www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Kursy MR, RW 2008 w Tarnowie !!!
Autor Wiadomo¶æ
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
  Wys³any: Pon Mar 03, 2008 3:39 pm   Kursy MR, RW 2008 w Tarnowie !!!

Komisja Szkoleniowa Tarnowskiego WOPR informuje, że dnia 04 kwietnia 2008 r. rozpoczną się kursy na Młodszego Ratownika i Ratownika WOPR. Zebranie organizacyjne odbędzie się o godz. 19.30 w holu Domu Sportu w Tarnowie ul. Traugutta 5A./kryta pływalnia w Mościcach/. O godz. 20.00 sprawdzian kwalifikacyjny dla wszystkich kandydatów.

Pozdrawiam :mrgreen:
_________________
www.facebook.com/DruzynyNadmorskieTarnowskiegoWOPR
 
     
baca 
Zasłużony dla Forum WOPR

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2005
Posty: 348
Sk±d: Podhale
Wys³any: Wto Mar 04, 2008 8:50 am   

Mam pytanie ??
Jak Tarnowskie WOPR podchodzi do kwestii obowiązkowego KPP dla ratowników ?

baca
 
     
JAJO 
Starszy Forumowicz WOPR
1057



Wiek: 40
Do³±czy³: 12 Lis 2005
Posty: 464
Sk±d: Tarnów Beverly
Wys³any: Wto Mar 04, 2008 9:53 pm   

Z tego co ja sie orientuje z ustawy nie wynika wprost ze KPP jest obowiazkowe.

Najlepsze jest to ze ludzie chca je robic ale nie ma mozliwosci a o kasie nie wspomne.
_________________
q(-_-)p
 
 
     
Michal_tarnow 
Forumowicz WOPR


Wiek: 34
Do³±czy³: 21 Lis 2007
Posty: 26
Sk±d: Tarnów
Wys³any: Sro Mar 05, 2008 4:04 pm   Re: Kursy MR, RW 2008 w Tarnowie !!!

kolucho napisa³/a:
Komisja Szkoleniowa Tarnowskiego WOPR informuje, że dnia 04 kwietnia 2008 r. rozpoczną się kursy na Młodszego Ratownika i Ratownika WOPR. Zebranie organizacyjne odbędzie się o godz. 19.30 w holu Domu Sportu w Tarnowie ul. Traugutta 5A./kryta pływalnia w Mościcach/. O godz. 20.00 sprawdzian kwalifikacyjny dla wszystkich kandydatów.

Pozdrawiam :mrgreen:

Rozdanie książeczek itp obędzie się 29 czerwca, w dzień Ratownika :wink: (sam kurs powinien się skończyć trochę wcześniej, wszystko jednak zależy od pogody).
Ja tylko jeszcze z jednym pytaniem bo nie dopytałem w WOPR-ze Najpierw zajęcia są na obiektach Unii, lecz potem na wodach otwartych i właśnie gdzie sie to odbędzie :?: Na dwudniakach? i czy kursanci mają jakiś transport tam zapewniony czy na własną rękę? Pozdrawiam
_________________
MRW 2008
 
 
     
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wys³any: Sro Mar 05, 2008 5:42 pm   

Prawdopodobnie wszystko odbedzie sie zgodnie z dotychczasowa praktyka czyli basen Unii na poczatek a od maja Dwudniaki. Transportu nie zapewnia organizator ale jak dotad nie bylo z tym problemow, gdyz uczestnicy sie zawsze we wlasnym gronie dogadywali, a i rowerem nie jest daleko. Jesli chcialbys rozwiac jeszcze jakies niejasnosci lub polepszyc kondycje przed sezonem to zapraszam w piatki na godzine woprowska na 20:00 na basen Unii. Pozdrawiam :mrgreen:
_________________
www.facebook.com/DruzynyNadmorskieTarnowskiegoWOPR
 
     
Michal_tarnow 
Forumowicz WOPR


Wiek: 34
Do³±czy³: 21 Lis 2007
Posty: 26
Sk±d: Tarnów
Wys³any: Wto Kwi 01, 2008 7:07 pm   

Mam pytanie czy te 15m pod wodą się płynie z miejsca czy można się odbić od ściany ??
_________________
MRW 2008
 
 
     
Malina. 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³a: 15 Sie 2007
Posty: 124
Sk±d: Stargard Szczec.| Lwów
Wys³any: Wto Kwi 01, 2008 7:32 pm   

Michal_tarnow napisa³/a:
Mam pytanie czy te 15m pod wodą się płynie z miejsca czy można się odbić od ściany ??


Można się odbić od ściany.
 
