www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: DeVu
Pi± Maj 25, 2012 8:38 am
i co ja mam zrobic??
Autor Wiadomo¶æ
Go¶æ

Wys³any: Wto Gru 07, 2004 7:58 pm   i co ja mam zrobic??

Witam:)

W czerwcu br. zakończyłem kurs na MRW, firma która prowadziła kurs powiedziała nam ze uprawnienia do odbioru będą po koniec lipca, pod koniec lipca okazało się ze wcale jeszcze nie ma uprawnien i bedą za miesiąc i tak dalej..... potem kontakt się urwał i tak naprawde niewiemy co mamy robic?? POMÓŻCIE
 
 
sr_wopr
Go¶æ
Wys³any: Sro Gru 08, 2004 3:13 pm   

A to ciekawe... Ale mówisz, że kontakt się urwał? Nie masz żadnych namiarów na instruktora, który prowadził kurs? Ale chyba znasz jego nazwisko? Udaj się do wojewódzkiego WOPR (tam gdzie robiłeś kurs) i zapytaj o niego. Tam na pewno mają na niego namiary, powiedz o co chodzi powinni Ci pomóc. A co z innymi uczestnikami kursu? Masz z nimi kontakt?
 
 
Go¶æ

Wys³any: Sro Gru 08, 2004 4:31 pm   

Z instrukorem mam kontakt bo go spotykam na basenie.... chodzi o to ze kontakt urwał sie z firmą a instruktor który w niej pracuje nie wie co się tam dzieje a więc instruktor jet w porządku tylko nie ma kontaktu z firmą..!!
 
 
Skacowany....
Go¶æ
Wys³any: Sro Gru 08, 2004 6:31 pm   Czeski film....

Ja do tej pory myslalem ze po zakonczeniu kursu instruktor daje wszystkie potrzebne kwity do WOPR-u zeby WOPR z kolei wydal ksiazeczke z podobitymi uprawnieniami. Po co w tym wszystkim posrednictwo jakiejs firmy???Byc moze sie myle....ale hm.....ciezko mi to zrozumiec moze mnie ktos oswieci...A moze tu smierdzi jakims przekretem?
 
 
sr_wopr
Go¶æ
Wys³any: Sro Gru 08, 2004 9:32 pm   

Dziwne to wszystko...Ale powiedz płaciłeś za kurs tak? Masz chyba jakies pokwitowanie? Kto się na nim podpisał? Musisz tam mieć pieczątkę jakiejs firmy... ??
 
 
Go¶æ

Wys³any: Pi± Gru 10, 2004 8:16 pm   

mam to wszystko, po zakonczeniu kursu dostalem zaswiadczenie o ukonczeniu kursu ale z tego co wiem to uprawnienia powinno dostac sie odrazu po sdkonczeniu kursu ale teraz na miejscu biura jest zwykłe mieszkanie!! :?
 
 
wiolaha 
Doświadczony Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR


Wiek: 35
Do³±czy³a: 19 Lip 2005
Posty: 67
Sk±d: Chorzów
Wys³any: Sob Sie 06, 2005 9:23 pm   

ja wszystko dostalam po kursie na chrzcie
 
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 17