www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Akcja społeczna ilemogewypic.pl
Autor Wiadomo
kamil877 
Czasem zagląda


Wiek: 40
Doczy: 29 Mar 2012
Posty: 1
Skd: Łódź
Wysany: Czw Mar 29, 2012 11:06 am   Akcja społeczna ilemogewypic.pl

Jako, że jest to mój pierwszy post witam wszystkich użytkowników forum www.forum.wopr.net.pl
Jestem jednym z autorów i założycieli kampanii społecznościowej ilemogewypic.pl Celem kampanii jest podniesienie świadomości ludzi na temat spożywania alkoholu oraz ograniczenie liczby nietrzeźwych kierowców. Strona została napisana w PHP, Javascript na witrynie znajduje się kilka ciekawych aplikacji napisanych we flash-u. Są to:

* wirtualny alkomat
* refleksomierz
* alkosymulator




Prosiłbym zarówno o ocenę wykonania strony (projektu graficznego, skryptu, aplikacji) jak i również samej kampanii społecznościowej (jej założeń, sposobu prowadzenia).

Zainteresowanych wsparciem naszej akcji zachęcamy także do dołączenia się do naszego profilu na portalu faceboo
k
Nasz profil jest często aktualizowany, organizujemy ciekawe konkursy oraz aplikacje pozwalające sprawdzić jak wchłaniany jest alkohol i jak wpływa na zdolności psychoruchowe człowieka.

Akcja społeczna ilemogewypic.pl
_________________
Akcja społeczna
ilemogewypic.pl
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Sob Mar 31, 2012 10:31 am   

Witaj Kamil877!

Mi się wszystko bardzo podoba :grin: Refleksomierzem bawiłem się chyba 10 minut :lol: Z tym kluczykiem ubaw po pachy :wink: Wykonaliście kawał dobrej roboty!



Pozdrawiam!
 
     
Młoody 
Stały bywalec


Pomg: 1 raz
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 537
Skd: chleb!
Wysany: Pon Kwi 02, 2012 4:13 pm   

myślałem, że to jakaś aluzja do ratowników :razz:
_________________
Lifeguard -> Trained to save your ass, not kiss it.
 
     
Mateo 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Ratownik WOPR


Wiek: 31
Doczy: 19 Wrz 2011
Posty: 140
Skd: London, United Kingdom
Wysany: Pon Kwi 02, 2012 5:31 pm   

Jako forma prewencji to bardzo fajna(każda metoda jest dobra).

Lecz realistycznie.... hmm wirtualny alkomat to osobiście powiem że nie mam do nich zaufania, jak już wolę po imprezie przejść sie na komisariat i dmuchnąć ich sprzętem atestowanym(wirtualny wiadomo że oblicza matematycznie- trzeba być tego świadomym)

Lecz refleksomierz i alkosymulator. Wg. mnie bardziej to jest zabawka niż odzwierciedlenie jak jest naprawdę. Z resztą przypomniałem sobie że kiedyś na Discovery był program o śmierci Diany i czy kierowca jej na serio był wstanie przy takiej ilości alkocholu prowadzić. Zrobili eksperyment wzieli typa, wsadzili do prawdziwego auto-symulatora na trzeźwo, a potem go upili i ponownie; taki symulator jest bardziej wiarygodny/realistyczny. Nawet alko-google spotykane w szkołach jazdy nie dadzą takiego "efektu".


Lecz jak wspomniałem KAŻDA metoda jest dobra aby wybić z głowy prowadzenie po pijaku lub na kacu. I pod tym względem super.
_________________
W stanie spoczynku(chwilowo)...
 
     
cybul 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Doczy: 16 Kwi 2009
Posty: 48
Skd: Grudziądz
Wysany: Wto Kwi 03, 2012 1:49 pm   

Fajna zabawa z tymi aplikacjami. Może komuś coś uświadomią, ale niestety przeważnie jest tak, że Ci co powinni coś zrozumieć z takich akcji są głusi i ślepi na wiedzę...

Pomysł dobry bo chociażby, jak jedna osoba pojmie że jej refleks po pijaku jest dużo mniejszy to zawsze to jeden więcej uświadomiony, a być może jeden mniej spowodowany wypadek przez głupotę ludzką

DeVu napisa/a:
Refleksomierzem bawiłem się chyba 10 minut :lol:

podobną miałem zabawę szczególnie, że siedziałem na nudnym wykładzie :D
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapyta do SQL: 17