 
     
JAJO 
Starszy Forumowicz WOPR
1057



Wiek: 40
Do³±czy³: 12 Lis 2005
Posty: 464
Sk±d: Tarnów Beverly
Wys³any: Sro Kwi 02, 2008 2:07 pm   

Tak czy siak na eX koncowym plynie sie na wodach otwartych wiec sciany nie bedzie. ;) Ale spokojnie - dasz rade. :)
_________________
q(-_-)p
 
 
     
behatkaa 
Wypowie się, choć w ostateczności
ja tylko pytam


Wiek: 34
Do³±czy³a: 09 Cze 2008
Posty: 6
Sk±d: Rze
Wys³any: Pon Cze 09, 2008 4:40 pm   

Hej, chciałabym w ciągu roku podnieść moje kwalifikacje i zdobyć RW, interesuje mnie tego typu kurs jaki jest organizowany w Tarnowie na basenie. Mozecie mi doradzić, powiedzieć, wyjaśnić czy dałoby się dojeżdżać na takie szkolenia? Jak myślicie? Spać na weekendzie miałabym gdzie, mam rodzine niedaleko Tarnowa. Jak wyglądają takie szkolenia gdybym zaczęła np w grudniu? Co ile są zajęcia i o której zazwyczaj sie zaczynają i kończą? Dodam, że studiuje dziennie w Rzeszowie wiec wchodzą w gre tylko zajęcia piątek-sobota-niedziela... Ma to sens? W Rzeszowie niestety nie ma tego rodzaju kursu, są tylko nad Soliną, czy tarnowskie wopr też organizuje tego typu szkolenia nad wodą? Z góry dzięki za wyjaśnienia.
 
     
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wys³any: Pon Cze 09, 2008 8:14 pm   

Odnosze wrazenie ze blednie zrozumialas w jaki sposob kurs sie odbywa. Nie moze byc mowy o kursie przeprowadzonym jedynie na plywalni :!: Podczas kursow organizowanych przez TWOPR jedynie czesc zajec odbywa sie na plywalni a reszta na wodach otwartych. Kursy odbywaja sie glownie w weekendy wiec z dojazdami nie byloby raczej problemu (juz nie raz dojezdzaly osoby z Debicy czy Bochni). Odnosnie terminu to grudzien raczej odpada bo ciezko w tym czasie cwiczyc cos na wodach otwartych. Zazwyczaj kursy zaczynaly sie na przelomie marca/kwietnie i konczyly na poczatku czerwca. Inna opcja jest jesien (wrzesien, pazdziernik). Wszystko musisz sobie na spokojnie przemyslec a my se swojej strony zapraszamy :grin: Pozdrawiam :mrgreen:
_________________
www.facebook.com/DruzynyNadmorskieTarnowskiegoWOPR
 
     
behatkaa 
Wypowie się, choć w ostateczności
ja tylko pytam


Wiek: 34
Do³±czy³a: 09 Cze 2008
Posty: 6
Sk±d: Rze
Wys³any: Wto Cze 10, 2008 9:49 am   

kolucho, jestem świadoma tego, że część zajęć odbywa się później na otwartych wodach, :) mógłbyś mi określić jak często odbywają się zajęcia jeśli kurs zaczyna się np w pażdzierniku, grudniu, a jak często jeśli zaczyna się w marcu? I o której zazwycaj się zaczynają? Dzięki.
 
     
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wys³any: Wto Cze 10, 2008 1:35 pm   

Kursy do tej pory zaczynaly sie jedynie na wiosne i jesien (grudzien nie wchodzi w gre). Zajecia zazwyczaj odbywaja sie co tydzien a co do ich rozpoczecia to roznie bywa (w zaleznosci od upodoban grupy, ilosci grup itp.) ale uwazam ze mozna wszystko dograc i odpowiednio dogadac sie z instruktorami. Pozdrawiam :mrgreen:

[ Dodano: Czw Cze 12, 2008 12:51 pm ]
W zwiazku z duzym zainteresowaniem osob Tarnowskie WOPR organizuje kurs na stopien MRW i RW w terminie 01.07. - 10.07. W przypadku dalszych chetnch nastepny kurs odbylby sie w dniach 15.07 - 25.07. Pozdrawiam :mrgreen:
_________________
www.facebook.com/DruzynyNadmorskieTarnowskiegoWOPR
 
     
JAJO 
Starszy Forumowicz WOPR
1057



Wiek: 40
Do³±czy³: 12 Lis 2005
Posty: 464
Sk±d: Tarnów Beverly
Wys³any: Czw Cze 12, 2008 7:30 pm   

A kto bedzie prowadzil kurs w lipcu ?
_________________
q(-_-)p
 
 
     
behatkaa 
Wypowie się, choć w ostateczności
ja tylko pytam


Wiek: 34
Do³±czy³a: 09 Cze 2008
Posty: 6
Sk±d: Rze
Wys³any: Pi± Cze 13, 2008 9:49 am   

Jaki koszt tych kursów i gdzie one się odbywają? I do kiedy można się zapisać?
 
     
JAJO 
Starszy Forumowicz WOPR
1057



Wiek: 40
Do³±czy³: 12 Lis 2005
Posty: 464
Sk±d: Tarnów Beverly
Wys³any: Pi± Cze 13, 2008 11:21 am   

Kurs odbedzie sie prawdopodobnie na Dwudniakach pod Tarnowem.
Jesli chodzi o koszty to uzaleznione to jest ilosci uczestnikow.
Wszelkich informacji mozna zasiegnac pod nr tel. T WOPR - /014/ 688 80 27
_________________
q(-_-)p
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytañ do SQL: 17