www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
WIBOR informacje na temat pracy.
Autor Wiadomo¶æ
MÅ‚oody 
Stały bywalec


Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 537
Sk±d: chleb!
Wys³any: Nie Maj 30, 2010 9:09 pm   

O w mordÄ™... :shock:
_________________
Lifeguard -> Trained to save your ass, not kiss it.
 
     
theOdor 
MÅ‚odszy Forumowicz
TaSTaJ LunTA


Wiek: 33
Do³±czy³: 03 Sty 2010
Posty: 21
Sk±d: masz loda ???
Wys³any: Nie Maj 30, 2010 9:29 pm   

uuuuu :shock: a myślałem, że wibor to porządna firma :neutral:
 
     
dex 
MÅ‚odszy Forumowicz
RW


Do³±czy³: 22 Cze 2007
Posty: 24
Sk±d: Å»ory
Wys³any: Nie Maj 30, 2010 10:45 pm   

Przyjedź przekonaj się sam. Jest wiele osób które jeżdżą od wielu lat. Jeśli komuś nie odpowiadało, nikt na siłę nikogo nie trzymał ;)
_________________
WOPR ŻORY -> www.wopr.zory.pl
Mappet ;)
 
     
Malaka_hor 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Mieszko



Wiek: 31
Do³±czy³: 18 Maj 2009
Posty: 177
Sk±d: Horyniec Zdrój
Wys³any: Pon Maj 31, 2010 7:29 am   

Bartos dzięki za obszerną informację. Większość osób nie ma dobrego zdania na temat wibor-u co nie zachęca zabardzo do pracy ale wszystkiego trzeba spróbować na własnej skórze.
Tak na marginesie obcinanie głowy na łyso nie bardzo mi sie podoba i niezgodze sie na to bo nie ma to dla mnie sensu. No i pasztet blee :!:
_________________
Wierze
Ochraniam
Pomagam
Ratuje
 
 
     
shopek 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Wiek: 33
Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2007
Posty: 149
Sk±d: zielona góra
Wys³any: Pon Maj 31, 2010 11:42 am   

ciekawe czy firma WIBOR zdaje sobie sprawę z tego, że narusza konstytucyjną zasadę równości... bo nie zatrudnianie kobiet nie ma raczej żadnego doniosłego uzasadnienia... jest to zwyczajna dyskryminacja
_________________
Ból związany z samodyscyplinowaniem się, nie jest nigdy tak duży jak ból wynikający z rozczarowania i porażki
 
     
michal88 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 17 Maj 2005
Posty: 194
Sk±d: owni
Wys³any: Pon Maj 31, 2010 2:46 pm   

Kazdy ma prawo zatrudniac kogo chce, i jesli chce zatrudniac samych chłopaków to jego sprawa. Nikt mu tego nie zabroni.

Jezdze z WIBORem od 2007 roku. Jest spoko atmosfera, a w pracy jak w pracy. Pytanie nowych pracowników jest dobre, bo przynajmniej przez miesiac te chłopaki się cos nauczą. Wielu z nich po kursie nie zna podstawowych pojęc, a przez zostali ratownikami, wiec powinni to w dniu przyjazdu umiec.
 
     
tommasson
Czasem zaglÄ…da


Do³±czy³: 15 Kwi 2009
Posty: 2
Sk±d: że
Wys³any: Pon Maj 31, 2010 3:16 pm   

michal88 napisa³/a:
Kazdy ma prawo zatrudniac kogo chce, i jesli chce zatrudniac samych chłopaków to jego sprawa. Nikt mu tego nie zabroni.

