www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
kiedy moderator wypowiada sie jako moderator??
Autor Wiadomo¶æ
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Czw Sty 12, 2006 7:17 pm   kiedy moderator wypowiada sie jako moderator??

umowmy sie ze moderator bedzie sie wypowiadal jako moderator gdy w tytule postu badz w pierwszym akapicie umiesci slowo: moderator. zaczyna mnie draznic ze nie moge sie juz wypowiedziec na zaden temat bo wszyscy postrzegaja mnie tylko jako moda. nie moge miec wlasnych opini bo kazdy uwaza ze wypowiadam sie jako moderator. niektorzy nie prowadza dyskusji bo boja sie prowokowac moderatora... bez sensu... moim glownym obowiazkiem jest porzadkowanie forum a nie ustawianie WAS...
prosze o zwykle traktowanie bo nudzi mnie juz odpisywanie na posty typu "od czasu gdy zostales modem robisz kupe wyzej niz masz glowe" czy cos takiego :lol:
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
baca 
Zasłużony dla Forum WOPR

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2005
Posty: 348
Sk±d: Podhale
Wys³any: Czw Sty 12, 2006 8:14 pm   

Mnie to nie przeszkadza...
Zabieram głos w tematach w których mam coś do powiedzenia...
To forum i każdy ma prawo wyrażenia swojego zdania na temat związany z problematyką forum. Im argumenty są bardziej wartościowe, tym dyskusja staje się bardziej owocna i ciekawa.
Natomiast prywatne atakowanie forumowiczów jest nie na miejscu i zamienia dyskusję w normalną kłótnię.
Nie będę rozgraniczał mojego zdania na moderatorskie i forumowicza. Staram się jasno formułować posty aby można się było przekonać czy dyskutuję czy moderuję. Będę atakował wypowiedzi z którymi się nie zgadzam ale jedynie posty nie autorów...
Jeśli się to komuś nie podoba to .... trudno :twisted:

Pozdrawiam jako moderator, forumowicz, ratownik i co tam kto jeszcze chce...

baca
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Czw Sty 12, 2006 8:29 pm   

baca napisa³/a:
Będę atakował wypowiedzi z którymi się nie zgadzam

no chyba niesadzisz ze ja nie bede sie czepial?? chce zaznaczyc ze czepiam sie jako uzytkownik a nie moderator i nudza mnie juz argumenty ze madrze sie bo jestem modem...
madrze sie bo lubie dyskutowac...
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Do³±czy³: 20 Lip 2005
Posty: 420
Sk±d: Nowa Huta
Wys³any: Czw Sty 12, 2006 10:52 pm   

kurcze kovalsz - wiekszych problemow nie masz?
_________________
www.hdkhutnik.com.pl
 
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Pi± Sty 13, 2006 6:21 pm   

MODERATOR
jesli temat cie nie interesuje to nie pisz. twoj post nic nie wnosi i to juz nie pierwszy raz. prowokujesz do klotni taka wypowiedzia. zakonczmy ta polemike bo dyskusja znow potoczy sie jak ostatnio.
pozdrawiam!
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Do³±czy³: 20 Lip 2005
Posty: 420
Sk±d: Nowa Huta
Wys³any: Pi± Sty 13, 2006 6:25 pm   

a Twoj popst cos wniosl? Prosze nie zaczynajmy znowu miedzy soba wymieniac zdan pogladow bo to juz robi sie nudne... naprawde nie masz innych problemow jak rozkminianie czy wpisywac sie jako moderator czy nie? jak jzu w innym temacie napisalem moderatorem sie jest albo nie przez 24h/dobe...


popzdrawiam
_________________
www.hdkhutnik.com.pl
 
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Pi± Sty 13, 2006 6:39 pm   

MODERATOR
baca nim sie zainteresowal wiec mysle ze byl przydatny. jego odpowiedz jest konstruktywna bo przynajmniej uzasadnia stanowisko. czytajac twoje wypowiedzi mam poprostu wrazenie ze chcesz sie klocic byleby tylko z moderatorem. specjalnie dla ciebie wymyslam te smieszne zasady. moderatorem jestem 24/h ale ty zapomniales ze jestesmy tez zwyklym uzytkownikiami i mamy wlasne poglady.
HDS napisa³/a:
Prosze nie zaczynajmy znowu miedzy soba wymieniac zdan pogladow bo to juz robi sie nudne...

nie musisz odpisywac na moje posty tak jak ja nie odpisuje na twoje zaczepki...
potraktuj to jako ostrzezenie.
kolejny post w tym stylu bedzie nagrodzony bez ostrzezenia.
pozdrawiam!
MODERATOR
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Do³±czy³: 20 Lip 2005
Posty: 420
Sk±d: Nowa Huta
Wys³any: Pi± Sty 13, 2006 6:46 pm   

czlowieku nie mam zamiaru zaczepiac prowokowac tylko pisze to co mysle i to uzasadniam, nie pozostawiam "zarzutow" bez argumentacji, przepraszam opini swojej bez argumentacji.Ostrzezenie? za co? za wyrazanie swoich pogladow nienaruszywszy regulaminu? Jak juz napisalem nie mam nic do Ciebie jednak czasem zachowujesz sie (jak juz wspomnialem w ktoryms tam temacie - jak dziecko co stracilo lizaka).

