www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
zostać członkiem?
Autor Wiadomo¶æ
mati82 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Wiek: 41
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 873
Sk±d: Sopot !
Wys³any: Pon Kwi 08, 2013 10:24 pm   

Jak to powiedział kiedyś J. F. Kennedy
Ask not what your country can do for you, ask what you can do for your country.

u-boot, mam wrażenie, że traktujesz WOPR i potencjalną nową swoją organizacje jako firmę usługową "płacę więc wymagam".

Płacisz składki rocznie 50 zł, czyli około 4 zł miesięcznie. W zamian oczekujesz dostępu do pływalni, szkoleń, dostępu do sprzętu itp.
Rozumiem, że aktywnie działasz na rzecz swojej jednostki ? Dyżury? Prace bosmańskie ? Inne projekty realizujesz ?

[ Dodano: Pon Kwi 08, 2013 11:27 pm ]
stary ratownik, widzę że mamy podobne poglądy ;) <piwo>
 
     
u-boot 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl


Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 22 Mar 2010
Posty: 210
Sk±d: PoznaÅ„
Wys³any: Pon Kwi 08, 2013 10:37 pm   

no pytanie jakie zadałem na samym początku, właśnie chodzi o to żeby przkonać ludzi do siebie? ja nie musze należeć do żadnej organizacji ale wymaga tego prawo. pracuje na basenie i sami sobie organizujemy dużo rzeczy, ale z fantomem były problemy w wopr. Jeśli macie fantoma to myslę że informacja że o tej i o tej godz tego dnia można poćwiczyc na fantomie jest dużą zachętą dla ratowników. Nie działam na rzecz jednostki bo musze pracować zresztą moja jednostka jest w innym województwie, a chcąc skorzystac z sprzętu typu fantom były straszne problemy.
 
     
wopr rewal 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 20 Lut 2006
Posty: 535
Sk±d: Sosnowiec
Wys³any: Wto Kwi 09, 2013 11:06 am   

A tego to już zupełnie nie rozumiem,na basenie obsługiwanym przez Ratownictwo Wodne Asekuracja jest i fantom i deska,każdy ratownik może przyjść i poćwiczyć oraz popływać za darmo,kwestia poproszenia dyrekcji szkoły i dogadania się w uczciwy sposób,nasi ratownicy są zadowoleni a w ramach rewanżu zorganizowali sami od siebie pokazy i ćwiczenia na dniach otwartych szkoły.Da się :?: :?: :?: Da się :!: :!: :!:
_________________
RWA www.ratownictwo-asekuracja.pl
 
     
u-boot 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl


Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 22 Mar 2010
Posty: 210
Sk±d: PoznaÅ„
Wys³any: Wto Kwi 09, 2013 10:42 pm   

Basen na którym pracuje jest zajęty od 6 00 do 22 00 i raczej nie ma możliwości poćwiczenia chyba że po pracy A i w czasie pracy raczej nie bo musimy pilnowac ludzi?

[ Dodano: Czw Kwi 25, 2013 9:22 pm ]
Mam pytanie do nowych podmiotów, w jaki sposób potwierdzacie członkostwo w waszych org. Dotychczas były to książeczki. Potwierdzenie takie jest potrzebne ażeby pracować, wogóle. Stawiam tu pytanie do wszystkich, ponieważ po napisaniu kilku maili do jednego z podmiotu nie otrzymałęm odp żadnej, może nie ogarniają maila albo nie do końca wiedzą jak to potwierdzić tylko składkę wiedzą jaką trzeba im zapłacić.

[ Dodano: Sro Cze 05, 2013 10:46 am ]
Mam pytanie do nowych podmiotów, w jaki sposób potwierdzacie członkostwo w waszych org. Dotychczas były to książeczki. Potwierdzenie takie jest potrzebne ażeby pracować, wogóle. Stawiam tu pytanie do wszystkich, ponieważ po napisaniu kilku maili do jednego z podmiotu nie otrzymałęm odp żadnej, może nie ogarniają maila albo nie do końca wiedzą jak to potwierdzić tylko składkę wiedzą jaką trzeba im zapłacić.
Pytanie dość niewygodne, bo okazuje się że wystarczy znaleźć organizację x zapisać się, I już sie jest członkiem(można pracować), a wiele organizacji bierze kase za członkostwo czyli za cos co można mieć za free w innej(i można). Pewnie potwierdzenia też żadnego nie ma jak by sie poszło gdzieś indziej pracować. Trzeba już być wiernym (prawie jak wopr), bo chcąc pracować gdzieś indziej trzeba znowu zmienić organizację bo nie masz potwierdzenia i koło się zamyka.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 17