Jezdze z WIBORem od 2007 roku. Jest spoko atmosfera, a w pracy jak w pracy. Pytanie nowych pracowników jest dobre, bo przynajmniej przez miesiac te chłopaki się cos nauczą. Wielu z nich po kursie nie zna podstawowych pojęc, a przez zostali ratownikami, wiec powinni to w dniu przyjazdu umiec.


ok zgadzam sie, ze trzeba nauczyc mlodych... ale nie macie ZADNEGO PRAWA w ramach "kary" ponizac ich!!!kim Wy jestescie do jasnej anielki?jakimis bogami, herosami morza? praktykujecie najzwyklejsza fale, ktora mialo kiedys miejsce w wojsku, a teraz Wy ja wprowadzacie w srodowisko ratownicze!
jako, ze jestes WIBORowcem prosze ustodunkuj sie do wypowiedzi bartosa odnosnie:
-pelnenia dyzuru przez cala noc na bazie aby tylko wpuszczac ludzi z imprez???
-sprzatnie "deptaka"
-poznizanie innych ratownikow poprzez ww. kary

prosze o ile sie da logiczne wytlumaczenie ww. watpliwosci
 
     
bartos 
Czasem zaglÄ…da


Wiek: 38
Do³±czy³: 30 Maj 2010
Posty: 4
Sk±d: Siemianowice
Wys³any: Pon Maj 31, 2010 4:26 pm   

michal88 napisa³/a:
Pytanie nowych pracowników jest dobre, bo przynajmniej przez miesiac te chłopaki się cos nauczą. Wielu z nich po kursie nie zna podstawowych pojęc, a przez zostali ratownikami, wiec powinni to w dniu przyjazdu umiec.


Sam napisałem, że fajnie że ich pytacie - widziałem jak co niektórzy "brylowali" wiedzą. Nie zmienia to faktu, że w ramach zadośćuczynienia mógł iść popływać lub pobiegać a nie robić z siebie błazna.
 
     
niufel 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
sie gra sie ma



Wiek: 38
Do³±czy³: 27 Kwi 2006
Posty: 128
Sk±d: PoznaÅ„
Wys³any: Pon Maj 31, 2010 4:45 pm   

było do wyboru pływanie:) a jeżeli ktos przez tydzien nie moze nauczyc sie np.warunkow wywieszenia czerwonej flagi no to odpowiedz nasuwa sie sama :> dyzur (raz na tydzień?) dyzurem byc musial bo baza nie mogla byc zamknieta lub otwarta cala noca oO sprzatanie deptaka?:D wiekszosc traktowała to jak przerwe w pracy i jakos nigdy nikt nie mowil ,ze niechce tego robic albo nie bedzie :p wiec nie doszukujcie sie "minusow" tam gdzie ich praktycznie nie ma! dajcie wiecej "mitów" chętnie je OBALE:D pozdro!
_________________
trzeba w siebie wierzyć i siebie ćwiczyć!!
 
 
     
Malaka_hor 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Mieszko



Wiek: 31
Do³±czy³: 18 Maj 2009
Posty: 177
Sk±d: Horyniec Zdrój
Wys³any: Pon Maj 31, 2010 5:09 pm   

niufel dobra riposta. W tym roku bedzie w MDZ ?
_________________
Wierze
Ochraniam
Pomagam
Ratuje
 
 
     
niufel 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
sie gra sie ma



Wiek: 38
Do³±czy³: 27 Kwi 2006
Posty: 128
Sk±d: PoznaÅ„
Wys³any: Pon Maj 31, 2010 5:47 pm   

raczej tylko rekreacyjnie zobaczymy :cool:
_________________
trzeba w siebie wierzyć i siebie ćwiczyć!!
 
 
     
Skacowany 
Starszy Forumowicz WOPR
RW


Wiek: 40
Do³±czy³: 29 Mar 2005
Posty: 336
Sk±d: Kostrzyn nad OdrÄ…
Wys³any: Pon Maj 31, 2010 7:29 pm   

Mięczaki nie przesadzajcie...ratownik musi byc twardzielem-komandosem, a takie cwiczenia mu w tym tylko pomagają. Starsi koledzy robią to dla waszego dobra...myślę, że wręcz wypełniają swoją ratowniczą misję szkoląc narybek.... Oby tak dalej....profesjonalizacja WOPR idzie w dobrym kierunku....

