www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Powrót do WOPR
Autor Wiadomo¶æ
DAgnieszka 
Czasem zaglÄ…da


Do³±czy³a: 23 Cze 2020
Posty: 1
  Wys³any: Wto Cze 23, 2020 11:50 am   Powrót do WOPR

Wszystkim gorÄ…co witam na grupie,

jestem tutaj nowa więc z góry chciałabym przeprosić, jeżeli taki temat się pojawił, a ja go nie znalazłam. Do rzeczy! Bardzo dawno, dawno temu - 2009 r.- ukończyłam kurs na młodszego ratownika (nawet nie wiem czy to nadal tak się nazywa). Uprawnienia do pracy opłacane były do 2011 roku i od tego czasu kompletnie nic w temacie ratownictwa wodnego nie robiłam. Ponieważ ostatnio uznałam, ze może faktycznie wypadałoby w końcu ukończyć kurs wodnego a w przyszłości może i starszego ratownika, wygrzebałam moją legitymacją (która jest trochę zalana i na dodatek posiada zdjęcie za czasów jak byłam małym, słodkim berbeciem). Chciałabym się dowiedzieć od czego muszę najpierw zacząć by w ogóle przystąpić do dalszych kursów - opłacić moją legitymację wstecz, czy jak, może wymaga ona już wymiany?) Naprawdę przepraszam za mój totalny brak wiedzy, chciałabym się podszkolić w temacie, pozałatwiać wszystkie sprawy i w końcu przystąpić do kolejnych kursów na ratownika. Będę ogromnie wdzięczna za jakąkolwiek pomoc, ponieważ nie ukrywam, że obecnie jestem totalnym debilem w tym temacie.

Pozdrawiam wszystkich gorÄ…co :) .
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 17