wink:
 
     
Kati 
Czasem zaglÄ…da


Wiek: 32
Do³±czy³a: 03 Cze 2013
Posty: 4
Sk±d: GdaÅ„sk
Wys³any: Sob Cze 15, 2013 10:02 pm   

mam takie doświadczenie, że od 4 lat pracowałam nad jeziorami, a poza sezonem na basenie ale to akurat zbytniego znaczenia nie ma. Jestem na 3 roku ratownictwa medycznego, wyczynowo trenowałam pływanie, rownictwo sportowe a teraz thriatlon. Cenię się dużo wyżej niż te 900 zł. Późno zaczęłam szukać bo późno się okazało, że będę mogła gdzieś jechać.
Zresztą znalazłam już pracę i nie za 900 zł za 30 dni bo to jest kpina. Jeszcze praca na czarno
 
     
ololuss 
Forumowicz WOPR



Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 11 Kwi 2012
Posty: 35
Sk±d: Gdynia
Wys³any: Nie Cze 16, 2013 5:56 pm   

Kiedy zaczynałam pracę stawka wynosiła około 5,10?20? brutto. Bez wyżywienia i noclegu.
Obecnie pracuje w Gdyni - 9.30zł/h, obstawy wszelkich imprez masowych ( liczone jako podwójna stawka kiedy dzieje się to w nocy - jak na przykład Open'er Festival ) i wszelkiego rodzaju innych wydarzeń.
Mimo tego, że nie dostajemy już obiadów ( dwa lata temu GOSIR zrezygnował z codziennych obiadów dla ratowników ) ale właśnie to przyczyniło się to do podwyższenia wypłaty :wink:
_________________
so others may live
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 17