Ratownik bez ogolonej glowy to dupa nie ratownik....:-)


P.S.
Nie wiem czy ktoś się ostał z ekipy jezdzącej do Pobierowa (swojego czasu Vibor trzymał łapska na tej miejscowości), ale mam pytanie: Co miała na celu jazda jeepem przez całe Pobierowo z plaży do bazy w piance "WOPR" przy 25 stopniowym upale...? To kara czy lans?:)

[ Dodano: Pon Maj 31, 2010 7:29 pm ]
Mięczaki nie przesadzajcie...ratownik musi byc twardzielem-komandosem, a takie cwiczenia mu w tym tylko pomagają. Starsi koledzy robią to dla waszego dobra...myślę, że wręcz wypełniają swoją ratowniczą misję szkoląc narybek.... Oby tak dalej....profesjonalizacja WOPR idzie w dobrym kierunku....

Ratownik bez ogolonej glowy to dupa nie ratownik....:-)


P.S.
Nie wiem czy ktoś się ostał z ekipy jezdzącej do Pobierowa (swojego czasu Vibor trzymał łapska na tej miejscowości), ale mam pytanie: Co miała na celu jazda jeepem przez całe Pobierowo z plaży do bazy w piance "WOPR" przy 25 stopniowym upale...? To kara czy lans?:)
_________________
Zawsze powinieneś przerwać CPR po drugim Au!ze strony pacjenta
 
 
     
theOdor 
MÅ‚odszy Forumowicz
TaSTaJ LunTA


Wiek: 33
Do³±czy³: 03 Sty 2010
Posty: 21
Sk±d: masz loda ???
Wys³any: Pon Maj 31, 2010 8:23 pm   

Skacowany a ty jesteś się takim twardzielem-komandosem :smile: ? Robisz sobie codziennie podczas dyżuru żabki ze stanowiska do stanowiska, albo łapiesz się za kostki i spacerujesz po plaży? Nie lepiej by było wstać wcześniej i iść na plaże pobiegać i popływać, a nie robić z siebię idiotę przed plażowiczami podczas pracy?
 
     
bartos 
Czasem zaglÄ…da


Wiek: 38
Do³±czy³: 30 Maj 2010
Posty: 4
Sk±d: Siemianowice
Wys³any: Pon Maj 31, 2010 9:27 pm   

dex napisa³/a:
Przyjedź przekonaj się sam. Jest wiele osób które jeżdżą od wielu lat. Jeśli komuś nie odpowiadało, nikt na siłę nikogo nie trzymał ;)

zgadzam się masz rację - z małymi problemami ale część osób uciekała. Nie pamiętam dokładnie od kiedy ale 3/4 stanowisk obstawiały po 2 osoby...

niufel napisa³/a:
było do wyboru pływanie:) a jeżeli ktos przez tydzien nie moze nauczyc sie np.warunkow wywieszenia czerwonej flagi no to odpowiedz nasuwa sie sama :> dyzur (raz na tydzień?) dyzurem byc musial bo baza nie mogla byc zamknieta lub otwarta cala noca oO sprzatanie deptaka?:D wiekszosc traktowała to jak przerwe w pracy i jakos nigdy nikt nie mowil ,ze niechce tego robic albo nie bedzie :p wiec nie doszukujcie sie "minusow" tam gdzie ich praktycznie nie ma! dajcie wiecej "mitów" chętnie je OBALE:D pozdro!

do wyboru było czasami - od wieżowych tych bardziej myślących.
Mitu limitowania jedzenia chyba nie jesteś w stanie obalić.
Nie jest przypadkiem tak, że zostałeś odesłany do domu za rasowe nieróbstwo?
 
     
niufel 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
sie gra sie ma



Wiek: 38
Do³±czy³: 27 Kwi 2006
Posty: 128
Sk±d: PoznaÅ„
Wys³any: Pon Maj 31, 2010 10:23 pm   

jakos nie zauwazylem "limitu" jedzenia :) chyba z glodu nie umarłes ?:D rasowe nierobstwo oO to absolutnie nie Twoja sprawa za co/z czyjej winy itp.. "otrzymałem wakacje" :twisted: i raczej mi przypomnij swoja osobe bo cos czuje ,ze slowem w 4 oczy bys sie do mnie odezwał :) codziennie zabki i spacerowanie? Kim Wy jesteście zeby takie bajki tu sprzedawac?:D zerowa wiedza po spędzeniu np.2tyg na plazy jest ok?!?! dawać następne ściemy
_________________
trzeba w siebie wierzyć i siebie ćwiczyć!!
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytañ do SQL: 17