pozdrawiam
_________________
www.hdkhutnik.com.pl
 
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Pi± Sty 13, 2006 7:00 pm   

MODERATOR Ostrzezenie dla HDS
Ostrzeżenia przyznaje się za nieprzestrzeganie regulaminu Forum WOPR oraz podważanie decyzji moderatorów i ich sposobu moderowania Forum WOPR.
We wszystkich dyskusjach i kłótniach ostatnie słowo należy do moderatorów i to oni są odpowiedzialni za interpretowanie tego regulaminu.
MODERATOR
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Do³±czy³: 20 Lip 2005
Posty: 420
Sk±d: Nowa Huta
Wys³any: Pi± Sty 13, 2006 7:08 pm   

podważanie decyzji moderatorów i ich sposobu moderowania Forum WOPR.



w ktorym miejscu podwazylem (po wprowadzeniu regulaminu) decyzje moderatora i gdzie zakwestionowalem sposob moderowania Forum WOPR?
wskaz konkretnie

[ Dodano: PiÄ… Sty 13, 2006 7:15 pm ]
Argumebntacja:

ciagle zaczepki uzytkownikow a w szczegolnosci moderatorow. dostal upomnienie slowne ale wciaz ciagnal temat ktory zakonczylem jako moderator. podalem punkty regulaminu ktory zlamal w poscie ponizej jego wypowiedzi w temacie: kiedy moderator wypowiada sie jako moderator?


*"ciagle zaczepki uzytkownikow a w szczegolnosci moderatorow" - nie zaczepki tylko wyrazanie swoich opini nie lamiac zarazem regulaminu forum

*"wciaz ciagnal temat ktory zakonczylem jako moderator" - wskaz miejsce w ktorym zakonczyles WYRAZNIE ZAKONCZYLES temat(zamknales temat) - temat dalej jest otwarty do dyskusji nic nie jest zamkniete

*"podalem punkty regulaminu ktory zlamal" - powyzej napisalem uzasadnienie do tej argumentacji.


Jednoczesnie zwracam sie do nemzi'ego o kasacje tego ostrzezenia poniewaz argumentacja jest niepowazna(teraz podwazam decyzje moderatora)
_________________
www.hdkhutnik.com.pl
 
 
 
Ishtar 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl



Do³±czy³a: 17 Kwi 2005
Posty: 209
Sk±d: WrocÅ‚aw
Wys³any: Pi± Sty 13, 2006 9:39 pm   

nie chce być niemiła, ale zaczynacie być nudni w swoim uporze :? Nie wiem czy zauważyliście ale ostatnimi czasy na forum jakaś 1/3 postów to kłótnie- zaraz wszyscy powiedzą, że to "troche ostrzejsza" wymiana zdań :shock: wyluzujcie ludzie (mówie do ogółu), a może dyskusje wrócą do swojego dawnego wyglądu.
 
 
 
sztondi 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 38
Do³±czy³: 11 Lis 2005
Posty: 359
Sk±d: CzÄ™stochowa
Wys³any: Pi± Sty 13, 2006 10:42 pm   

Isthar ma Całkowita Racje zrobiła się nieprzyjemna atmosfera :? Więcej Luzu 8) :mrgreen: :roll: Pozdrawiam
_________________
2005 - MÅ‚odszy Ratownik Wopr
2006 - Sternik Motorowodny
2007 - Ratownik Wopr
2011 - Ratownik KPP
2011 - RWP, RWÅš, RWM
2012 - Instruktor PÅ‚ywania
2013 - Instruktor Kulturystyki
 
 
 
Timon 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl
Ratownik


Wiek: 35
Do³±czy³: 20 Wrz 2005
Posty: 225
Sk±d: ÅšwiÄ™tokrzyskie
Wys³any: Wto Sty 17, 2006 4:25 pm   

Atmosfera zrobiła się naprawdę bardzo nieprzyjemna, błagam skończcie te konflikty gdzieś na GG albo mailami, bo szkoda tego forum.
_________________
2005-MÅ‚odszy Ratownik WOPR
2006-Sternik Motorowodny
2008-Ratownik WOPR
2008-KPP
2009-Ratownik Śródlądowy, Pływalni, Morski
2010-Ratownik Medyczny

''zmieniamy horyzont, w natchnieniu, w zachwycie, bo jedno, bo jedno jest życie.''
 
 
 
t0ma5 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl
RW



Wiek: 39
Do³±czy³: 29 Lis 2005
Posty: 214
Sk±d: Åšwidwin
Wys³any: Sro Sty 18, 2006 10:15 am   

co do tematu czyli podpisywania sie jako MODERATOR jestem za poniewaz jest to czytelnejsze a co do wypowiedzi kierowanych tylko i wylacznie miedzy para forumowiczow prosze o uzywanie PW
_________________
2004 - MRW
2005 - RW
2005 - Sternik motorowodny
2006 - szkolenie specjalistyczne - Wietrznice
 
 
 
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wys³any: Czw Sty 19, 2006 5:47 pm   

kovalsz napisa³/a:
umowmy sie ze moderator bedzie sie wypowiadal jako moderator gdy w tytule postu badz w pierwszym akapicie umiesci slowo: moderator

Mysle ze pomysl jest dobry aczkolwiek moim zdaniem nie powinien funkcjonowac na zasadzie umowy i proponuje by znalezl swoje odzwierciedlenie w regulaminie by wszyscy moderatorzy postepowali wedlug jednolitych zasad :wink: Pozdrawiam :mrgreen:
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytañ do SQL: 16